Celé jméno:Aleš Škerle
Národnost: Česko
Datum narození:14.06.1982
Výška:188 cmVáha:83 kg
Pozice:obránceČíslo dresu:28
Klub:Sigma Olomouc (CZE)
Aktuální statistiky v klubu Sigma Olomouc (CZE)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
 

Olomouc si stáhla Varadiho se Škerlem a stojí o Rozehnala

Do kádru staronového účastníka první fotbalové ligy Sigmy Olomouc se z hostování vracejí zkušení hráči Aleš Škerle a Adam Varadi. Podle sportovního manažera Ladislava Mináře má klub zájem o odchovance a bývalého reprezentanta Davida Rozehnala, kterému skončila smlouva v Lille.  
11.06.2015 | Aktuality | 26 komentářů
 

Olomoucký Škerle bude na jaře hostovat v Bohemians 1905

Olomoucký stoper Aleš Škerle definitivně posílí Bohemians Praha 1905. Dvaatřicetiletý bývalý kapitán Sigmy bude ve Vršovicích na půlročním hostování s opcí. Hanácký klub to oznámil na svém webu.  
26.01.2015 | Aktuality | 32 komentářů
 

Do Bohemians 1905 míří Škerle, smlouvu podepsal Cicman

Bohemians Praha 1905 by měl posílit zkušený obránce Aleš Škerle na hostování z Olomouce. Estonec Mikk Reintam a další defenzivní hráč Saša Novakovič z Chorvatska jsou v pražském celku na testech. Na nich uspěl slovenský záložník Pavol Cicman, který v Ďolíčku podepsal roční smlouvu.  
22.01.2015 | Aktuality | 23 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
20.12.2012 Škerle prodloužil smlouvu v Olomouci
Sigma Olomouc pokračuje v prodlužování smluv se svými klíčovými fotbalisty a dnes si na další čtyři roky zavázala kapitána Aleše Škerleho. Třicetiletý stoper podepsal nový kontrakt do konce roku 2016. Zprávu přinesl oficiální web moravského klubu.
02.08.2012 Místo Škerleho pyká Golban
Disciplinární komise nebude trestat olomouckého stopera Aleše Škerleho za vyloučení v prvním ligovém kole. Kapitán Sigmy sice dostal v utkání v Českých Budějovicích červenou kartu, faulu se ale dopustil jeho spoluhráč Igor Golban. Komise proto ruskému obránci zastavila činnost a zahájila s ním řízení. Teplický Admir Ljevakovič si nezahraje jedno utkání za vyloučení v utkání s Mladou Boleslaví, navíc za nesportovní chování při odchodu ze hřiště zaplatí pokutu 10 tisíc korun. Po červené kartě v Teplicích má na jedno utkání zastavenou činnost také hostující Lukáš Magera.
12.03.2012 Šestice hráčů bude příští kolo stát
Mladoboleslavský Jakub Mareš obdržel v 20. kole první ligy čtvrtou žlutou kartu v sezoně a zmešká nadcházející zápas. Ze stejného důvodu budou ve víkendovém kole chybět také Vlastimil Daníček ze Slovácka, olomoučtí Aleš Škerle a Michal Vepřek, Pavel Černý z Hradce Králové a Zoran Milutinovič ze Slavie.
09.12.2010 Škerle dostal pokutu
Pokutu ve výši pět tisíc korun dostal olomoucký obránce Aleš Škerle za to, že po listopadovém utkání v Jablonci kritizoval rozhodčí a naznačil, že mohli být ovlivnění. Disciplinární komise svazu ČMFS dnešní verdikt zdůvodnila tím, že Škerle svými výroky poškodil dobré jméno fotbalu. Fotbalisté i trenéři se od nové sezony k výkonům arbitrů i v den utkání už mohou vyjadřovat, což měli dříve zakázané. Komisi rozhodčích se ale nelíbilo, že Škerle obvinil sudí prohlášením, že fotbal je pořád ovlivnitelný.
Další expres zprávy