Celé jméno:Jozef Adámik
Národnost: Slovensko
Datum narození:10.04.1985
Výška:190 cmVáha:94 kg
Pozice:obránceČíslo dresu:0
Klub:Vorwärts Steyr (AUT)
Aktuální statistiky v klubu Vorwärts Steyr (AUT)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
 

Baník zahájil s dvěma posilami, hráči zatím hlavně odcházejí

Baník Ostrava zahájil letní přípravu i s dvěma posilami, kterými jsou slovenský obránce Jozef Adámik a arménský útočník Gevorg Badaljan. Klub naopak opustili brankář Michal Daněk, stoper Fernando Neves a útočník Adam Varadi, na odchodu jsou i obránce René Bolf a útočník Róbert Zeher.  
20.06.2011 | Aktuality | 137 komentářů
 

Adámik se od léta upsal Ostravě, Baník ho chce získat už v zimě

Jozef Adámik míří z Banské Bystrice do Ostravy. Pětadvacetiletý stoper se s Baníkem dohodl od léta na tříleté smlouvě, slezský klub se však nyní s Duklou snaží jeho příchod na Bazaly ještě o půl roku uspíšit.  
26.01.2011 | Aktuality | 114 komentářů
 

Neuwirtha má v obraně Baníku nahradit Adámik z Banské Bystrice

Náhradou za stopera Aleše Neuwirtha, který odešel do Plzně, by se v Ostravě měl stát banskobystrický fotbalista Jozef Adámik. Pětadvacetiletý střední obránce dostal od Baníku nabídku k přestupu, o němž by oba kluby měly jednat v úvodu týdne.  
22.01.2011 | Aktuality | 169 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
13.01.2014 Adámik volným hráčem
Nové angažmá si hledá Jozef Adámik. 28letý obránce na podzim působil v Trnavě a smlouvu měl do konce sezony, s vedením slovenského klubu se ale v pátek dohodl na jejím ukončení. (profutbal.sk)
02.12.2013 Trnava dementovala odchod dvou hráčů
Jozef Adámik a Peter Štepanovský měli podle slovenských médií opustit kádr Spartaku Trnava, manažer slovenského klubu Marek Ondrejka to ale popřel. Podle něj zatím není nic rozhodnutého. (profutbal.sk)
29.05.2013 Adámik posílí Spartak Trnava
Jozef Adámik mění ve slovenské lize dres, 28letý obránce přestoupil z Banské Bystrice do Trnavy.
23.07.2012 Adámik nakonec do Prešova
Jozef Adámik se nakonec vrací do vlasti, slovenský obránce se dohodl na ukončení smlouvy s Baníkem Ostrava a jako volný hráč se do konce prosince upsal Prešovu.
18.07.2012 Adámik na testech v Budapešti
Jozef Adámik nakonec neodešel z Ostravy do Nitry, v Baníku ale dost možná opravdu nezůstane. Slovenský obránce je v současné době na testech v maďarském MTK Budapešť.
11.07.2012 Nitra usiluje o Adámika
Jozef Adámik se možná v létě vrátí na Slovensko. Obránce Baníku Ostrava zkouší Nitra, která hledá náhradu za Martina Tótha, jenž nedávno odešel do Liberce. Trenér Nitry Ladislav Jurkemik je s výkony hráče spokojen, nyní vše závisí na dohodě mezi oběma kluby.
16.06.2011 Banská Bystrica bez tří hráčů
V Bánské Bystrici po uplynulé sezóně skončila trojice hráčů. Už v zimě byl avizován odchod Jozefa Adámika do Baníku Ostrava, dále slovenské mužstvo opustí Mouhamadou Seye a Dalibor Pleva, s nimiž již vedení nepočítá.
04.02.2011 Adámik dohraje sezonu na Slovensku
Jozef Adámik dohraje letošní sezonu v dresu Banské Bystrice. Služby 25letého obránce si od léta zajistil Baník Ostrava, který ale chtěl mít hráče v kádru už pro druhou polovinu letošní sezony, s vedením slovenského klubu se ale nedokázal dohodnout na podmínkách přestupu.
17.01.2011 Adámik do Baníku Ostrava?
Jozef Adámik by i na jaře mohl pracoval společně s Karolem Markem. Slovenský kouč v první polovině sezony stál na lavičce Banské Bystrice a následně zamířil do Baníku Ostrava, kam by si slovenského stopera rád přivedl jako náhradu za Aleše Neuwirtha.
Další expres zprávy