26.11.202115:49

Marseille v neděli i s Payetem

Dimitri Payet nebude chybět v nominaci Marseille pro nedělní utkání proti Troyes. Ofenzivní tahoun Olympique byl v minulém ligovém zápase v Lyonu trefený lahví do hlavy, načež vynechal utkání Evropské ligy s Galatasarayem (2:4).

lequipe.fr
22.11.202117:12

Payet zažaloval fanouška

Trestní oznámení na fanouška, který ho ve včerejším utkání na půdě Lyonu trefil lahví s vodou, podal Dimitri Payet. Zmíněný dokument je součástí vyšetřovací zprávy z nedohraného zápasu.

lequipe.fr
22.11.202113:59

Payet vynechal dnešní trénink

Dimitri Payet chyběl na dnešním tréninku Marseille. Francouzský klub včera nastoupil na půdě Lyonu a zápas byl po několika minutách přerušen a následně také předčasně ukončen. Právě Payet byl po několika minutách zasažen do hlavy plastovou lahví hozenou z hlediště.

lequipe.fr
21.11.202121:10

Zápas Lyon - Marseille je přerušený

Dnešní šlágr francouzské ligy mezi Olympique Lyon a Olympique Marseille byl po pěti minutách přerušený. Po hostujícím kapitánovi Dimitrim Payetovi byla hozena lahev s vodou, načež sudí Ruddy Buquet poslal oba týmy zpátky do kabin.

lequipe.fr
02.10.202119:29

Marseille bude postrádat Payeta

Dimitri Payet nepomůže Marseille v zítřejším ligovém zápase na půdě Lille. Kapitán Olympique je mimo hru se zraněním svalového charakteru.

lequipe.fr
12.02.202110:00

Payet dostal trest na dva duely

Dimitri Payet dostal od disciplinární komise trest na dva zápasy. Ofenzivní fotbalista Marseille pyká za červenou kartu ze závěru utkání proti PSG, vyloučen byl v letošní sezoně už podruhé.

lequipe.fr
03.11.202023:17

Payet stále čeká na gól v Lize mistrů

Marseille prohrála v dalším zápase Ligy mistrů na hřišti Porta, přičemž se ani ve třetím utkání milionářské soutěže neprosadila. K prolomení nepomohl ani pokutový kop, který neproměnil Dimitri Payet, jenž pro změnu neskóroval ani v osmnáctém duelu Champions League.

lequipe.fr
07.10.202023:53

Marseille dvakrát bez Payeta

Dimitri Payet nebude v nadcházejících dvou utkáních k dispozici Marseille. Kapitán Olympique dostal trest za vyloučení v duelu na hřišti Lyonu (1:1), třetí duel navíc může vynechat podmíněně.

lequipe.fr
21.08.202010:31

Payet měl pozitivní test na koronavirus

Dimitri Payet je už pátým hráčem Marseille, který je nakažen koronavirem. Už před ofenzivním fotbalistou měli pozitivní testy Steve Mandanda, Jordan Amavi, Valentin Rongier a Maxim Lopez.

RMC Sport
22.02.202011:59

Payet se vrací do nominace Marseille

Dimitri Payet hlásí návrat do sestavy Marseille, ofenzivní fotbalista je v pořádku po zranění stehenního svalu a je připraven naskočit do zápasu proti Nantes.

lequipe.fr
16.02.202009:55

Payet nenastoupí k duelu v Lille

Dimitri Payet vynechá dnešní zápas francouzské ligy v Lille, ofenzivní fotbalista Marseille si v týdnu poranil stehenní sval a přestože se nejedná o nic vážného, klub nechce riskovat případné zhoršení problému.

getfootballnewsfrance.com
13.02.202016:58

Payet nebude chybět dlouho

Dimitri Payet se rychle vrátí do sestavy Marseille. Ofenzivní fotbalista si během včerejšího souboje s Lyonem poranil stehenní sval a nejedná se o vážný problém, fotbalista by měl znovu nastoupit v neděli proti Lille.

lequipe.fr
13.02.202009:52

V Marseille čekají na zprávy o Payetovi

Marseille včera vypadla z poháru a navíc přišla o jednoho hráče. Duel v Lyonu nedohrál Dimitri Payet, ofenzivní fotbalista si přivodil svalové zranění a čeká ho podrobné vyšetření.

lequipe.fr
06.02.202019:14

Payet odehrál 400. zápas v Ligue 1

Marseille včera zvítězila v Saint-Étienne, na čemž se úvodním gólem podílel Dimitri Payet. Tahoun Olympique měl i další důvod k radosti, neboť odehrál jubilejní 400. zápas v Ligue 1.

transfermarkt.de
23.12.201916:06

Payet má nabídky z Číny a Turecka

Dvaatřicetiletý záložník Marseille Dimitri Payet má řadu nabídek k odchodu. Hned v lednu by jej byly podle L'Équipe ochotny vykoupit kluby z Číny a Turecka. Zimní Payetův odchod se ale zdá být nepravděpodobný, už kvůli tomu, že právě v Marseille má nejlepší šanci ukázat se a probojovat se do kádru Francie pro Euro 2020.

25.11.201910:57

Beşiktaş uvažuje o příchodu Payeta

Dimitri Payet by se mohl stěhovat z Francie do Turecka. O ofenzivního fotbalistu Marseille se zajímá Beşiktaş a jeho vedení už kontaktovalo francouzskou stranu s dotazem, za jakých podmínek by bylo možné hráče získat.

dailymail.co.uk
26.09.201916:24

Payet dostal stopku na čtyři zápasy

Celkem o čtyři zápasy přijde Dimitri Payet, čtvrtinu trestu si odpykal v úterním souboji s Dijonem. Ofenzivní záložník Marseille byl vyloučen v nastavení utkání proti Montpellieru, při odchodu z trávníku si následně neodpustil poznámky na adresu hlavního rozhodčího.

lequipe.fr
21.01.201919:38

Payet bude chybět tři týdny

Na tři týdny se bude muset obejít bez útočníka Dimitriho Payeta Olympique Marseille. Ten laboruje s bolavým kolenem, který si zranil v nedělním zápase proti Caen.

skysports.com
20.01.201918:33

Marseille přišla o zraněného Payeta

Dimitri Payet zřejmě nějakou dobu nepomůže Marseille. Kapitán Olympique musel zápas na půdě Caen opustit již po 25. minutách, na vině přitom mělo být zraněné koleno.