Celé jméno:David Neres Campos
Používané jméno:David Neres
Národnost: Brazílie
Datum narození:03.03.1997
Výška:175 cmVáha:66 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Šachtar Doněck (UKR)
Přestup:01.07.2022 do SL Benfica (POR)
Aktuální statistiky v klubu Šachtar Doněck (UKR)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Brazílie73671000000
Brazílie "20"96380000200
Reprezentační kariéra hráče
 

Neres znovu mění působiště, přestupuje do Benficy

Šachtar Doněck po šesti měsících opouští David Neres, jenž se vydává do Benficy. brazilský křídelník odchází na základě výstupní klauzule a se svým novým chlebodárcem podepsal pětiletou smlouvu...  
20.06. | Aktuality | 28 komentářů
 

Šachtar angažoval dalšího Brazilce, z Ajaxu koupil Nerese

Šachtar Doněck znovu rozšiřuje svou brazilskou kolonii a nejnovější akvizicí v jeho kádru je David Neres. Stále teprve čtyřiadvacetiletý křídelník přichází na přestup z Ajaxu, kluby se na všem dohodly začátkem týdne a dnes byl transfer oficiálně potvrzen...  
14.01. | Aktuality | 54 komentářů
 

Ajax prodlužoval kontrakty, v týmu pokračují Ziyech a Neres

Ajax v průběhu letošního léta přišel o několik důležitých hráčů, na jejich místa nakoupil posily a s několika fotbalisty zároveň prodloužil kontrakty. Tento týden svou další budoucnost s amsterdamský celkem spojil David Neres a spekulace o možném odchodu ukončil i Hakim Ziyech...  
10.08.2019 | Aktuality | 16 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
20.06. Neres je jednou nohou v Benfice
David Neres v zimě přestupoval z Ajaxu do Šachtaru Doněck a za ukrajinský klub neodehraje ani jednu minutu. Brazilský záložník přestupuje do Benfiky, v nejbližších hodinách s lisabonským celkem podepíše pětiletou smlouvu. (lequipe.fr)
12.06. Juventus začal jednat o Neresovi
David Neres měl mít před měsícem výrazně nakročeno do Benfiky, takový přesun se však nakonec zjevně nechystá a favoritem na podpis brazilského křídelníka se stává Juventus, který už začal jednat s Neresovými zástupci. (football-italia.net)
01.05. Dohoda o Neresovi je hodně blízko
David Neres by měl přestoupit ze Šachtaru Doněck do Benfiky, dohoda mezi všemi stranami je hodně blízko. Ukrajinská liga byla kvůli ruské agresi předčasně ukončena a brazilskému křídelníkovi se tak nepovedl zimní přestup, do Šachtaru před několika měsíci přišel z Ajaxu. (abola.pt)
29.04. Benfica jedná o příchodu Nerese
David Neres je v hledáčku Benfiky a portugalský klub už začal jednat o příchodu brazilského křídelníka. Ten se stěhoval už v zimě, když přestupoval z Ajaxu do Šachtaru Doněck, kde mu stále běží kontrakt. (abola.pt)
24.04. Benfica má zájem o Nerese
David Neres v lednu odešel z Ajaxu do Šachtaru Doněck, brzy by se však mohl znovu stěhovat. Brazilský křídelník se ocitl v hledáčku lisabonské Benficy. (abola.pt)
22.03. Lyon se zajímá o Nerese
Vedení Lyonu má zájem o Davida Nerese. Brazilský křídelník v zimě přestoupil z Ajaxu do Šachtaru Doněck a kvůli válečnému konfliktu v únoru odletěl do vlasti, kde se nyní připravuje individuálně. (getfootballnewsfrance.com)
28.02. Neres se vrátil do Brazílie
David Neres v polovině ledna přestoupil z Ajaxu do Šachtaru a nyní se vrátil do vlasti, křídelník opustil Ruskem okupovanou Ukrajinu a dnes přiletěl do Brazílie. Fotbalista rychle apeloval na brazilskou vládu, aby Ukrajině pomohla. S tímto požadavkem zatím neuspěje, prezident Jair Bolsonaro se k celému válečnému konfliktu staví neutrálně a nedávno propustil vice-prezidenta, který Ukrajině vyjádřil podporu. (vi.nl)
11.01. Šachtar Doněck kupuje Nerese
David Neres za sebou už má poslední zápas v dresu Ajaxu. Ofenzivně laděný Brazilec přestoupí do Šachtaru Doněck, kluby jsou domluveny a fotbalista co nevidět odletí na Ukrajinu, aby se podrobil zdravotní prohlídce a podepsal smlouvu. (vi.nl)
29.12.2021 Neres na cestě do Šachtaru?
Ajax by v lednu mohl opustit David Neres. Zájem o brazilského křídelníka projevil Šachtar Doněck, jenž plánuje vylepšit první neúspěšnou nabídku. (sport-express.ru)
27.11.2021 Ajax má v plánu prodat Nerese
David Neres by se měl v lednu poroučet z Ajaxu, který by jej rád přednostně prodal. Díru potom plánuje lepit skrz dvě hostování - přivedl by rád Briana Brobbeye (RB Lipsko) a Stevena Bergwijna (Tottenham). (Valentijn Driessen)
Další expres zprávy