Celé jméno:David Hrnčár
Národnost: Slovensko
Datum narození:10.12.1997
Výška:?Váha:?
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Waasland-Beveren (BEL)
Na hostování z:Slovan Bratislava (SVK), návrat 30.06.2023
Aktuální statistiky v klubu Waasland-Beveren (BEL)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
19.01. Hrnčár zkusí štěstí v Beverenu
První zahraniční angažmá si vyzkouší David Hrnčár. Slovenský útočník opustil Slovan Bratislava a zamířil do Belgie, na hostování s opcí ho získal druholigový Beveren. (transfermarkt.de)
17.09.2022 Slovenskou reprezentaci doplnil Hrnčár
David Hrnčár dostal dodatečnou pozvánku do slovenské reprezentace pro nadcházející zápasy Ligy národů, útočník Slovanu Bratislava nahradil zraněného Ivana Schranze. (sportnet.sme.sk)
03.11.2021 Hrnčár dostal trest kvůli vlasům
Trenér Vladimír Weiss starší vyřadil z kádru Slovanu Bratislava útočník Davida Hrnčára. Podle slovenského deníku Šport proto, že si obarvil vlasy na bílo. Šport uvedl, že podle potvrzených informací Hrnčárovi Weiss řekl, že dokud bude mít odbarvenou hlavu, tak za Slovan nenastoupí. Třiadvacetiletý fotbalista nehrál v pohárovém duelu s Liptovským Mikulášem, po rozcvičce jej Weiss poslal na tribunu. Posléze pouze trénoval s rezervním týmem, za který nastoupil proti Podbrezové. Syn někdejšího reprezentanta Norberta Hrnčára už údajně pracuje na tom, aby měl vlasy zase tmavé. (sport.aktuality.sk)
02.08.2020 Zlaté Moravce nadále s Chovanem a Hrnčárem
Adrián Chovan a Dávid Hrnčár zůstávají ve Zlatých Moravcích. Prvně jmenovaný přichází natrvalo z Trenčína, zatímco mladému křídelníkovi bylo prodloužené hostování ze Slovanu Bratislava. (profutbal.sk)
Další expres zprávy