24.07.201810:25

Kabajev vyměnil Bohemians za Chabarovsk

Ruský útočník Jevgenij Kabajev skončil v Bohemians 1905 a přestoupil do druholigového Chabarovsku. Třicetiletému fotbalistovi se podle webu pražského klubu stýskalo po domově a rodině. Kabajev přišel do Bohemians během ledna 2017, v české nejvyšší soutěži celkem zasáhl do 34 utkání a vstřelil šest gólů. Nejpamátnější zápas důrazný útočník odehrál loni v říjnu v Jihlavě, kde hattrickem během 13 minut pomohl k vítězství "Klokanů" 4:2.

ČTK
20.10.201721:58

Kabajev s druhým nejrychlejším hattrickem

Ruský fútočník Jevgenij Kabajev z Bohemians Praha 1905 se postaral o druhý nejrychlejší hattrick v historii české nejvyšší soutěže. Při výhře 4:2 v Jihlavě se prosadil třikrát mezi 9. a 22. minutou, tedy za 13 minut. Rychlejší hattrick dal jen v roce 1994 Horst Siegl, kterému stačilo osm minut. Siegl tehdy v dresu Sparty skóroval do sítě Dukly mezi 80. a 88. minutou.