Jens Lehmann Expres zprávy

11.05.200809:54

Stuttgart o Lehmannovi mlčí

Německý gólman Jens Lehmann je na konci svého působení v Arsenalu a bude k dispozici jako volný hráč, čehož podle německých médií hodlá využít Stuttgart. Manažer klubu Horst Heldt ale na toto téma mlčí, Stuttgart se podle jeho slov nyní soustředí pouze na poslední kolo a zajištění účasti v pohárové Evropě.

04.05.200820:14

Wenger potvrdil Lehmannův odchod

Německý brankář Jens Lehmann dnes odchytal posledních 20 minut za Arsenal. Trenér londýnského klubu Arséne Wenger po utkání anglické ligy s Evertonem, které "Kanonýři" vyhráli 1:0, potvrdil, že německý gólman po sezoně odejde. Francouzský trenér poslal Lehmanna do branky na posledních dvacet minut, aby si vychutnal ovace publika. Německý brankář o své budoucnosti zatím jasno nemá.

17.04.200818:42

Almunia možná vynechá i Reading

Brankář Arsenalu Manuel Almunia možná nebude schopen chytat ani tento víkend proti Readingu. Stále ho pobolívá zraněné zápěstí, které španělského gólmana vyřadilo už minulý týden ze zápasu proti Manchesteru United. V brance tak nejspíš bude naposledy před vlastními fanoušky stát Němec Jens Lehmann.

skysports.com
28.03.200812:19

Ballack chce v bráně Lehmanna

Jens Lehmann sice přišel tuto sezónu o pozici klubové jedničky, Michael Ballack si ho nicméně i přesto přeje v bráně německého národního týmu během blížícího se Mistrovství Evropy 2008. "Je samozřejmě špatné, když za klub nehrajete, ale Jens prokázal, že je pro nás tím správným mužem. Doufám, že už nebude dále o čem spekulovat."