Obránce Daniel Pudil bude i v příští sezóně pokračovat v dresu Sheffieldu Wednesday. Klub z League Championship oficiálně oznámil prodloužení smlouvy do roku 2019.

Twitter
03.02.201820:35

Pudil se nechal vykartovat

Dotahování manka dnes svému Sheffieldu Wednesday v druhé anglické lize řádně zkomplikoval český obránce Daniel Pudil. Ten v 68. minutě za stavu 1:3 uviděl druhou žlutou kartu a poroučel se pod sprchu. Wednesday už pak žádný další gól nepřidalo.

17.04.201718:18

Pudil zařídil výhru Sheffieldu Wednesday

Gól Daniela Pudila rozhodl v 43. kole druhé anglické ligy o vítězství Sheffieldu Wednesday na stadionu QPR. Hosté vyhráli v Londýně 2:1, jednatřicetiletý český obránce se střelecky prosadil podruhé v sezoně. Pudil se nejprve ve 12. minutě podílel přihrávkou na Reachově první brance zápasu, po půlhodině hry pak poslal Sheffield znovu do vedení. Stav 1:2 se potom už nezměnil. Sheffieldu patří po čtvrté výhře za sebou v tabulce páté místo. Tým usiluje o to, aby zůstal v nejlepší šestce a hrál play off o postup do první ligy.

ČTK
08.04.201721:58

Pudil asistoval a byl hráčem utkání

Český obránce Daniel Pudil přispěl asistencí k výhře fotbalistů Sheffieldu Wednesday 2:1 v druhé anglické lize nad Newcastlem a byl zvolen hráčem zápasu. Sheffield se posunul na šesté místo tabulky, zajišťující účast v play off o postup do Premier League. Newcastle je druhý o dva body za Brightonem. Sheffield vedl od 59. minuty, když se hlavou prosadil Lees. Tento způsob zakončení napodobil o devět minut později po Pudilově pasu Fletcher. Svěřenci Rafaela Beníteze dokázali už pouze zkorigovat stav dvě minuty před koncem zásluhou Shelveyho.

ČTK
19.10.201623:27

Pudil pomohl gólem Sheffieldu Wednesday

Gól českého obránce Daniela Pudila zachránil Sheffieldu Wednesday v 13. kole druhé anglické ligy bod za remízu v Cardiffu. Pudil se trefil poprvé v sezoně, v 55. minutě odpověděl na branku domácího týmu z úvodu utkání a nerozhodný stav 1:1 se už do konce zápasu nezměnil. Sheffieldu patří v tabulce šesté místo, na vedoucí Newcastle ztrácí sedm bodů.

ČTK
14.09.201612:05

Pudil si přivodil svalové zranění

Český obránce Sheffieldu Wednesday Daniel Pudil kvůli svalovému zranění nedohrál úterní zápas druhé anglické ligy s Bristolem (3:2). Délku absence třicetiletého reprezentanta upřesní dnešní vyšetření. Pudil, který do Sheffieldu přestoupil v létě z Watfordu, odstoupil v nastavení prvního poločasu. Levý bek či záložník v této sezoně za Wednesday nastoupil do všech sedmi ligových utkání v základní sestavě. Sheffield je v tabulce devátý.

ČTK
11.11.201510:41

Pudil: Rád bych se dostal na Euro

Česká reprezentace se dokázala po čtyřech letech znovu probojovat na mistrovství Evropy, k čemuž pomohl i Daniel Pudil, jenž doufá, že se do třetice konečně vejde do nominace na závěrečný turnaj do Francie. "Rád bych se na mistrovství Evropy podíval," potvrdil Pudil. "Když budu pokračovat ve výkonech, které nyní v Sheffieldu předvádím, tak tady šance, abych se na stará kolena podíval na Euro, je," myslí si 30letý levonohý univerzál, jehož před osmi lety připravilo o účast na turnaji zranění a před Eurem 2012 tehdejší kouč Michal Bílek na poslední chvíli změnil nominaci a místo Pudila povolal Vladimíra Daridu.

fotbal.idnes.cz
03.10.201520:58

Pudil oslavil narození dcery Elly gólem

Daniel Pudil oslavil v druhé anglické lize narození dcery Elly gólem. Třicetiletý obránce pomohl Sheffieldu Wednesday k vítězství 3:1 nad Prestonem. Pudil, který v Sheffieldu hostuje z prvoligového Watfordu, ohlásil narození svého druhého potomka dnes brzy ráno na twitteru. Z branky se radoval necelý půlden nato v 55. minutě domácího duelu, kdy zvýšil na 2:0.

ČTK
28.12.201418:50

Pudil přispěl asistencí k výhře Watfordu

Český záložník či obránce Daniel Pudil přispěl gólovou asistencí k výhře Watfordu 4:2 v utkání druhé anglické ligy v Cardiffu. Jeho krajan a spoluhráč Matěj Vydra sledoval zápas z lavičky. Watford sice od 19. minuty prohrával, ještě do konce poločasu ale stihl duel otočit. Po Guediourově vyrovnání poslal hosty do vedení Ighalo, jemuž přihrál Pudil. Na 4:1 zvýšili v druhém dějství Guedioura a Angella, v 90. minutě pouze zkorigoval stav Jones.

ČTK
30.09.201423:05

Vydra skóroval, Pudil dostal červenou kartu

Watford porazil 2:1 Brentford a podílel se na tom i Matěj Vydra, který dal v 70. minutě vítěznou branku. Horší vzpomínky na duel bude mít jiný český reprezentant v dresu londýnského klubu Daniel Pudil, ten byl v nastavení po druhé žluté kartě vyloučen.

05.07.201316:06

Pudil přestupuje z Granady do Watfordu

Daniel Pudil přestoupil z Granady do Watfordu, kde loni hostoval. Český obránce na svém Twitteru oznámil, že v Londýně podepsal čtyřletý kontrakt.

22.02.201312:35

Pudil se uzdravil

Daniel Pudil překonal nemoc, kvůli které v úterý nemohl nastoupit proti Ipswichi. Na zápas s Derby je obránce Watfordu připraven.

01.01.201314:23

Pudil otevřel skóre

Daniel Pudil si na své konto připsal první branku v dresu Watfordu, český obránce dnes v 11. minutě otevíral skóre londýnského derby proti Charltonu.

23.10.201222:52

Pudil dostal červenou kartu

Watford dnes prohrál na půdě Cardiffu 1:2 v utkání, které dohrával hned bez dvou vyloučený hráčů. Jedním z hříšníků byl i Daniel Pudil, ten dostal červenou kartu bez předchozího žlutého varování v 64. minutě.

08.03.201219:04

Pudil dostal trest na dva zápasy

V utkáních proti Sieně a Cagliari bude Ceseně scházet Daniel Pudil, český reprezentant byl potrestán stopkou na dvě utkání za své vyloučení ze včerejšího duelu proti Catanii.

07.03.201219:32

Pudil byl vyloučen

Daniel Pudil nedohrál dnešní dohrávku italské ligy proti Catanii, český reprezentant ve službách Ceseny dostal ve 21. minutě červenou kartu.

19.02.201216:34

Pudil poprvé skóroval

Daniel Pudil zaznamenal první branku během svého půlročního hostování v Ceseně. Český záložník se trefil v 65. minutě do sítě AC Milán a snížil tak stav utkání Serie A na 1:3.

20.01.201113:58

Pudil poprvé otcem

Český reprezentant Daniel Pudil se stal poprvé otcem. Manželka Veronika ve středu brzy ráno přivedla v porodnici v belgickém Genku na svět syna Dannyho.

26.02.201011:35

Povoláni Pudil a Blažek

Trenér české reprezentace Michal Bílek povolal náhradníky za zraněné Jana Šimůnka a Romana Bednáře. Do nominace na přátelský zápas se Skotskem se dostali Daniel Pudil (Genk) a Jan Blažek (Larissa).

23.05.200923:30

Pudil vyhrál s Genkem pohár

Racing Genk a s ním i český záložník Daniel Pudil se mohou radovat ze zisku Belgického poháru. Dnes porazili ve finále 2:0 Mechelen a díky tomu si zahrají v předkole Evropské ligy.