Udogie absolvoval operaci, přijde o zbytek sezony včetně ME

21.04., 11:31
Aktuality
Destiny Udogie (© AFP)

Tottenham bojuje o čtvrtou příčku tabulky anglické Premier League a k možné účasti v Lize mistrů mu už nepomůže Destiny Udogie. 21letý italský obránce před sebou má delší pauzu, včera se podrobil operaci.

Udogie vše oznámil na sociálních sítích a chirurgickým zákrokem vyřešil potíže se stehenním svalem. Mimo hru bude zhruba tři měsíce.

"Vinou zranění mi předčasně skončila sezona," napsal na sociálních sítích.

"Nic to nemění na tom, jak moc jsem vděčný všem, kteří mě během letošního roku podporovali," dodal.

Udogie tráví v Londýně první sezonu, v Tottenhamu patřil do základní sestavy a celkem si na své konto připsal třicet soutěžních startů. Vinou zranění přišel o možnost zahrát si na evropském šampionátu, v říjnu debutoval v italské reprezentaci a následně přidal ještě dvě utkání.

Autor: Tomáš Pavlík / bbc.com

Komentáře (1)

Přidat komentář
fabec1222

To je osud no

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele