Celé jméno:Luuk de Jong
Národnost: Nizozemsko
Datum narození:27.08.1990
Výška:188 cmVáha:80 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Sevilla FC (ESP)
Aktuální statistiky v klubu Sevilla FC (ESP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Nizozemsko173234000000
Nizozemsko "21"32601000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Sevilla má další posilu do útoku, z PSV přivedla Luuka de Jonga

O svého nejlepšího střelce přišel PSV Eindhoven. Na další zahraniční angažmá vyráží kanonýr Luuk de Jong, nizozemský útočník se stal novou akvizicí Sevilly. Španělský celek za něho zaplatil dvanáct a půl milionu eur...  
02.07. | Aktuality | 60 komentářů
 

De Jong: Od začátku jsme věděli, jak proti Ajaxu hrát

Nizozemská liga měla o tomto víkendu na programu šesté kolo a tečku za ním udělal šlágr mezi PSV Eindhoven a Ajaxem. V něm se už potřetí v řadě zrodil výsledek 3:0 a radoval se úřadující mistr, jednou trefou k tomu přispěl i útočník Luuk de Jong...  
23.09.2018 | Aktuality | 6 komentářů
 

Minimálně do léta zůstávám v PSV, hlásí Luuk de Jong

Luuk de Jong zadupal do země veškeré spekulace ohledně možného odchodu z PSV Eindhoven do Clubu América. Mexický celek měl o služby sedmadvacetiletého útočníka velký zájem, fotbalista ovšem upřednostnil setrvání a svému současnému zaměstnavateli se pokusí pomoci zpět na mistrovský trůn...  
16.01.2018 | Aktuality | 20 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
11.07. Luuk de Jong netrénuje s týmem
Jenom individuálně se připravuje útočník Luuk de Jong, letní posila Sevilly laboruje se svalovým zraněním a lékaři hráči naordinovali volnější program. (marca.com)
01.07. Sevilla potvrdila zisk de Jonga
Luuk de Jong přestupuje z PSV Eindhoven do španělské Sevilly. Andaluský klub za osmadvacetiletého autora 32 gólů v minulé sezoně zaplatí 12 a půl milionu eur. De Jong podepsal smlouvu na čtyři roky. (football-espana.net)
01.07. De Jong přicestoval do Sevilly
Luuk de Jong včera přiletěl do Španělska a v průběhu dnešního dne se podrobí zdravotní prohlídce v Seville. Nizozemský kanonýr přijde na přestup za 12,5 milionu eur z PSV Eindhoven, v Andalusii je pro něho připraven čtyřletý kontrakt. (football-espana.net)
28.06. Luuk de Jong má namířeno do Sevilly
O svého elitního střelce přijde PSV Eindhoven. Na odchodu je Luuk de Jong, který přestupuje do Sevilly, ta už domluvila podmínky transferu za 12,5 milionu eur. (marca.com)
02.08.2018 Luuk de Jong kapitánem PSV Eindhoven
Luuk de Jong nedávno podepsal nový tříletý kontrakt v PSV Eindhoven a vedle toho se mu dostalo jedné další pocty - stal se novým kapitánem nizozemského klubu. Pásku mu přepustil Marco van Ginkel, jemuž skončilo hostování z Chelsea. (vi.nl)
19.05.2018 Luuk de Jong poletí do Mexika
Luuk de Jong letí do Mexika a v pondělí bude jednat o angažmá v tamním Clubu América. Ten o nizozemského útočníka usiloval už v zimě, tehdy se kanonýr ovšem rozhodl zůstat v PSV Eindhoven a pomoci mu k zisku mistrovského titulu. (sport-express.ru)
04.01.2018 Luuk de Jong do Clubu América?
Luuk de Jong by si brzy mohl vyzkoušet fotbal v Mexiku. Nizozemský útočník hraje ve vlasti za PSV Eindhoven, zájem o jeho služby ale potvrdil Club América. (vi.nl)
17.09.2017 Luuk de Jong si možná zlomil žebra
Luuk de Jong dnes musel být s Feyenoordem střídán ještě během prvního poločasu a okamžitě si to s podezřením na zlomená žebra namířil do nemocnice. (vi.nl)
29.08.2017 Luuk de Jong do Bordeaux nepřestoupí
Luuk de Jong bude i nadále hrát za PSV Eindhoven. O nizozemského útočníka stálo Bordeaux a do Eindhovenu zaslalo několik nabídek, ani s jednou ovšem neuspělo a nakonec se rozhodlo, že se porozhlédne po univerzálnějším hráči do ofenzívy. (lequipe.fr)
24.08.2017 Bordeaux by rádo koupilo Luuka de Jonga
Luuk de Jong se ocitl na seznamu vytipovaných posil Bordeaux a to za nizozemského útočníka mělo nabídnout šest milionů eur. Francouzský klub ovšem zřejmě bude muset přitlačit, PSV Eindhoven totiž požaduje dvojnásobek. (getfootballnewsfrance.com)
Další expres zprávy