Celé jméno:Joachim Andersen
Národnost: Dánsko
Datum narození:31.05.1996
Výška:?Váha:?
Pozice:obránceČíslo dresu:3
Klub:Olympique Lyon (FRA)
Aktuální statistiky v klubu Olympique Lyon (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Liga mistr 2019/20201900000000
Ligue 1 2019/202087200000200
celkem98100000200 
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Dánsko "21"000000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Lyon potvrdil příchod obránce Andersena ze Sampdorie

Joachim Andersen bude od nové sezóny hrát francouzskou ligu. Na příchodu 23letého obránce se dohodl Lyon, jenž Sampdorii Janov může poslat až 30 milionů eur...  
12.07. | Aktuality | 109 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
12.07. Lyon potvrdil přílet Andersena
Joachim Andersen po dovolené přiletěl do Lyonu a podrobí se zdravotní prohlídce. Dánský obránce přijde na přestup ze Sampdorie, francouzský klub za něho zaplatí třicet milionů eur. (football-italia.net)
04.07. Andersena čeká zdravotní prohlídka v OL
Joachim Andersen letí do Lyonu a v nejbližších hodinách se podrobí zdravotní prohlídce. Francouzský klub dánského obránce kupuje ze Sampdorie, ta dostane 25 milionů eur hned a dalších pět milionů může ještě vydělat díky bonusům. (football-italia.net)
03.07. Lyon údajně dohodl příchod Andersena
Obránce Joachim Andersen odejde ze Sampdorie a zamíří do Lyonu. Kluby jsou podle posledních zpráv domluveny na přestupu za 25 milionů eur, do Janova pak může dalších pět milionů putovat díky bonusům. (football-italia.net)
23.06. Andersen zaujal představitele AS Řím
AS Řím zřejmě bude hledat náhradu za Konstantinose Manolase, přičemž se poohlíží i u konkurence. Giallorossi se údajně přidali k řadě zájemců o služby Joachim Andersen ze Sampdorie. (football-italia.net)
20.06. Andersen chce odejít ze Sampdorie
Dánský obránce Joachim Andersen se rozhodl, že by v létě chtěl přestoupit ze Sampdorie Janov jinam. O jeho služby se ucházejí zájemci z celé Evropy. Hovořilo se například o AC Milán či anglických klubech Tottenhamu a Arsenalu. "Možná nastal čas, posunout se v kariéře dál," potvrdil třiadvacetiletý Andersen. (dailymail.com)
07.06. Andersen do AC Milán?
Dánský obránce Joachim Andersen ze Sampdorie Janov by údajně mohl posílit AC Milán. Tato varianta je pravděpodobná především v případě, že se koučem Rossoneri skutečně stane marco Giampaolo, který ho momentálně vede právě v Sampdorii. O 23letého zadáka se prý zajímá také anglický Arsenal. (metro.co.uk)
25.04. Andersen si vyhlédla rovněž Neapol
Neapol spřádá plány na nadcházející sezónu, jejichž součástí by mohl být i Joachim Andersen. Dánský obránce Sampdorie Janov je prý sledován zástupci Partenopei. (transfermarketweb.com)
22.04. Atlético Madrid si vyhlédlo Andersena
Joachim Andersen by se mohl stěhovat do Španělska. Podle italských médií se o obránce Sampdorie Janov zajímá Atlético Madrid, které hledá náhradu za dlouholetou oporu Diega Godína. (football-italia.net)
14.04. Andersen sledován zástupci Tottenhamu
Tottenham by mohl posílit Joachim Andersen. Dánský stoper má být zástupci londýnského velkoklubu sledovaný během dnešního janovského derby s Janov CFC. (football-italia.net)
16.02. Manchester si vyhlíží stopery
Manchester United si vyhlíží posily na pozici středního obránce a ve výběru má zatím tři jména. Vedle Slováka Milana Škriniara z Interu Milán a Senegalce Kaligou Koulibalyho z Neapole je v něm také dánský reprezentant do 21 let Joachim Andersen ze Sampdorie Janov. (independent.co.uk)
Další expres zprávy