Ezequiel Lavezzi (Hebei China Fortune)

Celé jméno:Ezequiel Iván Lavezzi
Používané jméno:Ezequiel Lavezzi
Národnost: Argentina Itálie
Datum narození:03.05.1985
Výška:173 cmVáha:71 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Hebei China Fortune (CHN)
Aktuální statistiky v klubu Hebei China Fortune (CHN)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Argentina5125299000401
Argentina "OH"52432100100
Reprezentační kariéra hráče
 

Má reprezentační kariéra asi skončila, uvědomuje si Lavezzi

Ezequiel Lavezzi se během zimního přestupového okna přesunul z Paris Saint-Germain do Číny, kde obléká dres Hebei China Fortune. Argentinský útočník tímto krokem učinil překvapivé rozhodnutí a sám si uvědomuje, že zřejmě přišel o pokračování reprezentační kariéry...  
01.03.2016 | Aktuality | 60 komentářů
 

Lavezzi přestoupil do Hebei China Fortune

Hebei China Fortune podle očekávání dotáhlo do úspěšného konce příchod Ezequiela Lavezziho. Ten dorazil za zhruba čtyři miliony eur z Paris Saint-Germain a ve svém novém působišti podepsal dvouletou smlouvu...  
17.02.2016 | Aktuality | 120 komentářů
 

Lavezzi se chystá vyřešit budoucnost, má odejít do Číny

Čínské kluby mohou fotbalistům nabídnout hodně štědré platy a v průběhu uplynulých týdnů získaly několik zajímavých hráčů, k nimž se brzy zřejmě přidá Ezequiel Lavezzi. Argentinský křídelník a vice-mistr světa je na odchodu z PSG a podle posledních zpráv souhlasil s angažmá v týmu Shanghai Shenhua...  
07.02.2016 | Aktuality | 135 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
19.07. Turín nemá zájem o Lavezziho
Ezequiel Lavezzi by se nebránil návratu do Evropy, načež byl hráč Hebei China Fortune spojený s Turínem FC. Tam se však stěhovat nebude, neboť Granata nemají o jeho služby zájem. (football-italia.net)
26.04.2018 Schalke podepsalo spolupráci s Číňany
Německé bundesligové Schalke 04 podepsalo smlouvu o spolupráci s čínským klubem Hebei China Fortune, který momentálně trénuje známý Chilan Manuel Pellegrini a jehož dres oblékají třeba Argentinci Ezequiel Lavezzi a Javier Mascherano. Spolupráce by měla trvat minimálně pět let a kluby si budou vyměňovat poznatky především v oblasti mládeže, skautingu a trenérství.
04.01.2018 Lavezzi prý jedná s Trabzonsporem
Ezequiel Lavezzi je na odchodu z čínského klubu Hebei China Fortune a jeho další kroky by mohly směřovat do Turecka. O argentinské křídlo se zajímá Trabzonspor, který údajně už zahájil jednání o přestupu. (transfermarketweb.com)
12.12.2017 Lavezzi do Rosaria Central?
Ezeqiel Lavezzi se v zimě možná po dvou letech rozloučí s čínským klubem Hebei China Fortune. O argentinské křídlo je zájem ve vlasti, do svých služeb ho chce získat Rosario Central. (transfermarketweb.com)
27.10.2016 Belluschi a Lavezzi v argentinské nominaci
Do argentinské nominace na kvalifikační zápasy o postup na MS 2018 proti Brazílii a Kolumbii byli dodatečně zařazeni Ezequiel Lavezzi a Fernando Belluschi. Místo jim uvolnil Paulo Dybala, který si o víkendu poranil stehenní sval. (soccerway.com)
22.06.2016 Lavezzi přijde o finále
Ezequiel Lavezzi v noci rychlým gólem otevřel skóre semifinále Copa América proti USA a nasměroval Argentinu do finále, o které ovšem přijde. 31letý křídelník si po změně stran zlomil loket a musí na operaci, turnaj pro něho tak skončil. (soccerway.com)
25.05.2016 Lavezzi má problémy se stehenním svalem
Argentinu čeká přátelský zápas s Hondurasem, který bude generálkou na Copa América a o který by mohl přijít Ezequiel Lavezzi - křídelník čínského celku Hebei China Fortune laboruje se zraněným stehenním svalem. (soccerway.com)
11.02.2016 Lavezzi se nakonec rozhodl pro Hebei
Ezequiel Lavezzi se chystá odejít z PSG do Číny a podle posledních zpráv nakonec nebude hrát za Shanghai Shenhua. Argentinský křídelník má přece jenom posílit Hebei China Fortune, který mu nabízí vyšší plat pohybující se mezi třinácti až patnácti miliony eur ročně. (lequipe.fr)
10.02.2016 Hebei Fortune má také zájem o Lavezziho
Ezequiel Lavezzi má dalšího čínského nápadníka. Shanghai Shenhua se rozhodlo konkurovat Hebei China Fortune, které argentinskému reprezentantovi nabízí 15 milionů eur za sezónu, sám Lavezzi však prý preferuje první variantu. (lequipe.fr)
08.02.2016 PSG proti Chelsea i s Lavezzim?
Ezequiel Lavezzi má z Paris Saint-Germain namířeno do Číny, francouzský celek však chce údajně ještě transfer pozdržet. Důvodem je blížící se osmifinále Ligy mistrů s Chelsea, do kterého by tak argentinský útočník ještě mohl zasáhnout. (lequipe.fr)
Další expres zprávy