Nové angažmá našel Demba Ba. Zkušený útočník se po odchodu z Istanbulu Başakşehir dohodl na roční spolupráci s FC Lugano.

transfermarkt.de
30.11.202020:47

Cosenza hrála ve dvanácti

Zcela nevídaná situace se stala v utkání druhé italské ligy mezi Cosenzou a Salernitanou. Domácí tým hrál nějakou dobu ve dvanácti hráčích, než si toho všimla lavička soupeře a nahlásila to rozhodčím. Cosenza prohrávala 0:1 a trenér se rozhodl hned k trojici střídání. Jeden z fotbalistů, Mirko Bruccini, z trávníků neodešel, přestože do hry už naskočil jeho náhradník Abou Ba. Až zhruba po dvou minutách upozornila na nesrovnalost lavička soupeře. Cosenza musela do obvyklých jedenácti a Ba dostal za předčasný vstup na hřiště žlutou kartu. Za další tři minuty navíc obdržel po faulu i druhou žlutou, čímž jeho krátký pobyt na trávniku skončil.