Celé jméno:Claudio Marchisio
Národnost: Itálie
Datum narození:19.01.1986
Výška:180 cmVáha:70 kg
Pozice:záložník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Itálie5438875100501
Itálie "21"32680000200
Itálie "OH"1120000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Marchisio po jednom roce ukončil smlouvu se Zenitem Petrohrad

Claudio Marchisio loni podepsal dvouletý kontrakt se Zenitem Petrohrad a tuto smlouvu nedodrží. Italskému záložníkovi se první sezona v Rusku i díky zranění nepovedla a s vedením se nyní dohodl na předčasném ukončení spolupráce...  
02.07. | Aktuality | 9 komentářů
 

Marchisio má nové angažmá, upsal se Zenitu Petrohrad

Zenit Petrohrad získal po uzavření přestupového okna ještě jednu posilu. Ruský velkoklub oznámil, že se dohodl na spolupráci s Claudiem Marchisiem, jenž po odchodu z Juventusu podepsal smlouvu na dva roky...  
03.09.2018 | Aktuality | 99 komentářů
 

Marchisio v Juventusu pokračovat nebude, s klubem ukončil smlouvu

V Itálii dnes končí přestupní termín, spoustu času na hledání nového zaměstnavatele ale bude mít Claudio Marchisio. Dvaatřicetiletý záložník po čtvrtstoletí končí v turínském Juventusu, obě strany se dohodly na ukončení vzájemné spolupráce...  
17.08.2018 | Aktuality | 152 komentářů
02.10. Marchisio má oznámit konec kariéry
Konec aktivní kariéry by měl zítra podle italských médií oznámit Claudio Marchisio. Bývalý italský reprezentant uspořádá tiskovou konferenci na Allianz Stadium, kde nastupoval v dresu Juventusu. (football-italia.net)
01.10. Marchisio uspořádá tiskovou konferenci
Tiskovou konferenci, kde bude informovat o své další budoucnosti, uspořádá ve čtvrtek Caludio Marchisio. Dlouholetý záložník Juventusu tak symbolicky učiní na Allianz Stadium, kde své domácí zápasy hraje právě "Stará dáma". (football-italia.net)
10.09. Marchisio nakonec přece jenom k Rangers?
Claudio Marchisio by se přece jenom mohl stát novou posilou Rangers, italský záložník před několika dny nabídku skotského klubu odmítl, podle posledních zpráv ale tuto možnost stále ještě zvažuje. Marchisio strávil většinu kariéry v Juventusu a naposledy patřil Zenitu Petrohrad, s nímž v létě rozvázal kontrakt. (football-italia.net)
06.09. Marchisio odmítl nabídku Rangers
Claudio Marchisio zůstává volným hráčem. Italský záložník v létě rozvázal kontrakt se Zenitem Petrohrad a nyní dostal nabídku od glasgowských Rangers, kterou ale odmítl. Marchisio má i tak dostatek variant, zájem o něho má brazilské Flamengo a dalším nápadníkem je AS Monaco, v posledním případě vypadá dohoda více než reálně. (sport-express.ru)
05.09. Monaco před příchodem Marchisia
Claudio Marchisio by se měl upsat Monacu. Zkušený záložník je po odchodu ze Zenitu Petrohrad bez angažmá a podle posledních zpráv s knížecím celkem dolaďuje detaily kontraktu. (football-italia.net)
02.09. Flamengo má zájem o Marchisia
V Brazílii by ve své kariéře mohl pokračovat Claudio Marchisio, zájem o něho má Flamengo. Italský záložník dlouhodobě hájil barvy Juventusu a loni oblékal dres Zenitu Petrohrad, s nímž před několika týdny ukončil smlouvu. (sport-express.ru)
20.08. Marchisio vysvětlil, proč odmítl Jiangsu
Italský záložník Claudio Marchisio vysvětlil, proč odmítl přestup do čínského Jiangsu. Třiatřicetiletý fotbalista si údajně nedovedl představit, že by hrál za klub, který je vlastnicky propojený s rivalem Juventusu Interem Milán. Marchisio je momentálně volným hráčem. Nejčastěji se nyní spekuluje o tom, že zamíří buď do Japonska, nebo do Saúdské Arábie. (goal.com)
17.08. Marchisio má nabídku z Brescie
Claudio Marchisio začátkem července ukončil smlouvu se Zenitem Petrohrad a aktuálně není vyloučen jeho návrat do italské ligy. O někdejšího dlouholetého záložníka Juventusu stojí Brescia, která hráči nabídla dvouletý kontrakt s ročním platem jeden milion eur. (sport-express.ru)
02.07. Marchisio se rozloučil se Zenitem Petrohrad
Claudio Marchisio bude mít po roce znovu nového zaměstnavatele. Italský záložník loni odešel z Juventusu do Zenitu Petrohrad, kde toho i vinou zranění moc neodehrál a s vedením se nyní dohodl na ukončení spolupráce. (football-italia.net)
01.07. Marchisio je na odchodu ze Zenitu
Claudio Marchisio před rokem odešel z Juventusu do Zenitu Petrohrad, v Rusku podepsal dvouletý kontrakt a ten nedodrží. Italský záložník není spokojen a s vedením jedná o ukončení angažmá. Marchisio toho loni moc neodehrál, v dubnu si navíc poškodil kolenní vazy a na trávníky se v krajním případě vrátí až koncem října. (football-italia.net)
Další expres zprávy