Posledních pět měsíců v dresu Spartaku Moskva před sebou má Artjom Dzjuba. 26letému útočníkovi koncem června vyprší v hlavním městě smlouva a novou nepodepíše, už se totiž dohodl na angažmá v Zenitu Petrohrad...
Soupiska klubu
14.08. Zenit Petrohrad si chce pojistit Dzjubu
Artjom Dzjuba dostane možnost hrát i nadále za Zenit Petrohrad. Vytáhlý útočník má kontrakt na poslední rok, ruský klub s ním ale počítá a brzy zahájí jednání o prodloužení spolupráce. (sport-express.ru)
19.07. Dzjubu trápí drobné zranění
Se spoluhráči ze Zenitu Petrohrad se aktuálně nepřipravuje Artjom Dzjuba, ruský útočník má drobné zdravotní problémy a je ohrožen jeho start v zápase na půdě Soči. (sport-express.ru)
02.05. V ruské lize byl v dubnu nejlepší Dzjuba
Artjom Dzjuba byl zvolen nejlepším hráčem ruské ligy za měsíc duben. Útočník Zenitu Petrohrad dal tři branky a přispěl k tomu, že bohatý klub má na dosah mistrovský titul. (sport-express.ru)
28.04. Dzjuba má zdravotní problémy
Se sebezapřením dohrával dnešní zápas proti Samaře Artjom Dzjuba, útočník Zenitu Petrohrad se v závěru duelu zranil a čeká ho podrobné vyšetření. (sport-express.ru)
21.04. Dzjuba je sedmým stovkařem ruské ligy
Artjom Dzjuba včera dvěma góly přispěl k výhře Zenitu Petrohrad na půdě FK Krasnodar a stal se teprve sedmým hráčem, který v ruské lize nastřílel sto gólů. Vytáhlý útočník na tuto metu spotřeboval 303 utkání. (sport-express.ru)
24.03. Dzjuba se trefil poprvé od října
Rusko zdolalo 4:0 Kazachstán, na čemž se gólem podílel i Artjom Dzjuba. Zkušený útočník Zenitu Petrohrad tím přerušil čekání na střelecký zápis, které trvalo od října celkem 1304 minut. (sport-express.ru)
15.03. Zenitu Petrohrad se vrátil Dzjuba
Artjom Dzjuba je znovu k dispozici Zenitu Petrohrad. Zkušený ruský útočník kvůli blíže neupřesněným zdravotním problémům vynechal odvetu osmifinále Evropské ligy s Villarrealem (1:2). (sport-express.ru)
18.11.2018 Dzjuba bude na Švédsko připraven
Rusku bude pro utkání Ligy národů ve Švédsku k dispozici i Artjom Dzjuba. Vytáhlý útočník je v pořádku po problémech s kolenem, kvůli nimž nehrál v Německu. (sport-express.ru)
12.11.2018 Dzjuba má zraněné koleno
Artjom Dzjuba má znovu zdravotní problémy. Útočník Zenitu Petrohrad nedohrál včerejší zápas s CSKA Moskva, v průběhu druhého poločasu si poranil koleno. (sport-express.ru)
11.11.2018 Dzjuba by mohl odpoledne hrát
Artjom Dzjuba měl zdravotní problémy, ve čtvrtek nehrál proti Bordeaux a příští týden nepomůže ani ruské reprezentaci, to ovšem neznamená, že přijde o dnešní šlágr ruské ligy proti CSKA Moskva. Útočník Zenitu Petrohrad by se na trávníku mohl objevit, jeho zaměstnavatel fotbalistův start zatím nevyloučil. (sport-express.ru)