Celé jméno:Ezekiel Henty
Národnost: Nigérie
Datum narození:13.05.1993
Výška:?Váha:?
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Al Hazm Rass (KSA)
Na hostování z:Slovan Bratislava (SVK), návrat 30.06.2022
Aktuální statistiky v klubu Al Hazm Rass (KSA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
23.01. Slovan Bratislava opustil Henty
Ezekiel Henty nebude na jaře v kádru Slovanu Bratislava. Nigerijský křídelník zamířil na půlroční hostování do saúdskoarabského Al Hazm Rass, součástí dohody je také opce. (transfermarkt.de)
14.08.2021 Weiss starší: Ratão už pode mnou nenastoupí
Vladimír Weiss starší na dnešní pozápasové tiskové konferenci nešetřil ostrými slovy. Brazilský útočník Rafael Ratão, který byl střídán v poločase, prý v klubu končí a pod ním si už nikdy nezahraje. Spekuluje se o zájmu z arabského světa. Ezekiel Henty pro změnu dle zkušeného kouče musí alespoň 2-3 kila shodit, aby mohl dál za Slovan hrát. Již v pondělí by bratislavský klub mohl oznámit minimálně jednu posilu a pravděpodobně útočníka.
24.01.2020 Slovan Bratislava má dvě posily
Ezekiel Henty opustil maďarský Puskás a vydal se na Slovensko - nigerijský útočník se zkušenostmi z Lokomotivu Moskva se stal novou akvizicí Slovanu Bratislava. Další novou tváří v kabině slovenského mistra bude Alen Mustafić, bosenského záložníka si vedení vypůjčilo na hostování z FK Sarajevo. (profutbal.sk)
20.07.2017 Videoton koupil útočníka Hentyho
Ezekiel Henty neoslnil v Lokomotivu Moskva a z ruského klubu po roce a půl odchází. Nigerijský útočník přestoupil do maďarského Videotonu, s nímž uzavřel tříletý kontrakt. (sport-express.ru)
17.01.2017 Lokomotiv opustil útočník Henty
Ezekiel Henty zamířil s Lokomotivu Moskva do Baniyasu. 23letý útočník bude ve svém novém působišti hostovat do konce tohoto ročníku. (transfermarkt.de)
19.02.2016 Lokomotiv Moskva oznámil příchod Hentyho
Ezekiel Henty přestoupil z Olimpije Lublaň do Lokomotivu Moskva, který vše oznámil na svých internetových stránkách. Nigerijský útočník podepsal smlouvu platnou do června 2020, ruský klub za něho podle médií zaplatí pět a půl milionu eur. (sport-express.ru)
13.02.2016 Lokomotiv dolaďuje příchod Hentyho
Ezekiel Henty začátkem příštího týdne přestoupí z Olimpije Lublaň do Lokomotivu Moskva. Ruský klub zaplatí pět a půl milionu eur, pro nigerijského útočníka je připravena smlouva na čtyři a půl roku. (sport-express.ru)
12.02.2016 Lokomotiv Moskva ladí příchod Hentyho
Útočník Ezekiel Henty se má stěhovat ze slovinské Olimpije Lublaň do Lokomotivu Moskva. Podle médií už je na světě dohoda o přestupu za 5,5 milionu eur. (sport-express.ru)
Další expres zprávy