Arťom Rebrov Expres zprávy

10.01.202113:17

Spartak Moskva si pojistil dva hráče

Brankář Arťom Rebrov a obránce Andrej Ješčenko budou i nadále hrát za Spartak Moskva, ruský klub s oběma podepsal nové kontrakty.

sport-express.ru
20.12.202015:20

Spartak počítá s Ješčenkem a Rebrovem

Brankář Arťom Rebrov a obránce Andrej Ješčenko dostanou možnost hrát i nadále za Spartak Moskva. Oba mají smlouvy jen do konce sezony a vedení se chystá nabídnout jim prodloužení o dalších dvanáct měsíců.

28.01.202008:56

Rebrov si protáhne působení ve Spartaku

Arťom Rebrov bude i nadále plnit roli náhradního brankáře ve Spartaku Moskva, ruský klub se zkušeným gólmanem podepsal smlouvu i na příští sezonu.

21.01.201914:33

Rebrov za sebou má operaci

Spartaku Moskva bude minimálně v úvodu druhé poloviny sezony chybět Arťom Rebrov. Brankář ruského klubu byl na operaci s ramenem, délka absence zatím oznámena nebyla.

07.12.201816:55

Spartaku budou chybět Rebrov a Fernando

Arťom Rebrov a Fernando nepomohou Spartaku Moskva v nadcházejícím utkání s Anži Machačkala. Prvně jmenovaného trápí zraněné rameno, zatímco jeho spoluhráč pro změnu léčí koleno.

30.09.201709:35

Rebrov se vyhne operaci

Zraněné koleno si z utkání s Liverpoolem nakonec odnesl Artem Rebrov. Brankář Spartaku Moskva musel střídat v průběhu druhé půle a aktuálně ho může těšit fakt, že se nejedná o nic příliš vážného a nebude muset na operaci.

27.09.201709:48

Rebrov má možná zlomenou nohu

Spartak Moskva včera proti Liverpoolu ubránil remízu 1:1, přišel ovšem o svou jedničku mezi tyčemi. V průběhu druhého poločasu z utkání odstoupil brankář Artem Rebrov, který zamířil na podrobné vyšetření, první zprávy mluví o podezření na zlomeninu holeně.

18.04.201713:59

Rebrov jedná o nové smlouvě

Artem Rebrov by mohl strávit i další část kariéry ve Spartaku Moskva. Ruský brankář má smlouvu jen do konce příští sezony, s vedením lídra tamní nejvyšší soutěže ale už začal jednat o podmínkách nového kontraktu.

01.10.201421:23

Jakovlev a Rebrov pokračují ve Spartaku

Spartak Moskva si pojistil služby dvou hráčů, nové kontrakty s ruským klubem podepsali brankář Artem Rebrov a útočník Pavel Jakovlev.

21.04.201419:55

Rebrov na odchodu ze Spartaku

Artem Rebrov nedostává příliš prostoru ve Spartaku Moskva a není vyloučen jeho letní odchod. 30letý gólman je připraven ruský klub opustit v případě, že novou smlouvu dostane jeho o šest let starší konkurent Andrij Dikan.

04.09.201321:54

Rebrov po dlouhé pauze znovu trénuje

Artem Rebrov se po šesti měsících znovu zapojil do tréninku se spoluhráči. Brankář Spartaku Moskva byl mimo hru od března, tehdy si vážně poranil koleno.

16.03.201321:32

Rebrov musí na operaci

Artem Rebrov nebude bojovat o místo v sestavě Spartaku Moskva, ruský brankář si poranil koleno a musí na operaci. Přesná délka absence bude známa až po chirurgickém zákroku, jedná se ale o vážné zranění a Rebrovovi s největší pravděpodobností skončila letošní sezona.

10.01.200908:04

Peršin a Rebrov se vrací do Saturnu

Do přípravy s ruským prvoligovým klubem Saturn Moskevská oblast se zapojili brankář Artem Rebrov a záložník Artem Peršin. Oba strávili minulou sezonu na hostování v Tomsku, respektive v FK Chimki.