Alex Král se podle německého deníku Bild dostal do hledáčku Herthy. Český záložník za sebou má neúspěšné hostování ve West Hamu a nyní se vrací do Spartaku Moskva, který vlastní jeho práva.

Alex Král za sebou má nepovedené hostování ve West Hamu a vrací se do Spartaku Moskva, tisk pak spekuluje o jeho dalším stěhování. O českého záložníka se zajímá Fenerbahçe, které údajně jedná o hostování s povinnou opcí na přestup.

sport-express.ru
28.12.202117:52

Král debutoval v Premier League

Alex Král se dnes dočkal prvního startu v anglické Premier League. West Ham vyhrál 4:1 na půdě Watfordu, český záložník na trávníku strávil závěrečné desítky vteřin.

25.11.202120:33

Za West Ham nastoupili všichni Češi

Za West Ham United nastoupili v utkání Evropské ligy ve Vídni proti Rapidu všichni tři čeští reprezentanti. Vladimír Coufal a Tomáš Souček byli v základní sestavě. Druhého jmenovaného pak v 65. minutě vystřídal Alex Král.

04.11.202121:00

Souček si vstřelil vlastní gól

West Ham United remizoval v Evropské lize 2:2 na půdě belgického Genku. Důležitou roli v zápase sehrál i český záložník Tomáš Souček, který si v 88. minutě vstřelil vlastní branku. Do zápasu v dresu West Hamu zasáhli také Vladimír Coufal, který asistoval u jedné z branek Kladivářů a Alex Král.

18.10.202109:37

Král byl pozitivně testován na covid-19

West Ham včera vyhrál na půdě Evertonu a ani na lavičce se neobjevil Alex Král. Český záložník zůstal doma, měl totiž pozitivní test na covid-19. "Přitom je očkován, je to pro nás tak trochu divné, že měl ve čtvrtek pozitivní test," řekl manažer David Moyes.

westhamzone.com
22.09.202122:52

Král debutoval v sestavě West Hamu

Český reprezentant Alex Král poprvé nastoupil za anglický West Ham United. Londýnský tým zvítězil v utkání třetího kola Ligového poháru na stadionu Manchesteru United 1:0 a oplatil mu nedělní prohru z Premier League. Záložník Král, který do West Hamu přišel na konci srpna ze Spartaku Moskva na roční hostování s povinnou opcí, odehrál celý zápas a pomohl k postupu do osmifinále. Hosty dostal v 9. minutě do vedení Manuel Lanzini, jenž po průniku Ryana Frederickse poslal míč do odkryté branky. Právě Fredericks se ale krátce nato zranil a na hřišti ho nahradil Vladimír Coufal. Třetí Čech v kádru West Hamu Tomáš Souček v nominaci na pohárový zápas scházel, stejně jako manchesterská hvězda Cristiano Ronaldo.

ČTK
11.09.202115:46

Král na lavičce West Hamu

West Ham United za pár minut nastoupí na půdě Southamptonu, kde se za hosty od prvních minut představí Vladimír Coufal a Tomáš Souček, Alex Král bude na premiéru čekat na lavičce.

12.07.202114:42

Spartaku Moskva se zapojil do přípravy Král

Alex Král se zapojil do tréninku Spartaku Moskva. Český reprezentant měl po vypadnutí z mistrovství Evropy týdenní volno.

06.06.202113:39

West Ham před příchodem Krále

Alex Král po necelých dvou letech zřejmě odejde ze Spartaku Moskva. Český reprezentant má namířeno do West Hamu United, který podle novináře Pedra Almeidy řeší poslední detaily.

04.06.202111:14

Král prý dostal nabídku z West Hamu

Ve West Hamu by se mohla rozrůst menší česká kolonie, a to na číslo tři. Londýnský klub má zájem o Alexe Krále, záložníkovi Spartaku Moskva dokonce už měl předložit nabídku pětileté smlouvy.

11.04.202118:21

Král se vrátil do sestavy Spartaku

Spartak bojuje o body v moskevském derby proti Lokomotivu a v jeho sestavě se objevil i Alex Král. Český záložník je v pořádku po zranění, které si přivodil v březnu před reprezentační přestávkou.

08.04.202112:43

Král stále není stoprocentně fit

Alex Král stále není stoprocentně fit po zranění, které si přivodil před reprezentační pauzou - český záložník Spartaku Moskva netrénuje naplno a je vážně ohrožen jeho start v nadcházejícím derby s Lokomotivem.

19.03.202118:23

Reprezentace bude postrádat Krále

Česká reprezentace se bude muset na úvod kvalifikace o postup na MS 2022 obejít bez Alexe Krále. Záložník Spartaku Moskva si ze včerejšího souboje s Uralem (5:1) odnesl zranění a příští týden zůstane v hlavním městě Ruska.

18.03.202119:46

Král nedohrál zápas Spartaku Moskva

Záložník Alex Král nedohrál dnešní utkání 23. kola ruské ligy, v němž jeho Spartak Moskva deklasoval 5:1 Jekatěrinburg. Český reprezentant opustil trávník už ve 31. minutě, podle ruských médií kvůli neupřesněnému zranění. Vystřídal ho Nizozemec Jorrit Hendrix.

ČTK
07.03.202118:58

Král se podílel na výhře Spartaku Moskva

Spartak Moskva doma deklasoval FK Krasnodar 6:1 a svůj podíl na tom měl i Alex Král. Český záložník odehrál 88 minut, asistencí se podílel na jedné trefě svého týmu.

26.02.202117:32

Spartak Moskva se připravoval i s Králem

Alex Král se po několika dnech zapojil do tréninku se spoluhráči ze Spartaku Moskva. Český záložník měl zdravotní problémy a vynechal pohárový zápas proti Dinamu Moskva, nejednalo se ale o nic vážného.

20.11.202010:45

O Krále je zájem v Anglii

Český reprezentační záložník Alex Král si vysloužil výkony v dresu Spartaku Moskva pozornost klubů z anglické Premier League. Informoval o tom britský Daily Mirror, spekulace pak pro deník Sport potvrdil hráčův agent Karol Kisel. "Alexe kluby z Anglie sledují delší dobu, to není žádná novinka. S několika jsme v kontaktu, na druhou stranu je příliš brzy na to, abychom mluvili o konkrétních nabídkách," uvedl Kisel.

03.10.202020:06

Král asistoval proti Zenitu

Český záložník Alex Král si připsal gólovou asistenci u vyrovnávací branky Spartaku Moskva proti Zenitu Petrohrad. Čtyři minuty před koncem vnikl Král z pravé strany do pokutového území prošel přes tři bránící hráče a zpětnou přihrávkou připravil střeleckou pozici pro Ezequiela Ponceho, jenž uklidil balon k tyči a stanovil tak konečné skóre 1:1.

23.08.202020:10

Král asistoval u branky Soboleva

Spartak Moskva v městském derby porazil Lokomotiv, na čemž se podílel Alex Král. Bývalý hráč Slavie nebo Teplic přihrával na vítězný gól Aleksandra Soboleva.