Celé jméno:Frédéric Kanouté
Národnost: Mali Francie
Datum narození:02.09.1977
Výška:191 cmVáha:78 kg
Pozice:útočník
Klub:ukončil kariéru
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Mali16129910100100
Reprezentační kariéra hráče
 

Kanouté v Číně pokračovat nebude a končí s kariérou

Bývalý nejlepší fotbalista Afriky Frédéric Kanouté se rozhodl ukončit kariéru. Dvojnásobný vítěz Poháru UEFA v rozhovoru pro Radio Sevilla prohlásil, že proto neprodlouží smlouvu s pekingským celkem Guoan.  
22.11.2013 | Aktuality | 57 komentářů
 

Kanouté nakonec do Číny, bude hrát za Beijing Guoan

Nikoli do Íránu, jak to původně vypadalo, ale do Číny nakonec povedou další kroky Frédérica Kanoutého. 34letý africký útočník dal košem týmu Mes Kerman a jako volný hráč se upsal klubu Beijing Guoan...  
30.06.2012 | Aktuality | 68 komentářů
 

Kanouté odejde ze Sevilly do íránského Kermanu

Bývalý nejlepší fotbalista Afriky Frédéric Kanouté bude hrát v Íránu. Pětatřicetiletý fotbalista z Mali se podle agentury AFP dohodl na roční smlouvě s klubem Mes Kerman.  
18.05.2012 | Aktuality | 35 komentářů
22.11.2013 Kanouté končí s fotbalem
Frédéric Kanouté se rozhodl ukončit svou bohatou kariéru. 36letý africký útočník během ní hrával za Tottenham nebo Sevillu a naposledy působil v čínském celku Beijing Guoan. V rozhovoru pro Radio Sevilla pak uvedl, že neprodlouží smlouvu a pověsí kopačky na hřebík.
26.06.2012 Kanouté se stále rozhoduje
Frédéric Kanouté po skončení smlouvy v Seville měl zamířit do íránského klubu Mes Kerman, z tohoto angažmá ale sešlo a zkušený africký útočník hledá nového zaměstnavatele. "Odletěl jsem do Číny, abych jednal o nabídce, kterou jsem dostal a moc mě potěšilo, co jsem slyšel. Každopádně nabídek mám v tuto chvíli dost a chci si vybrat tu správnou. Fotbal se v dnešní době vyvíjí všude na světě. Těším se na novou sezonu, ať už to bude v Číně, Americe nebo na Středním východě," řekl.
19.05.2012 O Kanoutem bude jasno zítra
Zítra by mělo padnout definitivní rozhodnutí o budoucnosti Frederica Kanouteho. Zkušený africký útočník opouští Sevillu a měl by se upsat klubu Mes Kerman, podle tiskového mluvčího íránského klubu už zbývá jenom podepsat smlouvu.
12.04.2012 Kanouté opustí Sevillu
Frédéric Kanouté po letošní sezoně neprodlouží smlouvu se Sevillou a z Andalusie odejde. Africký útočník za sebou pravděpodobně už má poslední duel za španělský tým, v současné době je totiž zraněný a chybět by měl zhruba pět týdnů.
11.04.2012 Kanouté mimo hru na pět týdnů
Frédéric Kanouté bude kvůli zranění svalu na pravé noze na marodce zhruba pět týdnů. Malijský útočník tak Seville v této sezóně již pravděpodobně nepomůže a je otázkou, zda-li za ní již neodehrál své poslední utkání - koncem června mu totiž v andaluském klubu vyprší smlouva.
09.04.2012 Kanoutého trápí svalové zranění
Frédéric Kanouté bude několik týdnů chybět v sestavě Sevilly, malijského útočníka na trávníky nepustí svalové zranění.
19.01.2012 Bani Yas si vyhlédl Kanouteho
Bani Yas na podzim přišel o Davida Trezegueta, který měl zdravotní problémy a s klubem ze Spojených arabských emirátů ukončil smlouvu. Vedení nyní hledá náhradu a ze Sevilly by rádo přivedlo Frederica Kanouteho.
23.12.2011 Kanouté bude chybět měsíc
Frederic Kanoute v domácím poháru rozhodl o výhře Sevilly nad San Roque, jenže si také poranil kotník. Zkušeného útočníka čeká přibližně měsíční pauza.
21.12.2011 Kanoute si poranil kotník
Frederic Kanoute včera dvěma góly rozhodl o pohárové výhře Sevilly nad San Roque 2:1, v průběhu druhé půle si ale poranil kotník. Zatím není jasné, jak vážné je zranění afrického útočníka.
18.06.2011 Kanouté bude pokračovat v Seville
Frédéric Kanouté má za sebou šest sezón v dresu Sevilly a i přes mohutné spekulace o jeho odchodu stráví v Andalusii i sedmý rok. Setrvání malijského útočníka, které si přál nový trenér Marcelino Garcia Toral, dnes oficiálně potvrdilo vedení klubu.
Další expres zprávy