Hamdi Harbaoui se po vypršení smlouvy rozloučí s belgickým Lokerenem a zamíří do Itálie, příchod tuniského útočníka oficiálně potvrdilo Udinese.

football-italia.net
25.03.201612:31

Harbaoui se prý dohodl s Udinese

Udinese Calcio by měl během letní přestávky prý posílit Hamdi Harbaoui. 31letý útočník bude po odchodu z Lokerenu volným hráčem a s italským klubem se měl již dohodnout na tříleté spolupráci.

transfermarketweb.com
23.10.201517:49

Harbaoui se vrátil do Lokerenu

Hamdi Harbaoui znovu oblékne dres belgického Lokerenu, s nímž se dohodl na smlouvě do konce sezony. Tuniský útočník loni v létě přestoupil za dva a půl milionu eur do Qatar SC, tento klub s ním pak před dvěma týdny ukončil spolupráci.

24.03.201223:00

Belgický pohár kořistí Lokerenu

KSC Lokeren slaví triumf v domácím poháru, někdejší zaměstnavatel českého útočníka Jana Kollera porazil ve finálovém utkání KV Kortrijk 1:0. Vítěznou branku zaznamenal v 77. minutě Hamdi Harbaoui.