Celé jméno:Juan Emmanuel Culio
Používané jméno:Emmanuel Culio
Národnost: Argentina
Datum narození:30.08.1983
Výška:176 cmVáha:75 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:Quilmes AC (ARG)
Aktuální statistiky v klubu Quilmes AC (ARG)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
 

Rubin Kazaň na Culia nezapomněl

Ruský mistr Rubin Kazaň se v létě pokusí opět získat argentinského záložníka CFR Kluž Juana Emmanuela Culia. Už v zimě byly oba kluby blízko dohodě, ale přestup se nakonec neuskutečnil.  
08.06.2009 | Aktuality | 11 komentářů
 

Culio bude hrát v Rubinu Kazaň

Záložník CFR Kluž Emannuel Culio míří do Ruska. Rumunský klub se dohodl s Rubinem Kazaň na výši přestupní částky, a protože je pro Argentince přichystána lukrativní smlouva, přestup může zhatit jen zázrak.  
18.01.2009 | Aktuality | 11 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
01.02.2016 Culio mění Las Palmas za Zaragozu
Emmanuel Culio se dohodl na ukončení smlouvy s Las Palmas a nově bude hrát jen druhou španělskou ligu, argentinský záložník se jako volný hráč upsal Zaragoze. (marca.com)
22.10.2015 Culio vynechá jenom jedno utkání
Jenom o jeden zápas přijde Emmanuel Culio, záložník Las Palmas byl potrestán za červenou kartu ze závěru utkání na půdě Getafe. (marca.com)
06.01.2011 Culio z Kluže do Galatasaraye
Juan Culio přestoupil z Kluže do Galatasaraye. Turecký klub za 27letého argentinského záložníka zaplatil dva miliony eur a podepsal s ním smlouvu na tři a půl roku.
09.02.2009 Culio do Rubinu Kazaň neodejde
Záložník CFR Kluž Emmanuel Culio nakonec nepřestoupí do Rubinu Kazaň, jak se původně očekávalo. Ruský klub totiž nakonec ustoupil z plánované koupě Argentince.
08.12.2008 Culio se ohradil proti Scolaiho prohlášením
Útočník rumunského CFR Kluž Juan Culio veřejně vyjádřil nepochopení trenérovi Chelsea Luizi Felipe Scolarimu. Ten prý projevil velmi málo respektu k nejbližšímu soupeři v LIze mistrů, když prohlásil, že pokud Chelsea nad Kluží nezvítězí, tka odstoupí.
18.09.2008 Culio dostane rumunské občanství
Juan Culio, který v úterý dvěma góly sestřelil AS Řím, by v budoucnosti mohl reprezentovat Rumunsko. Funkcionáři Kluže rodákovi z Argentiny zařizují rumunské občanství a Culio není proti.
Další expres zprávy