Výsledky tipovačky: Jan Rejžek vyhrál 3:2

03.10.2011, 12:36
Tipy a analýzy
Osobnosti i napočtvrté slaví vítězství. Hudební a kulturní kritik Jan Rejžek byl úspěšnější v tipech než šéfredaktor EuroFotbalu Petr Starý. Zatímco osobnost správně uhodla tři tipy, tak u jejího protivníka to byly pouze dva. Rovněž známe vítěze čtenářské tipovačky, který vzešel z jejího tříkolového cyklu.

Oba aktéři tipovačky se správně shodli pouze jednou. Jednalo se o zápas anglické nejvyšší soutěže, v němž Tottenham zvítězil nad Arsenalem. Rejžek bodoval v Anglii i ve druhém duelu, kde Liverpool triumfoval na hřišti Evertonu.

Po víkendových dnech vedl hudební kritik 2:1 a o vítězi rozhodly pondělní dohrávky, v nichž měl šanci šéfredaktor tento nepříznivý stav zvrátit. Ale nepodařilo se mu to. Sice bral bod za vítězství Juventusu s AC Milán, ale vzápětí kontroval uhodnutým vítězstvím PSG nad Lyonem Jan Rejžek.

Vítězem čtvrtého dílu rubriky Tipy osobnosti se tedy stal kulturní kritik Jan Rejžek, jenž porazil vedoucího redakce EuroFotbalu Petra Starého 3:2.

celkem:   3   2
Odehrálo se také třetí, poslední kolo čtenářské soutěže. Zde je tabulka samotného třetího kola:

Po třech soutěžních cyklech, v nichž se o první místo dělilo několik tipujících, máme dnes opět jediného vítěze. Tím se díky zisku 19 bodů, což je nejvíce v historii celé soutěže, stal ajurik - gratulujeme! Za dva týdny, po reprezentační přestávce, bude hájit barvy EuroFotbalu.

Autor: David Křížka

Komentáře (84)

fantomas

Tak moje "nulová" strategie skončila blamáží - jednim bodem.

PJ

No aspoň někoho sem porazil

fantomas

Mě by porazil i totální fotbalovej analfabet.

technecium

dobrý no, takže já jsem hůř než to, jsem na tom stejně jak ty :D

jojo, ze 7 remek mi vyěla jedna plus teda Hannover takže 2 body

Kily

to jsi dopadl dobře, já nad tím i přemejšlel a taky mám jeden bod

Ty jsi při fotbale asi často nebyl v útoku, že?

nevím, zda mám gratulovat, nebo kondolovat

Vzhledem k tomu, že jsem se takto "vysoko" umístil poprvé, tak spíš gratulovat .

Puskas

Tak gratuluji, já si ani nepamatuji, jak jsem kdy byl. Jen v jednom mezikole jsem byl kdysi nějak 58. Horší je ale, že mi teď jeedn lístek prohrálo Marseille a druhý Betis

lubik

ja byl v mezikole prvni a posledni tipy jsem pak myslim zkoncil celkove 4

Filipow

Taky, taky.. ale teď bylo jen mizerných 3,5 bodů.

pěkné 537. místo, ale počkejte příště

Mrzí mě, že jsem tohle kolo vypustil nebo spíš na to tak nějak zapomněl Takže mám po 2.kolech 9,5 bodů a celkově jsem až na 305. místě Škoda no...

Ty krávo, celkově 34. místo. Tak to je senzace, poprvé jsem proklouzl do TOP 300. Tak to se dneska asi pořádně ožeru.

Sakra 3 body chyběly....a v minulym trojkole by těch 16 stačilo...

honziss

Honzissi, prohrál jste o jeden bod, jaká je vaše prvotní reakce?

Tak určitě, zamrzí to, protože to je o jeden bod, že jo, stačilo málo a mohl jsem být první. Ale sportovně musím přiznat, že prostě ajurik byl lepší. Tipovačka se hraje na body, a kdo nejlépe natipuje, tak získá nejvíce bodů. A kdo má nejvíce bodů, tak vyhraje. Nemám se za co stydět.

Takže spokojenost s druhým místem?

Tak určitě, druhé místo je taky dobrý. Tipovačka je vyrovnaná, vyhrát může každý, vážím si tohoto úspěchu a příště se pokusím vystoupat ještě o ten stupínek výš.

Ani se mi nechce věřit, že jsem vážně druhý. To je mazec. Gratulace ajurikovi.

ajurik

Díky kámo, ale pro povzbuzení pro všechny ostatní, před tímto cyklem bylo mé nejlepší umístnění asi kolem 60. místa. Z toho vyplývá, že ta konkurence je tady obrovská a ze 600 nebo kolik tipujících je to i hodně o štěstí. Nejspíš jsem Tě porazil posledními 2 zápasy, kde mně se štěstím vyšel jak Juve tak PSG.

honziss

Juve a PSG mi vyšlo taky. Špatně jsem tipnul jen NLD a Neapol. Takže jsem si udržel stabilní výkonnost 6 bodů na kolo v tomto cyklu.

tak to mě rozsekalo luxus interview

fantomas

Tag určitěěě...

Kenneth

Že já se na to tipování nevyseru, 3 body.

Ligter

0 bodů. Ty vole, no aspoň, že níž to nejde.

Historické 6. místo v celkovém součtu

taky taky, škoda italský tam sem věřil v remízy, jinak samozřejmě gratulace ajurik

Trand

12. místo dnes a 76. celkem. historický úspěch!

homeles8

úplně stejně to mám

Klasika, první dvě kola slušné, poslední tragické. Já snad na to třetí kolo změním taktiku a budu se snažit dosáhnout nuly. Pak to snad vyjde.

paráda,5 bodíků,to se mi ještě nikdy nepodařilo tolik uhrát

a ti hlavní tipéři tak slabí,jenom 3:2

12. dEst 5.0 To jsem si to vybral tak na 2 roky dopředu.

Za toto kolo 74., celkově 118. z 832.

v tomto kole 1. a celkově 17. můj největší úspěch

madridcan

Dakedy by mi 14 bodov stacilo na vitazstvo a teraz ani niesom viditelny v tabulke

Ej taková fazóna a jsem celkově až 11. ale jsem za to rád. Prostě ty co tipovali v první desítce jsou cekem machři

ajurik

Je to i hodně o štěstí, v posledním kole jsem až na liverpoolské derby dal na domácí a vyplatilo se.