Celé jméno:Andrea Bertolacci
Národnost: Itálie
Datum narození:11.01.1991
Výška:179 cmVáha:75 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:UC Sampdoria (ITA)
Aktuální statistiky v klubu UC Sampdoria (ITA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Itálie52920000100
Itálie "21"1451000000
Itálie "19"21080000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Bertolacci se formou hostování vrátil do Janova

Janovu bude během nadcházejícího ročníku opět k dispozici Andrea Bertolacci. Kmenový záložník AC Milán přichází do svého bývalého působiště na hostování, aby nabral potřebný herní rytmus...  
15.07.2017 | Aktuality | 50 komentářů
 

AC Milán dotáhl příchod Bertolacciho

Andrea Bertolacci bude od příští sezóny nastupovat za AC Milán. 24letý italský reprezentant, jenž byl donedávna ve spoluvlastnictví mezi AS Řím a Janovem, podepsal s Rossoneri čtyřletou smlouvu...  
29.06.2015 | Aktuality | 281 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
08.10. Bertolacci podepsal smlouvu se Sampdorií
Andrea Bertolacci byl dnes oficiálně představen jako nová posila Sampdorie, s níž podepsal smlouvu do konce sezony. Italský záložník dříve hrával za Janov a naposledy AC Milán, do janovského celku přichází zdarma. (football-italia.net)
04.10. Bertolacci měl absolvovat zdravotní prohlídku
Sampdorii by měl brzy oficiálně posílit Andrea Bertolacci. Osmadvacetiletý záložník je po letním odchodu z AC Milán bez angažmá a v janovském klubu už měl projít zdravotní prohlídkou. (football-italia.net)
03.10. Sampdoria vede jednání s Bertolaccim
Andrea Bertolacci by mohl mít brzy nové angažmá. Blucerchiati podle informací "Sky Sport Italia" zahájili s 28letým volným hríčem jednání. (football-italia.net)
05.09. Bertolacci nakonec do Atalanty?
Atalanta Bergamo by mohla být dalším působištěm pro Andreu Bertolacciho. Osmadvacetiletý záložník je po odchodu z AC Milán volným hráčem. (sport-express.ru)
31.05. Bertolacci má nabídku z Lecce
Andrea Bertolacci dostal nabídku tříleté smlouvy od nováčka Serie A z Lecce. Italský záložník zklamal v AC Milán, kde mu nyní končí smlouva a novou nepodepíše. (transfermarketweb.com)
31.05. Bertolacci ohlásil odchod z AC Milán
Andrea Bertolacci odchází z AC Milán a bude si hledat nové angažmá. Záložník přišel před čtyřmi lety za dvacet milionů eur z AS Řím a za Rossoneri odehrál jenom 52 zápasů, v uplynulé sezoně se trápil a v Serii A odehrál jednu minutu, což je důvodem k neprodloužení smlouvy. (football-italia.net)
02.04. Udinese velkým zájemcem o Bertolacciho
Andrea Bertolacci po sezóně zřejmě opustí AC Milán, nemusel by se ale stěhovat daleko. Podle italských médií se o 28letého záložníka intenzivně zajímá Udinese, ke kterému se ale přidá minimálně Janov, kde římský rodák prožil nejlepší část hráčské kariéry. (football-italia.net)
21.12.2018 Bertolacci nemůže hrát proti Fiorentině
AC Milán čeká ligový duel s Fiorentinou, do kterého nemůže naskočit ani Andrea Bertolacci. Ten letos na ligové scéně odehrál za Rossoneri pouhou minutu, vinou zranění spoluhráčů měl ale dostat šanci, avšak na dnešním tréninku si přivodil blíže nespecifikované zranění. (football-italia.net)
05.11.2018 Janov se v lednu vrátí k Bertolaccimu
Andrea Bertolacci za AC Milán prakticky nenastupuje, smlouvu má potom jenom do konce současného ročníku, odejít by však mohl i dříve. Opakovaný zájem o svého bývalého hráče má Janov, který se chce k jednání vrátit v lednu. (transfermarketweb.com)
13.08.2018 Janov předložil nabídku za Bertolacciho
Andrea Bertolacci se loni na hostování vrátil do Janova, který by chtěl svoji bývalou oporu získat natrvalo. Podle italských médií Grifone předložili konkrétní nabídku za 27letého záložníka, jenž se chystá opustit Rossoneri. (football-italia.net)
Další expres zprávy