23.10.202208:39

Guilherme odchytal 400. zápas v Rusku

Lokomotiv Moskva včera v derby podlehl Dinamu (1:3), čemuž nezabránil ani Guilherme. Pro 36letého brankáře se jednalo o čtvrtý soutěžní zápas v sezoně a celkem o 400. start po příchodu do Ruska - odehrál 381 utkání za moskevský klub a 19 za ruskou reprezentaci - brazilský rodák dorazil na východ Evropy v roce 2007 z CA Paranaense.

sport-express.ru
27.09.202210:58

Lokomotivu Moskva se uzdravil Guilherme

Guilherme se zapojil do tréninku Lokomotivu Moskva. Šestatřicetiletý brankář je fit po svalovém zranění, které si přivodil v srpnovém utkání Ruského poháru proti FK Nižnij Novgorod (0:2).

23.05.202214:40

Lokomotiv dál počítá s Guilhermem

Už dvanáctou sezonu v roli jedničky Lokomotivu Moskva by měl brzy načít naturalizovaný Brazilec Guilherme. Moskevský celek ho čerstvě prodloužil do roku 2024.

championat.ru
09.05.202215:58

Lokomotiv si pojistí Guilhermeho

Guilherme zůstane spojený s Lokomotivem Moskva. Kapitán železničářského klubu je blízko prodloužení končící smlouvy do konce roku 2023.

06.03.202215:37

Lokomotiv do derby bez Guilhermeho

Guilherme se po zranění kotníku vrátil do tréninku Lokomotivu Moskva, na návrat mezi tři tyče si však ještě počká. Zkušený gólman uvedl, ze nadcházející derby proti CSKA Moskva nestihne.

09.02.202208:35

Guilherme se vrátil na trávník

Do poslední fáze rehabilitace po zranění kotníku vstoupil Guilherme, jenž se zapojil do tréninku s míčem. Brankář moskevského Lokomotivu se mezi tři tyče vrátí nejdříve na konci února.

03.12.202120:29

Guilhermeho čeká až čtyřměsíční klid

Guilherme měl zraněný kotník a dnes se podrobil operaci, po níž ho čeká hodně dlouhá pauza. Brankář Lokomotivu Moskva bude v lepším případě chybět "jenom" tři měsíce, horší scénář hovoří o čtyři měsíce dlouhé přestávce.

03.12.202111:15

Guilherme má za sebou operaci nohy

Úspěšnou operaci zraněné nohy absolvoval Guilherme z Lokomotivu Moskva. Ruský celek neupřesnil, jak dlouho bude zkušený brankář absentovat.

22.11.202112:14

Guilherme přijde o souboj s Laziem

Lokomotiv Moskva před sebou má utkání proti Laziu a mezi jeho tyčemi se neobjeví Guilherme, brankář ruského klubu si o víkendu poranil chodidlo.

17.11.202120:44

Guilherme prý půjde v zimě na operaci

Brankář Lokomotivu Moskva Guilherme má problémy s achilovkou a podle ruského tisku se po skončení podzimní části sezony podrobí operaci. Gólman by následně měl absentovat dva měsíce, na druhou polovinu ligového ročníku tak bude k dispozici.

09.10.202022:29

Guilherme měl neprůkazný test

Ruské reprezentaci bude minimálně několik desítek hodin chybět Guilherme. Brankář se podobně jako jeho spoluhráči podrobil testům na koronavirus a výsledek je neprůkazný, gólman tak musí do karantény.

30.06.202019:44

Lokomotiv Moskva přišel o Guilhermeho

Guilherme nějaký čas nebude k dispozici Lokomotivu Moskva. Zkušený brankář si z dnešního utkání se Samarou (1:1) odnesl zraněný lýtkový sval.

07.12.201921:44

Guilherme laboruje se zraněnou achilovkou

Lokomotiv Moskva prohrál poslední dva ligové zápasy a ani v jednom se mezi jeho tyčemi neobjevil Guilherme. Naturalizovaný ruský brankář má zdravotní problémy, trápí ho achilovka a není vyloučeno, že se do sestavy vrátí až ve druhé polovině sezony.

11.10.201908:37

Guilherme doma pravidelně neinkasuje

Rusko ve včerejším kvalifikačním zápase o postup na ME 2020 zdolalo Skotsko 4:0, na čemž se vychytaným čistým kontem podílel brankář Guilherme. Pro naturalizovaného gólmana se nejedná o novinku, neboť za Rusko na domácí půdě odchytal sedm utkání, ve kterých ani jednou neinkasoval. Ve čtyřech utkáních venku ale brankář moskevského Lokomotivu obdržel šest branek.

29.09.201908:54

Guilherme odchytal jubilejní duel za Lokomotiv

Guilherme si v sobotu na své konto připsal 300. start v dresu Lokomotivu Moskva. Naturalizovaný ruský brankář na něj bude mít dobré vzpomínky, celek z hlavního města doma vyhrál 1:0 nad Zenitem Petrohrad.

19.07.201920:14

Guilherme podepsal nový kontrakt

Guilherme nakonec našel společnou řeč s vedením Lokomotivu Moskva a obě strany uzavřely nový tříletý kontrakt, brankář si ročně přijde na 2,3 milionu eur.

13.06.201921:46

Guilherme odmítl nabídku nové smlouvy

Guilherme má v Lokomotivu Moskva smlouvu jen do konce prosince a nyní odmítl nabídku na prodloužení kontraktu. Naturalizovaný ruský brankář nebyl spokojen s platem 1,9 milionu eur ročně, sám totiž požaduje tři miliony.

29.05.201920:31

Guilherme chce tři miliony eur ročně

Guilherme má v Lokomotivu Moskva smlouvu jen do konce prosince a vedení ruského celku začalo pracovat na prodloužení spolupráce. Brankář má poměrně vysoké požadavky, chce roční plat tři miliony eur.

19.11.201719:49

Guilherme prý vynechá zbytek podzimu

Až na jaře se do sestavy Lokomotivu Moskva zřejmě vrátí Guilherme. Brankář ruského klubu si před reprezentační pauzou přivodil svalové zranění a podle posledních zpráv se nestihne dát stoprocentně do pořádku ani v průběhu následujících tří týdnů.

03.11.201708:42

Lokomotiv se musí obejít bez Guilhermeho

O první minuty v letošní sezoně přichází Guilherme. Brankář Lokomotivu Moskva nedochytal zápas se Šeriffem, v průběhu prvního poločasu si přivodil svalové zranění.