Celé jméno:Ezequiel Matías Muñoz
Používané jméno:Ezequiel Muñoz
Národnost: Argentina Itálie
Datum narození:08.10.1990
Výška:185 cmVáha:82 kg
Pozice:obránceČíslo dresu:0
Klub:CA Lanús (ARG)
Aktuální statistiky v klubu CA Lanús (ARG)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
12.06. Muñoz hlásí návrat do Argentiny
Ezequiel Muñoz končí své angažmá v Leganésu a vrací se do vlasti. Argentinský obránce bude hrát za Lanús, s nímž podepsal jednoletý kontrakt s dvouletou opcí. Muñoz přišel do španělského celku předloni z Janova, letos vinou zranění odehrál jenom tři zápasy. (marca.com)
20.09.2017 Muñoz bude brzy znovu fit
Ezequiel Muñoz se za několik dní vrátí do tréninku a sestavy Leganésu. Obránce španělského klubu si minulý týden poranil bok, nejedná se ovšem o nic vážného. (marca.com)
16.09.2017 Muñoz má potíže se zády
Na podrobné vyšetření míří Ezequiel Muñoz. Obránce Leganésu nedohrál včerejší zápas s Eibarem, hned v úvodu utrpěl zranění zad. (marca.com)
06.08.2017 Leganés potvrdil příchod Muñoze
Ezequiel Muñoz oficiálně mění italskou ligu za španělskou, argentinský obránce přestoupil z Janova do Leganésu. (marca.com)
04.08.2017 Leganés brzy dotáhne Muñoze
Italskou ligu za španělskou během pár chvil vymění stoper Janova Ezequiel Muñoz. Ten se má co nevidět na tři roky upsat Leganési, který vyjde na 2,5 milionů eur. (football-espana.net)
03.08.2017 Leganés by mohl posílit Muñoz
Ezequiel Muñoz má namířeno do Španělska. Obránce Janova by měl za zhruba 2,5 milionu eur přivést Leganés, který pro má pro 26letého stopera nachystaný tříletý kontrakt. (football-italia.net)
31.07.2016 Janovu bude tři týdny chybět Muñoz
Janov přišel na tři týdny o Ezequiela Muñoze, obránce italského klubu si poranil stehenní sval. (football-italia.net)
03.11.2015 Muñoz má natržený stehenní sval
Ezequiel Muñoz letos nastoupil jenom ke tře ligovým zápasům a na tom se poměrně dlouho nic nezmění. Obránce Janova si natrhl stehenní sval a zprávy od lékařů nejsou příznivé, hráče čeká 45 dní dlouhá pauza. (lequipe.fr)
20.07.2015 Muñoz podepsal čtyřletý kontrakt
Smlouvu na čtyři roky dostal od Janova Ezequiel Muñoz. Argentinský obránce přišel po vypršení kontraktu s Palermem, svého nového zaměstnavatele tak nestál ani euro. (transfermarkt.de)
18.07.2015 Janov dotáhl příchod Muñoze
Ezequiel Muñoz bude hrát od příští sezóny za Janov. Argentinský obránce, jemuž vypršela smlouva s Palermem, se dohodl na blíže neupřesněných podmínkách s "Grifone", dotažení transferu už chybí jen zdravotní prohlídka. (football-italia.net)
Další expres zprávy