Filip Balaj a Libor Kozák se podle serveru "isport.cz" stanou posilami Zlína. Slovenský útočník je hráčem polské Cracovie, bývalý český reprezentant pro změnu rozvázal smlouvu se Slováckem, oba se mají připojit k výběru trenéra Pavla Vrby ještě tento tento týden na Maltě.

Libor Kozák po půlroce odchází ze Slovácka, nedaleký Zlín však neposílí. Zkušený útočník nabídku TRINITY, které převzal Pavel Vrba, odmítl.

Slovácko po půlroce může opustit Libor Kozák, jenž se v Uherském Hradišti výrazněji neprosadil. Bývalý český reprezentant by se však nemusel stěhovat daleko, podle serveru "isport.cz" na jeho příchodu pracuje Zlín, kde by měl nahradit Lamina Jawa, který odchází do Mladé Boleslavi.

isport.cz
07.05.202216:44

Puskás těžil z asistence Kozáka

Libor Kozák asistoval u jediného gólu Puskás Akadémia na půdě Debreceni (1:1). Český útočník má na kontě čtyři góly a stejný počet asistencí.

03.04.202219:04

Kozák a Stronati pomohli k remíze

Puskás ve šlágru maďarské ligy dohnal dvoubrankové manko a remizoval s Ferencvárosem (2:2), pod což se výrazně podepsali dva čeští fotbalisté. V 52. minutě snižoval Libor Kozák, o pár minut později vyrovnával Patrizio Stronati.

06.11.202121:30

Puskás vyhrál zásluhou Kozáka

Libor Kozák se znovu prosadil za Puskás Akadémia. Český útočník v závěru z penalty zajistil vítězství 2:1 nad Újpestem a vylepšil si bilanci na tři góly v sezoně.

24.10.202115:25

Kozák se dvakrát trefil za Puskás

Český útočník Libor Kozák přispěl dvěma brankami k vítězství Puskás Akadémie na půdě Debrecínu. Hosté si odvezli vítězství 3:0.

21.03.202123:23

Kozák utrpěl zlomeninu v oblasti kotníku

Hodně dlouhá zřejmě bude pauza, kterou před sebou má Libor Kozák. Útočník Sparty nedohrál zápas s Českými Budějovicemi, podrobné vyšetření odhalilo zlomeninu v oblasti kotníku.

sport.ct
21.03.202116:35

Sparta dohrává bez zraněného Kozáka

Libor Kozák nedohraje dnešní zápas v Českých Budějovicích, útočník Sparty se v první půli zranil a ve 29. minutě musel střídat.

23.09.202016:55

Krejčí mladší a Kozák se vrátili k týmu

Záložník Ladislav Krejčí mladší a útočník Libor Kozák se dnes znovu zapojili do tréninku fotbalistů pražské Sparty. Oběma hráčům, kteří se nakazili koronavirem, vyšly na nemoc podruhé za sebou negativní výsledky. Letenští o tom informovali na twitteru. Vedoucí celek tabulky v pátek oznámil, že testy před nedělním ligovým duelem se Zlínem odhalily nákazu u jednoho hráče a člena širšího realizačního týmu. V sobotu Sparta dostala od pražské hygienické stanice svolení hrát. Před zápasem pak po dohodě s hráči uvedla, že nakaženými jsou Krejčí mladší a Kozák.

ČTK
03.02.202008:24

Kozák opustil soustředění Sparty

Soustředění Sparty v Marbelle předčasně opustil Libor Kozák. Útočníka letenského celku trápí zánět v kotníku, se kterým podstoupí další vyšetření, na úvodní jarní zápas s Libercem by ale měl být nachystaný.

sparta.cz
31.03.201921:56

Komličenko bude chybět Mladé Boleslavi

Mladé Boleslavi bude v příštích dvou ligových kolech chybět nejlepší střelec soutěže Nikolaj Komličenko, který obdržel osmou žlutou kartu v sezoně. O polovinu nižší trest čeká na jeho spoluhráče Tomáše Hájka s Ladislavem Takácsem, libereckého Libora Kozáka, karvinského Jána Kriváka, ostravského Ondřeje Šašinku, olomouckého Tomáše Zahradníčka, teplického Jana Shejbala a opavského Tomáše Smolu.

ČTK
02.03.201921:07

Hornyák Kozákovi penaltu nevyčítal

Liberecký trenér Zsolt Hornyák nic nevyčítal útočníkovi Liboru Kozákovi, který v duelu se Spartou neproměnil penaltu a zhatil tak deset minut před koncem jedinečnou šanci na vyrovnání. "Kozák hrál velmi dobrý zápas a věřil si. Na penaltu byl určený on a Roman Potočný. Suverénně si to vzal. Buď ji dáš, nebo kopneš zle. Gólman to vystihl," řekl Hornyák.

ČTK
10.03.201817:36

Kozák přispěl k remíze s Pro Vercelli

Bari remizovalo 2:2 s Pro Vercelli a svůj podíl na tom měl i Libor Kozák, český útočník v 66. minutě srovnával na průběžných 1:1.

10.02.201817:10

Kozák zařídil vítězství Bari

Bari v pětadvacátém kole Serie B porazilo Frosinone, jediný gól utkání přitom zaznamenal Libor Kozák. Pro bývalého českého reprezentanta je to vůbec první branka ve druholigovém klubu.

08.12.201613:43

Kozák se chystá opustit Aston Villu

Libor Kozák se podle britských médií chystá ukončit smlouvu s Aston Villou. Český útočník má kontrakt jen do konce sezony a nehraje, letos si na své konto připsal pouze dva soutěžní starty.

transfermarketweb.com
22.08.201612:30

Aston Villa přišla o Gestedeho

Utkání s Derby kvůli nataženému zadnímu stehennímu svalu nedohrál útočník Aston Villy Rudy Gestede, což je dobrá zpráva pro Libora Kozáka. Ten se na hřiště dostal už po necelé půlhodině hry a ve druhé půli měl dokonce na hlavě i vítězný gól, svůj projektil však mezi tři tyče nenasměroval.