Celé jméno:Joe Cole
Národnost: Anglie
Datum narození:08.11.1981
Výška:175 cmVáha:70 kg
Pozice:záložník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Anglie1911595000200
Reprezentační kariéra hráče
 

Joe Cole končí s fotbalem, v 37 letech ukončil kariéru

Poslední zápas aktivní kariéry za sebou v tuto chvíli má Joe Cole. Sedmatřicetiletý záložník v minulosti hrával za Chelsea, West Ham či Liverpool a v roce 2016 se uchýlil do zámořského celku Tampa Bay Rowdies, v jeho dresu pokračovat nebude, rozhodl se totiž pověsit kopačky na hřebík...  
13.11.2018 | Aktuality | 103 komentářů
 

Joe Cole si zahraje v USA, upíše se Tampě Bay

Na další dobrodružství ve své profesionální kariéře se chystá Joe Cole. Již 34letý záložník se nejpozději po letošní sezoně rozloučí s třetiligovým Coventry a vydá se za moře, stále blíže je jeho angažmá v celku Tampa Bay Rowdies, který hraje North American Soccer League...  
04.05.2016 | Aktuality | 35 komentářů
 

Joe Cole získal na dva roky angažmá v Aston Ville

Bývalý anglický reprezentant Joe Cole bude hrát i v příští sezoně v Premier League. Zástupci Aston Villy dnes oznámili, že se s dvaatřicetiletým záložníkem dohodli na dvouleté smlouvě. Do klubu přijde jako volný hráč poté, co ho po uplynulém ročníku propustil West Ham.  
10.06.2014 | Aktuality | 106 komentářů
31.03.2017 Joe Cole zřejmě bude pokračovat v Tampě
Joe Cole by měl i nadále oblékat dres Tampy Bay Rowdies. Anglický záložník přišel do zámořského celku loni v květnu a podle některých zdrojů se s ním nyní dohodl na podmínkách nové smlouvy. (espnfc.com)
19.11.2016 Cole se chce připravovat v Anglii
Ani po skončení zámořské nejvyšší soutěže nechce Joe Cole zahálet, opora Tampy Bay Rowdies se hodlá během zimní přestávky chystat ve své vlasti. Bývalý anglický reprezentant by se prý chtěl připravovat s Chelsea nebo West Hamem United, jejichž dresy dříve oblékal. (skysports.com)
11.05.2016 Tampa Bay oficiálně získala Colea
Joe Cole se stal hráčem Tambpy Bay Rowdies. Bývalý anglický reprezentant přichází do druholigového amerického celku jakožto volný hráč z Coventry City. (transfermarkt.de)
04.05.2016 Joe Cole má namířeno do Tampy Bay
Joe Cole v minulosti hrával za West Ham, Liverpool nebo Chelsea, aktuálně působí v třetiligovém anglickém Coventry a po sezoně mu končí smlouva. A nejpozději po jejím vypršení se zkušený záložník bude stěhovat znovu, tentokráte do zámořského celku Tampa Bay Rowdies. "Joe jde to Tampy Bay a vše se může uskutečnit hodně rychle v případě, že dostane dříve své oprávnění," řekl manažer Coventry Tony Mowbray. (sportinglife.com)
08.01.2016 Joe Cole definitivně opouští Aston Villu
Joe Cole ukončil své trápení v Aston Ville. Anglický záložník v průběhu podzimu hostoval v třetiligovém Coventry, které ho nyní získalo zdarma nastálo. (clubcall.com)
16.10.2015 Joe Cole zkusí štěstí v Coventry
Joe Cole se v nadcházejících dnech může těšit na herní vytížení. Zkušený záložník letos v Aston Ville neodehrál ani minutu a řešením je nakonec hostování v třetiligovém Coventry. Do toho zamíří v pondělí a stráví v něm pět týdnů. (bbc.com)
01.10.2015 Joe Cole na odchodu z Aston Villy
Aston Villa se zřejmě co nevidět rozloučí se zkušeným Joe Colem. Bývalá dlouholetá opora Chelsea pod manažerem Timem Sherwoodem letos ještě nenastoupila, přičemž smlouvu má jen do konce sezóny. (transfermarketweb.com)
29.12.2014 Aston Ville se vrací Joe Cole
Po necelém měsíci bude Aston Ville, která se na Nový rok střetne s Crystal Palace, k dispozici Joe Cole. Bývalý anglický reprezentant promarodil poslední měsíc se zraněným stehenním svalem. (soccerway.com)
05.12.2014 Joe Cole hlásí svalové zranění
Aston Ville bude dva týdny scházet Joe Cole, 33letý záložník laboruje se zraněným stehenním svalem. (sport-express.ru)
10.06.2014 Cole prý posílí Aston Villu
Joe Cole je podle anglických médií na zdravotní prohlídce v Aston Ville, pokud projde bez problémů, má podepsat dvouletou smlouvu. Zkušenému záložníkovi vypršel kontrakt s West Hamem. (bbc.co.uk)
Další expres zprávy