Celé jméno:Marc Guehi
Národnost: Anglie
Datum narození:13.07.2000
Výška:?Váha:?
Pozice:obránceČíslo dresu:0
Klub:Crystal Palace (ENG)
Aktuální statistiky v klubu Crystal Palace (ENG)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Anglie "17"1310911010000
Anglie "21"21800000100
Reprezentační kariéra hráče
 

Guehi už na šance v Chelsea čekat nebude, posílil Crystal Palace

Marc Guehi minulý týden oslavil jednadvacáté narozeniny a dodatečným dárkem mu byl přestup. Mladý obránce už nebude čekat na šance v Chelsea a místo toho se stěhuje do sousedního Crystal Palace, ten zaplatil jednadvacet milionů liber a s hráčem podepsal pětiletý kontrakt...  
19.07. | Aktuality | 194 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
18.07. Crystal Palace koupil Guehiho
Marc Guehi v uplynulých dvou letech hostoval ve Swansea a nyní z Chelsea odchází definitivně. Mladý obránce přestoupil do Crystal Palace, kde už ve čtvrtek prošel zdravotní prohlídkou a dnes podepsal pětiletý kontrakt. (bbc.com)
03.06.2020 Swansea pracuje na prodloužení hostování
Kádr Swansea pro prodlouženou sezonu League Championship by nemusel doznat velkých změn. Velšskému klubu se podařilo vedle prodloužení hostování liverpoolského útočníka Rhiana Brewstera. V klubu budou pokračovat i brankář Freddie Woodman z Newcastlu a obránce Ben Wilmot z Watfordu. Swansea také jedná s Chelsea o Connoru Gallagherovi a Marcu Guehim. (bbc.co.uk)
10.01.2020 Guehi bude hostovat ve Swansea
Marc Guehi letos za Chelsea neodehrál ani jednu ligovou minutu a na tom se už nic nezmění - mladý obránce byl pro druhou polovinu sezony zapůjčen na hostování do Swansea. (dailymail.co.uk)
Další expres zprávy