30.10.202017:44

Gómezův rekordní gól je hitem

Gól kapitána Omonie Nikósie Jordiho Gómeze z vlastní poloviny hřiště ve čtvrtečním zápase Evropské ligy proti PSV Eindhoven (1:2) se stal hitem sociálních sítí. Pětatřicetiletý španělský záložník si ve 29. minutě všiml, že gólman Yvon Mvogo stojí daleko od branky a povedeným nákopem z 54 metrů jej přeloboval. Gómez napodobil útočníka Glasgow Rangers Kemara Roofea, který minulý týden podobným způsobem skóroval na hřišti Standardu Lutych (2:0) a jemuž rekord soutěže ve vzdálenosti, z jaké padl gól, vydržel jen sedm dní. Hráči PSV sice proti Gómezově gólu protestovali, protože po nařízení přímého kopu byl míč v době kopu v pohybu, u rozhodčího ale s protesty neuspěli. Ještě do poločasu nicméně zásluhou Donyella Malena vyrovnali a v druhé nastavené minutě stejný hráč rozhodl o vítězství nizozemského celku.

ČTK
17.08.201612:52

Jordi Gómez se vrátil zpátky do Wiganu

Wigan Athletic posílil Jordi Gómez. Ten se ke svému bývalému chlebodárci, za kterého již nastupoval mezi lety 2009 až 2014, vrátil ze Sunderlandu a podepsal roční kontrakt.

transfermarkt.de
02.02.201608:47

Blackburn si vypůjčil Gómeze

Ve druhé nejvyšší anglické soutěži dohraje letošní sezonu Jordi Gómez, záložník Sunderlandu odešel hostovat do Blackburnu.

teamtalk.com
15.05.201520:46

Konec sezony pro Jordiho Gómeze

Sunderland bude o záchranu v Premier League bojovat bez Jordiho Gómeze - záložník anglického klubu má zranění koleno.

clubcall.com
30.05.201411:31

Sunderland získal záložníka Gómeze

Wigan letos neúspěšně bojoval o návrat do Premier League, jeho záložník Jordi Gómez si ovšem anglickou nejvyšší soutěž i tak zahraje - španělský fotbalista odchází zdarma do Sunderlandu, s nímž se dohodl na tříleté smlouvě.

fifa.com
02.10.201222:06

Gómez žádný trest nedostane

Jordi Gómez nebude chybět Wiganu ani v jednom zápase. Španělský záložník byl v utkání na hřišti Sunderlandu kontroverzně vyloučen, další trest v podobě stopky ale nepřijde, protože FA na popud Wiganu červenou kartu anulovala.

30.03.201212:08

Gomez prodloužil s Wiganem

Jordi Gomez bude dál hrát ve Wiganu. 26letý záložník prodloužil smlouvu do léta 2014.

06.10.201008:22

Henry se omluvil za faul na Gomeze

Karl Henry se omluvil fanouškům Wolverhamptonu za faul na Jordiho Gomeze, kterého se dopustil v sobotním utkání proti Wiganu. Po zákroku viděl Henry červenou kartu a musel ze hřiště. "Klukům a manažerovi už jsem se omluvil. Chtěl bych se omluvit také fanouškům. Když jsem faul znovu viděl, vypadalo to hrozivě. Červená byla zasloužená," uznal Henry.