nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
21.05. Carrascal pokračuje v CSKA Moskva
Jorge Carrascal podepsal čtyřletý kontrakt s CSKA Moskva. Kolumbijský záložník zde na jaře hostoval z argentinského River Plate, ruský klub nyní uplatnil opci. (sport-express.ru)
19.04. CSKA Moskva natrvalo získá Carrascala
Jorge Carrascal hostuje z River Plate v CSKA Moskva, kde zůstane natrvalo. Prozradil to agent kolumbijského záložníka, podle něhož rodák z Cartageny podepíše čtyřletou smlouvu. (sport-express.ru)
18.02. CSKA Moskva si vypůjčil Carrascala
Jorge Carrascal se v minulosti neúspěšně snažil prosadit do prvního týmu Sevilly, hrával za Karpaty Lvov a nyní se do Evropy vrací. Kolumbijský záložník odešel z argentinského River Plate do CSKA Moskva, ruský celek si zajistil i opci na přestup. (sport-express.ru)
15.02. Carrascal míří do CSKA Moskva
CSKA Moskva by mělo přivítat ještě jednu posilu. Do ruského klubu má namířeno Jorge Carrascal, jenž by měl z River Plate dorazit na hostování s opcí. (sport-express.ru)
28.07.2020 CSKA Moskva už nechce Carrascala
Jorge Carrascal je spojován s návratem do Evropy, kde už dříve nastupoval za rezervu Sevilly a Karpaty Lvov, nebude to ale do CSKA Moskva. Důvodem je odstupné, neboť River Plate chce za dvaadvacetiletého ofenzivního záložníka 8,5 milionu eur, což je na armádní klub příliš. (sport-express.ru)
Další expres zprávy