Korejská republika89639526200600
Korejská republika "OH"42912100000
Reprezentační kariéra hráče

Boom Saka Laca: Sestava 17. kola Premier League

Ještě před Vánoci byli všichni přesvědčení, že Arsenal zažívá nejhorší sezónu div ne za celou historii klubu. Tým se pohyboval poblíž sestupové zóny, měl silně záporné skóre a na měl na kontě stejně bodů jako zápasů. A to, jak my, co známe pravidlo 40 bodů, dobře víme, je skutečně bilance na padáka. Jenže Premier League je kouzelná a i Gunners po mávnutí proutku dokonale září...
07.01. | Názory a komentáře | 88 komentářů

Sám doma a Tottenham: Sestava 11. kola Premier League

Dva zápasy, jeden gól a tři asistence. Kevin De Bruyne využil dva relativně snadné domácí zápasy proti Burnley a Fulhamu a vrátil se do výborné formy. Podruhé v řadě se díky tomu dostal i do All-Stars Premier League v naší pravidelné rubrice. Z řad Citizens je tam ale Kevin sám. "Do baráku" mu vlezla hned čtveřice hráčů Tottenhamu, jenž přehrál Arsenal v NLD.
08.12.2020 | Názory a komentáře | 59 komentářů

Son Hung-min patřil na vojenském výcviku v Koreji k nejlepším

Po třech týdnech ukončil hvězdný korejský reprezentant Son Hung-min povinnou vojenskou službu a při závěrečném ceremoniálu byl oceněn coby jeden z nejlepších praktikantů. Podle médií zvládl útočník Tottenhamu skvěle především střelbu a vynikal v obratnosti. Ze 157 účastníků byl sedmadvacetiletý útočník vyhlášen mezi nejlepší pěticí.
08.05.2020 | Aktuality | 137 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
07.01. Tottenham chce prodloužit se Sonem
Anglický Tottenham si chce pojistit korejského útočníka Son Heung-mina. Kohouti věří, že hvězdný útočník podepíše prodloužení smlouvy, která ho v klubu udrží i po roce 2023, kdy mu vyprší stávající kontrakt. (telegraph.co.uk)
03.01. Son vstřelil stý gól za Tottenham
Heung-min Son si včera na své konto připsal stou trefu v dresu Tottenhamu. Jihokorejský útočník přišel v srpnu 2015 z Leverkusenu, v sobotu přispěl jednou trefou k výhře nad Leedsem (3:0). (sports.yahoo.com)
15.12.2020 Jihokorejcům znovu kraloval Son
Son Heung-min byl zvolen nejlepším jihokorejským fotbalistou roku 2020, útočník Tottenhamu toto ocenění během kariéry získal už popáté. (sport-express.ru)
13.11.2020 Son hráčem měsíce v Premier League
Nejlepším hráčem Premier League se za říjen stal Heung-min Son. Útočník Tottenhamu za zmíněné období nastoupil do tří ligových utkání s bilancí čtyř gólů a dvou asistencí. (skysports.com)
04.11.2020 Son může vydělávat 200 tisíc liber týdně
Heung-min Son dostane od vedení Tottenhamu nový kontrakt a stane se jedním z nejlépe placených hráčů celé anglické ligy - londýnský klub korejskému útočníkovi nabídne smlouvu s týdenním platem 200 tisíc liber. (sport-express.ru)
23.10.2020 Tottenham si chce pojistit Sona
Son Heung-min má s Tottenhamem smlouvu do roku 2023, přesto obě strany zřejmě brzy čeká jednání o jejím prodloužení. Manažer José Mourinho chce s ofenzivním tahounem podepsat novou smlouvu. (lequipe.fr)
20.10.2020 Tottenham připravuje novou smlouvu pro Sona
Anglický Tottenham připravuje novou smlouvu pro svého korejského útočníka Son Heung-mina. Podle deníku Daily Mail by mohl díky podmínkám nového kontraktu brát až 150 tisíc liber týdně. (dailymail.co.uk)
27.09.2020 Son střídal se svalovým zraněním
Tottenham v dnešním ligovém duelu remizoval s Newcastlem United (1:1), navíc se mu zranil Heung-min Son. Korejský útočník musel po prvním poločase střídat se svalovým zraněním a podle manažera Josého Mourinha by měl vynechat minimálně nadcházející tři soutěžní duely Spurs. (lequipe.fr)
20.09.2020 Kane a Son trhali rekordy
Korejský fotbalista Son Hung-min nastřílel v anglické lize čtyři góly při výhře Tottenhamu 5:2 v Southamptonu. Na všechny trefy mu nahrál Harry Kane, který se stal šestým hráčem v historii Premier League a prvním Angličanem se čtyřmi asistencemi v jednom utkání. Dvojnásobný nejlepší střelec soutěže navíc sám přidal závěrečnou branku vítězů. Domácí poslal do vedení Danny Ings, v nastaveném čase prvního poločasu ale začal úřadovat Son Hung-min, který si naběhl na Kaneův pas za obranu a i z mírného úhlu prostřelil brankáře Alexe McCarthyho. Krátce po změně stran přidal další zásah a v 64. minutě zkompletoval jako první Korejec v historii anglické ligy hattrick. V 74. minutě přidal Son Hung-min čtvrtou trefu, všechny byly přitom takřka totožné - Kane poslal z hloubi pole přihrávku za obranu a korejský útočník si sám před McCarthym poradil. Poprvé se v Premier League stalo, aby jeden hráč asistoval druhému na čtyři góly v jednom zápase. V závěru se ještě trefil z dorážky Kane a na druhé straně z penalty podruhé Ings. (ČTK)
14.08.2020 Nejhezčí branku v Premier League dal Son
Tottenham začal sezonu 2019/2020 triumfem na Audi Cupu a jedna trofej putuje do jeho řad také po skončení ročníku. Autorem nejhezčí branky sezony v anglické lize byl zvolen Son Heung-min, ocenění si vysloužil za svou branku ze souboje s Burnley, v první polovině prosince prošel s míčem přes takřka celé hřiště a nakonec překonal i brankáře soupeře. (vi.nl)