08.02.202409:44

Stejskal pokračuje ve Vyškově

Vyškov se dohodl s pražskou Slavií na prodloužení hostování Jana Stejskala do konce sezony. Šestadvacetiletý brankář má s mateřským klubem smlouvu do roku 2025.

"Jsme velice rádi, že se podařilo prodloužit působení Honzy Stejskala v našem dresu i pro jarní část ročníku. Po jeho příchodu se stal absolutní oporou, která táhla naše sezónní ambice i celkově obrannou činnost týmu. Doufám, že spolupráce bude i nadále vzájemně prospěšná a Honzovo hostování bude zakončeno přesně, jak si tady všichni přejeme," řekl k setrvání Stejskala generální manažer druholigového klubu Zbyněk Zbořil.

twitter.com/fotbalvyskov
08.08.202319:14

Stejskal na odchodu do Vyškova

Slavia dala Janu Stejskalovi svolení k přípravě s Vyškovem - oba kluby finalizují půlroční hostování 26letého brankáře.

twitter.com/slaviaofficial
30.06.202213:56

Slavia uvolní Stejskala do Liberce

Slovan Liberec doplní brankářské trio Janem Stejskalem ze Slavie Praha. Pětadvacetiletý gólman by měl na severu Čech hostovat.

06.07.202120:26

Slavia před příchodem Mandouse

Aleš Mandous by se měl stát další novou akvizicí Slavie Praha. Ta do Olomouce včetně možných bonusů pošle 13 milionů korun a k tomu formou hostování bez opce brankáře Jana Stejskala.

isport.cz, twitter.com/JaroslavTvrdik
14.08.201819:59

Hradec Králové spasil gólman Stejskal

Druholigovému Hradci Králové pomohl v pohárovém utkání s divizními Slatiňany odvrátit vyřazení gól brankáře Jana Stejskala. Český reprezentant do 21 let v nastavení vyrovnal na 2:2 a poslal zápas do prodloužení. V něm favorit dokonal obrat z 0:2 a postoupil po výhře 4:2.