Celé jméno:Dwight Gayle
Národnost: Anglie
Datum narození:17.10.1989
Výška:177 cmVáha:73 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Newcastle United (ENG)
Aktuální statistiky v klubu Newcastle United (ENG)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
 

Newcastle přivedl Rondóna, West Bromu bude naopak pomáhat Gayle

Salomón Rondón se po dlouhých jednáních stěhuje z West Bromwiche Albion na roční hostování do Newcastlu United. Opačným směrem naopak putuje Dwight Gayle, ani jeden přesun ovšem neobsahuje opci...  
06.08.2018 | Aktuality | 203 komentářů
 

Nejdražší posilou Crystalu Palace je útočník Gayle z druhé ligy

Nováček anglické ligy Crystal Palace získal útočníka Dwighta Gaylea, který se stal nejdražší posilou v historii klubu. Dvaadvacetiletý hráč přestoupil z druholigového Peterborough United za 8,5 milionu liber a podepsal čtyřletou smlouvu. Gayle přitom hraje profesionálně fotbal teprve rok.  
05.07.2013 | Aktuality | 415 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
20.05. Gayle se vrátí do Newcastlu
Dwight Gayle v srpnu odešel z Newcastlu na hostování do WBA a v tomto klubu natrvalo nezakotví - vedení druholigového anglického celku oznámilo, že nebude usilovat o přestup útočníka. Ten letos nasázel 24 branek, Baggies ovšem nepostoupili do Premier League a po sportovní stránce tak sami vědí, že nemají hráči co nabídnout. (skysports.com)
23.11.2018 Gayle chce zůstat ve W.B.A.
Útočník Dwight Gayle, který hostuje z Newcastlu United ve West Bromwichi, se nechal slyšet, že v létě udělá vše proto, aby mohl na stadionu Hawthorns zůstat natrvalo. Gayle zatím ve 14 zápasech v League Championship nastřílel 9 branek. (northernecho.co.uk)
06.08.2018 Gayle odchází hostoval do WBA
West Bromwich Albion získal na roční hostování útočníka Dwighta Gaylea z Newcastlu. Podle Sky Sports za něj zaplatí Baggies 2 miliony liber a součástí není žádná opce na trvalý přestup. (skysports.com)
01.08.2018 Rondón se zatím nestěhuje do Newcastlu
Newcastle United usiluje o Salomóna Rondóna, ten se však zatím nestěhuje. West Bromwich Albion nesouhlasí s přesunem kolumbijského útočníka, za kterého "Straky" nabízely mimo jiného Dwighta Gaylea. (skysports.com)
30.07.2018 Gayle by mohl hostovat ve WBA
Dwight Gayle se zřejmě na jeden rok rozloučí s Newcastlem, zájem o tohoto útočníka má West Bromwich Albion a úspěšně pracuje na jeho hostování. (dailymail.co.uk)
22.10.2017 Fulham by v lednu mohl posílit Gayle
Dwight Gayle sice Newcastlu United vystřílel návrat do Premier League, tam však pravidelně nenastupuje a během zimní přestávky by se tím pádem mohl stěhovat. Zájem o 27letého útočníka má druholigový Fulham, jenž by na sever Anglie mohl poslat až 17 milionů eur, podle informací "Get West London" je pak přesunu nakloněný i sám hráč. (transfermarkt.de)
16.10.2017 Gayle laboruje se zraněným lýtkem
Zdravotní problémy má Dwight Gayle, útočníka Newcastlu United trápí lýtko. (clubcall.com)
07.08.2017 Gayle by měl být připraven
Newcastle má za sebou poslední přípravný zápas s Hellasem, a ačkoliv ho vynechal zraněný útočník Dwight Gayle, manažer Rafa Benítez po utkání uvedl, že ho příští týden očekává znovu fit. (chroniclelive.co.uk)
22.02.2017 Gayle na marodce Newcastlu United
V sestavě Newcastlu United se zhruba měsíc neobjeví Dwight Gayle, útočník druholigového anglického klubu si poranil stehenní sval. (skysports.com)
16.01.2017 Newcastle počítá zraněné
Druholigový anglický Newcastle vinou úrazů přišel o dva hráče. Vurnon Anita si poranil kotník, útočník Dwight Gayle si zase natáhl zadní stehenní sval. (chronicle.co.uk)
Další expres zprávy