Celé jméno:Claudio Marchisio
Národnost: Itálie
Datum narození:19.01.1986
Výška:180 cmVáha:70 kg
Pozice:záložník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Itálie "21"32680000200
Itálie5438875100501
Itálie "OH"1120000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Marchisio po jednom roce ukončil smlouvu se Zenitem Petrohrad

Claudio Marchisio loni podepsal dvouletý kontrakt se Zenitem Petrohrad a tuto smlouvu nedodrží. Italskému záložníkovi se první sezona v Rusku i díky zranění nepovedla a s vedením se nyní dohodl na předčasném ukončení spolupráce...  
02.07.2019 | Aktuality | 9 komentářů
 

Marchisio má nové angažmá, upsal se Zenitu Petrohrad

Zenit Petrohrad získal po uzavření přestupového okna ještě jednu posilu. Ruský velkoklub oznámil, že se dohodl na spolupráci s Claudiem Marchisiem, jenž po odchodu z Juventusu podepsal smlouvu na dva roky...  
03.09.2018 | Aktuality | 99 komentářů
 

Marchisio v Juventusu pokračovat nebude, s klubem ukončil smlouvu

V Itálii dnes končí přestupní termín, spoustu času na hledání nového zaměstnavatele ale bude mít Claudio Marchisio. Dvaatřicetiletý záložník po čtvrtstoletí končí v turínském Juventusu, obě strany se dohodly na ukončení vzájemné spolupráce...  
17.08.2018 | Aktuality | 152 komentářů
12.04. Marchisio: Chtěl bych trénovat Juventus
Zpátky do Juventusu, tentokrát v roli trenéra, by se jednoho dne rád vrátil Claudio Marchisio. Bývalý italský reprezentant musel na podzim kvůli potížím s kolenem ukončit kariéru a doposud přitom o trenérské kariéře nemluvil. "Pokud jde o Juventus, nemohl bych odmítnout, ale ne každý se může stát trenérem," řekl Marchisio. (football-italia.net)
30.10.2019 Marchisio byl okradený zloději
Nemilou zkušenost má za sebou Claudio Marchisio, který byl společně s manželkou Robertou přepadený ozbrojenými zloději. Čtveřici lupičů se podařilo z vily bývalé dlouholeté opory Juventusu odcizit řadu cenných věcí, přičemž incident v současné době vyšetřuje policie. (football-italia.net)
18.10.2019 Marchisio by mohl hrát pátou ligu
Pátou italskou nejvyšší soutěže by mohl po ukončení aktivní hráčské kariéry hrát Claudio Marchisio. Bývalý dlouholetý záložník Juventusu by měl mít podle místních zpráv namířeno do Chizoly. (sport-express.ru)
02.10.2019 Marchisio má oznámit konec kariéry
Konec aktivní kariéry by měl zítra podle italských médií oznámit Claudio Marchisio. Bývalý italský reprezentant uspořádá tiskovou konferenci na Allianz Stadium, kde nastupoval v dresu Juventusu. (football-italia.net)
01.10.2019 Marchisio uspořádá tiskovou konferenci
Tiskovou konferenci, kde bude informovat o své další budoucnosti, uspořádá ve čtvrtek Caludio Marchisio. Dlouholetý záložník Juventusu tak symbolicky učiní na Allianz Stadium, kde své domácí zápasy hraje právě "Stará dáma". (football-italia.net)
10.09.2019 Marchisio nakonec přece jenom k Rangers?
Claudio Marchisio by se přece jenom mohl stát novou posilou Rangers, italský záložník před několika dny nabídku skotského klubu odmítl, podle posledních zpráv ale tuto možnost stále ještě zvažuje. Marchisio strávil většinu kariéry v Juventusu a naposledy patřil Zenitu Petrohrad, s nímž v létě rozvázal kontrakt. (football-italia.net)
06.09.2019 Marchisio odmítl nabídku Rangers
Claudio Marchisio zůstává volným hráčem. Italský záložník v létě rozvázal kontrakt se Zenitem Petrohrad a nyní dostal nabídku od glasgowských Rangers, kterou ale odmítl. Marchisio má i tak dostatek variant, zájem o něho má brazilské Flamengo a dalším nápadníkem je AS Monaco, v posledním případě vypadá dohoda více než reálně. (sport-express.ru)
05.09.2019 Monaco před příchodem Marchisia
Claudio Marchisio by se měl upsat Monacu. Zkušený záložník je po odchodu ze Zenitu Petrohrad bez angažmá a podle posledních zpráv s knížecím celkem dolaďuje detaily kontraktu. (football-italia.net)
02.09.2019 Flamengo má zájem o Marchisia
V Brazílii by ve své kariéře mohl pokračovat Claudio Marchisio, zájem o něho má Flamengo. Italský záložník dlouhodobě hájil barvy Juventusu a loni oblékal dres Zenitu Petrohrad, s nímž před několika týdny ukončil smlouvu. (sport-express.ru)
20.08.2019 Marchisio vysvětlil, proč odmítl Jiangsu
Italský záložník Claudio Marchisio vysvětlil, proč odmítl přestup do čínského Jiangsu. Třiatřicetiletý fotbalista si údajně nedovedl představit, že by hrál za klub, který je vlastnicky propojený s rivalem Juventusu Interem Milán. Marchisio je momentálně volným hráčem. Nejčastěji se nyní spekuluje o tom, že zamíří buď do Japonska, nebo do Saúdské Arábie. (goal.com)
Další expres zprávy