Celé jméno:Javier Alejandro Mascherano
Používané jméno:Javier Mascherano
Národnost: Argentina Itálie
Datum narození:08.06.1984
Výška:178 cmVáha:77 kg
Pozice:obránce
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Argentina1371194420004021
Argentina "OH"1211100000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Argentinec Mascherano ukončil v 36 letech kariéru

Argentinský fotbalista Javier Mascherano ve 36 letech ukončil kariéru. Rekordman své země v počtu reprezentačních startů to oznámil po nedělní ligové porážce na tiskové konferenci svého klubu Estudiantes de La Plata, kterému zároveň poděkoval, že mu umožnil fotbalové "dožít" v Argentině.  
16.11.2020 | Aktuality | 58 komentářů
 

Mascherano se vrací do vlasti, oblékne dres Estudiantes

Javier Mascherano si po čtrnácti a půl letech znovu zahraje ve vlasti. Argentinský defenzivní záložník či střední obránce koncem prosince opustí asijský celek Hebei China Fortune a zamíří do Estudiantes de La Plata, dohoda už je na světě...  
24.11.2019 | Aktuality | 14 komentářů
 

Mascherano oznámil konec v reprezentaci

Javier Mascherano po dnešním vypadnutí fotbalistů Argentiny v osmifinále mistrovství světa s Francií oznámil konec reprezentační kariéry. Během ní si připsal 147 startů, což je argentinský rekord. Končí i další záložník Lucas Biglia.  
30.06.2018 | Aktuality | 104 komentářů
01.12. Mascherano převezme argentinskou dvacítku
Javier Mascherano před rokem ukončil aktivní kariéru, u fotbalu ale zůstal a brzy bude jmenován novým trenérem argentinské reprezentace do dvaceti let. Někdejší vynikající záložník už nyní pracuje pro argentinský svaz, a to jako člen jeho technického týmu. (football-espana.net)
21.08. Mascherano by hrál MS častěji
Bývalý záložník Liverpoolu či Barcelony Argentinec Javier Mascherano prohlásil, že se mu líbí idea hrát mistrovství světa každé dva roky na místo tradičního čtyřletého cyklu. S podobnou myšlenkou před časem vystoupil také někdejší dlouholetý manažer Arsenalu Arséne Wenger. "Svět se změnil a všechno je mnohem rychlejší. Čekat čtyři roky na nejlepší událost, jaká může být, je zkrátka příliš dlouho," vysvětlil Mascherano. Co by se stalo například s kontinentálními šampionáty, to už neuvedl. (marca.com)
06.01. Mascherano má novou práci
Javier Mascherano v polovině listopadu ukončil aktivní kariéru a nyní má jasno o tom, co bude dělat dál. Někdejší argentinský záložník se bude dál pohybovat ve světě fotbalu, jako člena technického týmu ho zaměstná argentinský svaz. (lequipe.fr)
23.11.2019 Mascherano oblékne dres Estudiantes
Javier Mascherano se vrátí do vlasti a posílí argentinský celek Estudiantes de La Plata, všechny strany jsou na tom domluveny. Defenzivní univerzál v minulosti hrával za West Ham, Liverpool nebo Barcelonu a aktuálně patří čínskému celku Hebei China Fortune, kde mu koncem prosince vyprší smlouva. (bbc.com)
23.11.2019 Mascherano by měl hrát za Estudiantes
Bývalý obránce Barcelony Javier Mascherano by měl hrát doma v Argentině za Estudiantes. Podle TyC Sport podepíše smlouvu, jakmile mu vyprší kontrakt v čínském Hebei China Fortune. Mascherano prý dal návratu do Argentiny přednost před nabídkou amerického Interu Miami, který rozšíří od příští sezony Major League Soccer. (mundodeportivo.com)
18.11.2019 Inter Miami se zajímá o Mascherana
Javier Mascherano na konci tohoto roku opustí Hebei China Fortuna, jeho další kroky by potom mohly směřovat do USA. Zájem o zkušeného defenzivního univerzála má Inter Miami. (transfermarketweb.com)
12.11.2019 Mascherano se chce vrátit do Argentiny
Zpátky do vlasti by se měl v zimě vrátit Javier Mascherano. Argentinský defenzivní univerzál má do konce tohoto roku smlouvu s Hebei China Fortune, načež by podle nepotvrzených informací mohl zamířit do Estudiantes de La Plata. (sport-express.ru)
09.06.2019 Mascherano se vrátí do reprezentace
Do reprezentace se dočasně vrátí Javier Mascherano. Argentinský záložník, jenž se s reprezentačním týmem rozloučil po MS 2018, bude součástí výběru pro Panamerické hry, kde mohou týmy doplnit tři hráči starší 23 let. (sport-express.ru)
24.03.2019 Mascherano chce opustit Hebei China Fortune
Javier Mascherano se chystá po patnácti měsících opustit Hebei China Fortune. Argentinského defenzivního univerzála láká možnost hrát za domovský Estudiantes, jehož novým trenérem se nedávno stal Gabriel Milito. (football-espana.net)
21.03.2019 Mascherano by mohl do Estudiantes
Estudiantes de La Plata nedávno převzal Gabriel Milito, jenž by si mohl přivést jednoho bývalého spoluhráče. Zpátky do Argentiny podle posledních zpráv láká Javiera Mascherana, který od začátku minulého roku nastupuje za Hebei China Fortune. (lequipe.fr)
Další expres zprávy