Celé jméno:David Neres Campos
Používané jméno:David Neres
Národnost: Brazílie
Datum narození:03.03.1997
Výška:175 cmVáha:66 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Šachtar Doněck (UKR)
Aktuální statistiky v klubu Šachtar Doněck (UKR)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Brazílie73671000000
Brazílie "20"96380000200
Reprezentační kariéra hráče
 

Šachtar angažoval dalšího Brazilce, z Ajaxu koupil Nerese

Šachtar Doněck znovu rozšiřuje svou brazilskou kolonii a nejnovější akvizicí v jeho kádru je David Neres. Stále teprve čtyřiadvacetiletý křídelník přichází na přestup z Ajaxu, kluby se na všem dohodly začátkem týdne a dnes byl transfer oficiálně potvrzen...  
14.01. | Aktuality | 53 komentářů
 

Ajax prodlužoval kontrakty, v týmu pokračují Ziyech a Neres

Ajax v průběhu letošního léta přišel o několik důležitých hráčů, na jejich místa nakoupil posily a s několika fotbalisty zároveň prodloužil kontrakty. Tento týden svou další budoucnost s amsterdamský celkem spojil David Neres a spekulace o možném odchodu ukončil i Hakim Ziyech...  
10.08.2019 | Aktuality | 16 komentářů
 

Moje budoucnost je v Ajaxu, reaguje na spekulace Neres

David Neres loni podobně jako spousta dalších hráčů Ajaxu zažil životní sezonu a rovněž v jeho případě se spekuluje o přestupu do bohatšího klubu. Brazilské reprezentační křídlo s odchodem z Amsterdamu ovšem nepočítá, přestože zájem o něho je...  
11.07.2019 | Aktuality | 37 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
11.01. Šachtar Doněck kupuje Nerese
David Neres za sebou už má poslední zápas v dresu Ajaxu. Ofenzivně laděný Brazilec přestoupí do Šachtaru Doněck, kluby jsou domluveny a fotbalista co nevidět odletí na Ukrajinu, aby se podrobil zdravotní prohlídce a podepsal smlouvu. (vi.nl)
29.12.2021 Neres na cestě do Šachtaru?
Ajax by v lednu mohl opustit David Neres. Zájem o brazilského křídelníka projevil Šachtar Doněck, jenž plánuje vylepšit první neúspěšnou nabídku. (sport-express.ru)
27.11.2021 Ajax má v plánu prodat Nerese
David Neres by se měl v lednu poroučet z Ajaxu, který by jej rád přednostně prodal. Díru potom plánuje lepit skrz dvě hostování - přivedl by rád Briana Brobbeye (RB Lipsko) a Stevena Bergwijna (Tottenham). (Valentijn Driessen)
22.09.2021 Neres má zaječí úmysly
David Neres podle nizozemského tisku vážně uvažuje o odchodu z Ajaxu. Brazilský křídelník má hned dva zajímavé španělské nápadníky, sledují ho Sevilla a Atlético Madrid. (as.com)
28.05.2021 Neres byl v Brazílii zatčený
Do problémů se dostal David Neres. Čtyřiadvacetiletý křídelník Ajaxu byl podle místních zpráv v Brazílii zatčený za účast na nelegální párty, posléze byl propuštěný a nevyhne se pokutě. (vi.nl)
06.12.2020 Neres laboruje se zraněným kotníkem
Ajaxu aktuálně chybí David Neres. Brazilský křídelník má problémy s kotníkem, včera nenastoupil proti Twente a vážně ohrožen je jeho start v důležitém utkání s Liverpoolem. (vi.nl)
26.08.2020 Neres se konečně vrátil na trávníky
Ajax se včera střetl s Herthou a posledních dvacet minut strávil na trávníku také David Neres. Brazilské křídlo bylo dlouhodobě mimo hru, začátkem listopadu minulého roku si poranilo koleno a od té doby nehrálo. (vi.nl)
08.11.2019 Ajax dohraje rok bez Nerese
Ajaxu bude ve zbytku tohoto roku chybět David Neres, ofenzivní fotbalista nizozemského klubu si poranil koleno a musí na operaci. (vi.nl)
29.09.2019 Liverpool pokukuje po Neresovi
Anglický Liverpool si vyhlédl posilu v nizozemské lize. Z Ajaxu by rád přivedl Brazilce Davida Nerese. Píše o tom italský server calciomercato.com. (calciomercato.com)
07.08.2019 Ajax si pojistil křídelníka Nerese
David Neres spojil i další část kariéry s Ajaxem, amsterdamský klub s brazilským křídlem prodloužil kontrakt do června 2023, předchozí smlouva byla o rok kratší. (vi.nl)
Další expres zprávy