03.01.202419:39

Gorter utrpěl lehký otřes mozku

Ajax se na druhou polovinu sezony chystá na soustředění ve Španělsku a dnešní trénink nedokončil Jay Gorter. Brankář inkasoval zásah do hlavy, vyšetření následně odhalilo lehký otřes mozku.

vi.nl
22.10.202314:44

Gorter nedochytal duel v Utrechtu

Ajax prohrál v Utrechtu 3:4 a zápas nedochytal Jay Gorter. Brankář střídal patnáct minut před koncem poté, co inkasoval třetí branku, přesný důvod střídání zatím není znám.

vi.nl
31.01.202315:45

Gorter na hostování do Aberdeenu

Jay Gorter se podle očekávání stěhuje z Nizozemska do Skotska, brankář Ajaxu bude na jaře hostovat v Aberdeenu.

vi.nl
30.01.202315:59

Gorter bude hostovat v Aberdeenu

Jay Gorter se dohodl na prodloužení smlouvy v Ajaxu o jeden rok. 22letý brankář z Amsterdamu každopádně odejde, dolaďuje se jeho hostování ve skotském Aberdeenu.

vi.nl
13.12.202210:32

Heerenveen by za Nopperta mohl mít Gortera

Andries Noppert se na světovém šampionátu v Kataru ukázal jako brankářská jednička nizozemského nároďáku a okamžitě se tak dostal do podvědomí několika klubů, jež by o jeho služby mohly projevit konkrétní zájem. Mezi ně patří mimochodem i Ajax, gigant Eredivisie, který by se o jeho příchod z Heerenveenu mohl pokusit údajně již během ledna. "Vůbec se něčím takovým aktuálně nezabývám. Uvidím, co se stane,” uvedl ještě krátce po vyřazení z MS po porážce s Argentinou. Součástí transferu by každopádně mohlo být hostování dvaadvacetiletého brankáře amsterdamského klubu Jaye Gortera, který by v dresu Srdíček potřeboval nabrat zápasové minuty.

getfootballnewsbene.com
28.02.202219:42

Gorter dalším zraněným brankářem Ajaxu

Ajax má nyní kromě Maartena Stekelenburga a Remka Pasveera zraněného i dalšího brankáře Jaye Gortera. Jednadvacetiletý gólman s pochroumaným palcem u ruky vynechá dva týdny. Úřadujícímu nizozemskému šampionovi z brankářů prvního týmu zůstává pouze André Onana.

vi.nl
13.06.202112:34

Ajax koupil brankáře Gortera

Jay Gorter odchází z Go Ahead Eagles a v kariéře bude pokračovat v Ajaxu, amsterdamský klub za mladého brankáře zaplatil jeden milion eur.