Karol Karlík je po odchodu z Myjavy volným hráčem, to už by ale nemuselo platit dlouho. Slovenského defenzivního hráče momentálně zkouší Baník Ostrava.

transfermarketweb.com
01.02.201610:46

Myjava se rozloučila s Karlíkem

Nové angažmá si hledá Karol Karlík. 29letý záložník už nebude hrát za Myjavu, vedení s ním ukončilo smlouvu.

profutbal.sk
06.08.201208:50

Karlík: Jestli Plzeň vyrovnala z ofsajdu, nic s tím nenaděláme

Smířeně bral jihlavský fotbalista Karol Karlík skutečnost, že v ligovém utkání s Plzní soupeř po jeho vedoucí trefě vyrovnal zřejmě z ofsajdu. Křivdu ale cítil i poté, co rozhodčí Jaroslav Bílek Jihlavě neuznal branku Ondřeje Šourka. Karlík si i tak našel na zápase pozitiva: těšil jej vlastní premiérový střelecký zápis v české nejvyšší soutěži a radost měl i z remízy 1:1 s plzeňským favoritem. Výkon rozhodčích slovenský defenzivní středopolař řešit nechtěl. "Jestli Plzeň vyrovnala z ofsajdu, tak s tím my nic nenaděláme. Ale věděli jsme to už o přestávce," vrátil se Karlík k situaci z 30. minuty, kdy plzeňský Daniel Kolář zařídil pro hostující tým vyrovnání. Podle Karlíka však měl platit následný jihlavský gól Šourka, který podle arbitra Bílka při souboji s brankářem Petrem Bolkem zahrál rukou. "Podle mě to byl regulérní gól. Brankář si tam nestihl pokrýt balón," tvrdil Karlík.