Tvrdá reakce na chování reprezentantů. Souček příště bez pásky, hráči bez prémií

Dnes, 15:43
Aktuality
Tomáš Souček (© ČTK / Peřina Luděk)

Česká reprezentace sice poslední kvalifikační utkání MS s Gibraltarem zvládla a zvítězila 6:0, přesto rezonuje především pozápasové dění, na které v prohlášení zareagoval Výkonný výbor FAČR. Ten rozhodl o tom, že Tomáš Souček (30) v dalším zápase nepovede tým jako kapitán a hráčům nebudou vyplaceny prémie spojené s pondělním kvalifikačním zápasem.

Čeští reprezentanti se po utkání rozhodli nepřijít za skupinou fanoušků Fanatismus Česko, která se na stadionu nejvíce starala o atmosféru. V reakci na neuspokojivé výkony národního týmu projevili příznivci několikrát nespokojenost v podobě pokřiků "Bojujte za Česko." I proto je po skončení duelu navštívila pouze dvojice Tomáš Souček a Vladimír Coufal, jenže místo urovnání vztahů došlo spíše k eskalaci.

"Nikdo z hráčů nestojí nad zemí, kterou má tu čest reprezentovat, a nikdo z hráčů není víc než fanoušek, který věnuje své prostředky, čas i energii, aby podpořil český národní tým," stojí v prohlášení VV FAČR.

"Fanoušek má zároveň plné právo vyjádřit nesouhlas s neuspokojivými výkony v posledních zápasech. Reakce hráčů měla být opačná. Aktivním fanouškům měli poděkovat. Nejen za včerejší podporu, ale i za jejich dlouhodobou a neúnavnou podporu v celém kvalifikačním cyklu po řadě nepřesvědčivých výkonů," je uvedeno v komuniké.

I proto se VV FAČR rozhodl české fotbalisty potrestat. "Tomáš Souček v dalším utkání nepovede tým jako kapitán a hráčům nebudou vyplaceny prémie spojené s včerejším kvalifikačním zápasem. Tyto finanční prostředky budou věnovány na pomoc potřebným," je také uvedeno v komuniké.

Autor: Livesport.cz / Přemysl Bartoníček

Související články

Zobrazit jen nejnovější
Zobrazit všechny

Komentáře (417)

Přidat komentář
mistr129

Logické řešení, snad to nezabijou Krejčím a bude to třeba Vitík

Reagovat
$dolar$

Tak Vitik snad nebude ani v nominaci.

Reagovat
Sandstorm

Reagovat
Kluivert9

Reagovat
C-M@ster

Reagovat
kattos

Reagovat
adoxx

Reagovat
Uwe háže buly

Reagovat
Salfovic

Reagovat
eliskafan

Reagovat
r.mrazik

cinsky blazni maji nastup...

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Reagovat
10adam

Reagovat
Sandstorm

Reagovat
Grupma

Reagovat
cactusjack

Reagovat
doshcz

Reagovat
kilobyte

Reagovat
icka

Reagovat
Igli

Reagovat
ratusek

Reagovat
ACSeRw!n

hned prvni koment

Reagovat
JessePinkman

Reagovat
adoxx

Reagovat
Kostelič

Tady je širší kádr repre A týmů, nejsem velkej fanda Krejčího, ale když ne on, tak kdo? Schick? Červ? Provod? Šulc? Ono těch kandidátů tam moc není a Krejčí je asi nejlogičtější volba.

Brankáři

Lukáš Horníček

Vítězslav Jaroš

Martin Jedlička

Antonín Kinský

Matěj Kovář

Jakub Markovič

Jindřich Staněk

Tomáš Vaclík

Obránci

Jan Bořil

Martin Cedidla

Vladimír Coufal

David Douděra

Adam Gabriel

Milan Havel

Tomáš Holeš

Robin Hranáč

Václav Jemelka

David Jurásek

Ladislav Krejčí ml.

Matěj Ryneš

Patrizio Stronati

Martin Vitík

Tomáš Vlček

Jaroslav Zelený

David Zima

Záložníci

Antonín Barák

Michal Beran

Václav Černý

Lukáš Červ

Matěj Jurásek

Lukáš Kalvach

Adam Karabec

Alex Král

Ondřej Lingr

Lukáš Provod

Michal Sadílek

Tomáš Souček

Petr Ševčík

Pavel Šulc

Filip Zorvan

Útočníci

Adam Hložek

Tomáš Chorý

Jan Chramosta

Mojmír Chytil

Jan Kuchta

Vasil Kušej

Patrik Schick

Matěj Vydra

Reagovat
Witcher

Tak z týhle party tam za rok bude tak 6-7 jmen doufám

Reagovat
Wednesdayite

Položme si základní otázku. Kdo z těch kluků, které jsi vypsal, má respekt celé kabiny, dokázal by v těžké chvíli zvednout hlas v kabině a zároveň není alibista?

Hm. Z patra mě napadají jen dvě jména - Láďa a Cuf. Móžná ještě Bořil.

Reagovat
JessePinkman

Jeden jedinej... Krejčí.

Reagovat
kilobyte

Takže vezmou pásku Součkovi, protože se postavil proti fanouškům. A mají ji dát Coufalovi, který ho tam šel roztleskávat a beztak to byl jeho nápad.

Reagovat
Wednesdayite

A proč ne. Jestli je pravda, že hlava je Cuf a Suk je jen krk, tak mi to smysl dává. Suk aspoň bude mít konečně čas zase jen na fotbal.

Reagovat
Wednesdayite

Každopádně moje první volba by byl Láďa, i když umí být občas opravdu neskutečný provokatér, simulant a hovado. Ale za to, jak se k tomu stavěl ve Spartě, Gironě a teď u Wolves, by tu šanci měl mít i u nároďáku. A ne, nejsem Sparťan ani Slávista.

Reagovat
inferno08

Reagovat
$dolar$

Ty vole..

To je fakt vykvet.

Vydra, Holes, Provod.

Reagovat
fantomas10

dal bych to Cedidlovi, uz zlomil dve nohy, ten by mohl mit respekt

Reagovat
soukup

Reagovat
Sigma Olomouc

Reagovat
Salfovic

A málem přizabil Jedličku

Reagovat
GORANGA

Reagovat
Uwe háže buly

Reagovat
Pony Slaystation

Reagovat
Hugo the Viking

Schick ten lenoch nemá být ani v repre! Včera proti amatérum nejhorší na hřišti ta hvězda z Bundesligy!

Reagovat
nerikamnic

Reagovat
Pablos

Vitík Jedině Krejčí, který má na prostě vlohy. Ale oni jsou schopní to dát třeba Zelenému nebo Provodovi.

Reagovat
mistr129

Jestli chce reprezentace sjednocovat, tak to přeci nemůže mít tenhle cvok, to by byl ještě větší extrém než že včera dohrával s páskou Coufal. Příště to dají Chorasovi, protože je bojovník a má na to vlohy?

Vitík, Provod, Schick, nemám problém s nikým z nich. Ale Schick má asi jako jediný z nich jisté místo v základu, takže by byl možná nejlogičtější volba, když bude teda na baráž zdravej

Reagovat
Pablos

Ale Krejčí je cvok pro tým. Ve Spartě ikona za lídrovské schopnosti, v Gironě to o něm taky poznali, u Vlků jim na to stačilo snad dva zápasy, aby to taky rozpoznali… ale né nemá vlohy no

Reagovat
mistr129

Já jsem nikde neřekl kde má vlohy. Říkám, že hráč, který se několikrát úmyslně snažil zranit protihráče, rozhodně nemá být kapitánem reprezentace.

Navíc je to poměrně jednoznačně vyhraněný sparťan, který v druhém táboře není moc akceptován (kupodivu, když podepisuje dres Jude Slavie), podobně jako například Bořil. Tihle Součkové, Vitíkové a Schickové jsou pro "sjednocení národa" přeci jen snesitelnější variantou.

Reagovat
Pablos

Ale ty nemáš tmelit nároďák Sparta-Slávie Ty máš vybírat toho s nejlepšími předpoklady na vůdčí post a zároveň teda ho musí i ta kabina brát samozřejmě.

Reagovat
Transfermarkt

Národ chce za kapitána logicky Krejčího. Všichni věříme, že díky tomu, že svaz odebral Sukovi pásku se reprezentace vzdají hráči Chorý, Coufal, Douděra. Pro český fotbal by to bylo dobře

Reagovat
jsemdement

naopak to je přesně jeden z důvodů, proč by měl být Krejčí kapitán. A to, že si Coufal hraje na slávistu i na repre srazu a Provod ho musí krotit je jen a jen jeho dno.

Reagovat
Lemond Laws

Reagovat
icka

nedivím se, že po rozkliknutí tam byla Slavia

Reagovat
nerikamnic

Prijde mi to, nebo se zdejsi slavisti totalne zblaznili? To jsou silene kecy, co tu posledni dobou padaji.

Reagovat
arvncrtx

Takže kdyby byl kdysi jmenován kapitánem reprezentace Marek Suchý poté, co se fotil s šálou Smrt Spartě, bys očekával, že tomu sparťani budou tleskat? Nebo proč tě překvapuje, že slávistům vadí člověk, který vysmátý podepisoval dres 88 Jude Slavia a novináři to prakticky vymlčeli jen proto, že 90 % z nich mělo stejného zaměstnavatele jako tehdy Krejčí?

Reagovat
doshcz

to je afera

Reagovat
deiw

On i Suchý jednu dobu, myslím za Jarolíma, kapitán byl

Reagovat
jv14

Tak tou tvojí logikou by nikdy nemohl být kapitánem Itálie Maldini, Španělů Raúl apod. Těm hráčům je nějaký klubismus v repre ukradený. A pokud se bude dařit repre, tak fanoušci to taky řešit nebudou.

Reagovat
Hany45

A v jistě době Ramos ještě ve španělské repre

Reagovat
mistr129

Maldini někde skandoval nebo podepisoval dresy Jude Inter? Já byl za Maldiniho malej, takže si nepamatuju, jestli byl nějak kontroverzní osobnost.

Určitě by podobný případ jako Krejčí byl Ramos, kde bych taky byly proti tomu (stejně jako třeba v případě Piquého), naopak proti Casillasovi nebo Puyolovi by asi málokdo z opačného tábora nějak protestoval.

Reagovat
ACSeRw!n

neboj, slavisticka klika tam i tak bude porad velka

Reagovat
JessePinkman

Krejčí je českej Ramos a ty jsi jen slávistickej kripl, nic víc. Souček se o zbavení pásky zasloužil sám. A u Coufala mělo bejt zakročeno ještě rázněji a už by neměl nikdy být povolán do repre... fotbalista to může bejt dobrej, jak chce.

Reagovat
JessePinkman

Reagovat
adoxx

Reagovat
mistr129

A nevím proč by kapitán nutně musel být ten, co řve na hřišti. Koukni na nejlepší evropské repre, vítěze jednotlivých skupin (dle seznamu už finálně potvrzených). Kimmich, Mbappé, Odegaard, Kane, Modrič. To jsou všechno hráči, kteří jsou povahově Krejčímu hodně vzdálení, jediní podobní jsou Ronaldo a Van Dijk.

Reagovat
kilobyte

To jsou ale kapitáni do funkčních týmů. Náš tým je rozesraný slabými trenéry a slabým kapitánem, takže je potřeba někoho, kdo to srovná.

Reagovat
Uwe háže buly

Reagovat
Transfermarkt

Ty jen nemáš rád Krejčího,to je celé, proto píšeš ty žvásty

Reagovat
icka

Reagovat
r.mrazik

Reagovat
VersaceChain

Reagovat
ratusek

Reagovat
soukup

Reagovat
JessePinkman

Reagovat
Selänne

Reagovat
KnoxXx

Reagovat
OTASi

Reagovat
adoxx

Reagovat
mistr129

Ano, to neskrývám, a ze všech lidí které nemám rád považuji tohle za nejvíc odůvodněné

Reagovat
PBLead

Reagovat
jsemdement

protože čech potřebuje cítit ten mráz v zádech, aby podal 110% výkon. A 50% z toho je, když ho někdo staví do latě. Ano, teď jsem to počítal na kalkulačce a vychází to.

Reagovat
BaggioRoberto

Ten hráč nemusí řvát, ale musí to být silná osobnost. A to je v naší repre pouze Krejčí. Až budeme mít klidného lídra typu Modřic, tak ok, ale toho nemáme. Jedinej hráč, kterýho respektují bezvýhradně všichni je Krejčí. V klubu taky byly problémy s fanoušky, kolikrát s nima sám mluvil, ale nikdy se to nezvrhlo do toho abyu tam začali nadávat a házet kelímky.

Reagovat
ACSeRw!n

nemusel, ale ty nase lemry to potrebujou.. a kapitana co nerval na hristi jsme ted videli az az a uz prosim ne

Reagovat
Salfovic

Najít horšího kapitána než je Timmy je sice obrovská výzva, ale se Schickem by se ti to možná povedlo

Reagovat
Pablos

Ty co si vyjmenoval jsou jen pro to, aby to nebyl Krejčí, protože ho nemáš rád Vitík je úplně wtf, ten neulídruje ani obranu, ale musí hrát s někým kdo ho diriguje. Schick to má docela v píči, ten jako že by ostatní i zjebal a hecoval, pochybuji. Provod trošku možná.

Reagovat
Y.Cabaye

Hlavně Vitíkovi je 22 a nemá ani pořádně stabilní pozici v klubu. Dát mu teď pásku nedává sebemenší smysl.

Reagovat
icka

Nikdo jiný než Krejčí to být nemůže.

Reagovat
BaggioRoberto

Vitik absolutně nemá povahu být kapitán, to samé Provod, Schick se taky potřebuje soustředit na sebe. Krejčí byl několik let kapitán ve Spartě, lidi na něj vzpomínají dodnes a berou ho jako nejlepšího kapitána za 20 let. Respekt kabiny má i v Anglii po pár zápasech, fanoušci klubu kde hraje ho zbožňují, má respekt u rozhodčích, pro trenéry je prodloužená ruka... A vlastně to příští zápas ani nemůže být nikdo jiný, protože oni byli na tomhle srazu a podíleli se na tom, on ne. A myslím si že by to ani nedopustil, minimálně ne touhle formou.

Reagovat
mistr129

Takže kdyby Bořil byl stále ve formě 4-5 let nazpátek a patřil by do základu repre, tak bys byl úplně v pohodě s tím, že by dělal kapitána? A to teda, i když to má v hlavě slušně vycákaný, nemá na svědomí tolik likvidaček jako Krejčí

Reagovat
ACSeRw!n

"jeste vetsi extrem" aha.. tak ty mas dost chlapce

Reagovat
Thelvin

Páč to jsou hodní kluci

Reagovat
Zásadní Otázka

Krejčí, který se tetelil blahem když podepisoval dres JUDE Slavia 88? Až by to někdo vytáhnul mezi širší veřejnost tak by vydržel ve funkci kapitána tak den.

Reagovat
BaggioRoberto

Tady nejsi v politice, tak vychladni. Podepisoval se fanouškům.

Reagovat
Zásadní Otázka

Aha, to byl tvůj dres.

Reagovat
BaggioRoberto

Ne to byl brachovo

Reagovat
Miguel19

Jo Vitík, který má poslední rok a půl na hřišti problémy sám se sebou, bude dělat kapitána repre.

Jasně, že to musí být Krejčí, který se alespoň na hřišti chová jako lídr.

Reagovat
verv

Reagovat
Čenda

sundej slávistický brejle laskavě

Reagovat
icka

Reagovat
BaggioRoberto

dobrej vtip.

Reagovat
Kiss Me Polka!

proč by to měl být vitík to je asi nejvíc wtf návrh, co jsem kdy slyšel

Reagovat
soukup

Reagovat
naheCZ

"Tyto finanční prostředky budou věnovány na pomoc potřebným"

Věnují je Nedvědovi, aby měl větší budget na trenéra?

Reagovat
Kostelič

Reagovat
Salfovic

Reagovat
mistr129

Reagovat
fantomas10

kam mam poslat cislo uctu? nebo muzou rovnou na tipsport

Reagovat
Blasphemer

Složili jsme na Národní divadlo, tak se můžeme složit i na národního trenéra. Národ sobě.

Reagovat
KingMaster13

Reagovat
Gryphonheart

Na Národní divadlo přispěl nejvíc císař ve Vídni, jen tak na okraj..

Reagovat
Salfovic

Což ale nespadá do doktríny Habsburkského útlaku.

Reagovat
arvncrtx

V tom případě by měl FAČR napsat o peníze všem Kaiserům žijícím ve Vídni. Třeba to vyjde zase.

Reagovat
Gryphonheart

Olda založí klub a vybere Kčs 5,- od každého jako zápisné.

Reagovat
kilobyte

Ale z té celkové částky to byla jen malá část.

Reagovat
Pablos

A na to po vyhořeném.. nebo na to první ?

Reagovat
Krleš2

Hm a do 24 hodin jsou fuč jak tě tady známe!

Ty jsi schopný vsadit všechno na jeden zápas Bangladéš ligu !

Ani di víkendu bys nevydržel

Reagovat
fantomas10

jako je sance, ze by se to nepodarilo, ale to nezjistime, dokud se to nezkusi

Reagovat
Krleš2

Já ti asi pošlu něco sám

Ty vypadáš na ok týpka

Reagovat
Blasphemer

Ten už mi s tím jeho hledáním trenéra taky hodně nebaví.

Reagovat
Selänne

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Reagovat
hornito

Reagovat
Sosi

Reagovat
kilobyte

Reagovat
KingMaster13

Reagovat
mrtvej ofsajd

Reagovat
BaggioRoberto

Darinka potřebuje nová prsa

Reagovat
Sigma Olomouc

Reagovat
Pablos

Reagovat
Hany45

Suk vypadá jak potřebnej...hlavně když promluví ????

Reagovat
Blasphemer

Tak snad jí místo něj dostane zástupce Cuf.

Reagovat
mistr129

Reagovat
fantomas10

Reagovat
Selänne

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Reagovat
Bucky

Reagovat
h8_sfatto

Reagovat
KingMaster13

Reagovat
arvncrtx

Reagovat
db18

Reagovat
Kluivert9

Reagovat
Seydou Doumbia

nejhůř to hodí na Vaška Černého

Reagovat
mrtvej ofsajd

Toho pošlou ke kotli po prohrany baráži

Reagovat
Taarabt_QPR

Reagovat
Igli

Reagovat
ratusek

Reagovat
BaggioRoberto

My se smejeme, ale ani bych se nedivil. By to zase odůvodnili nějakou kontinuitou.

Reagovat
Sigma Olomouc

Reagovat
soukup

Reagovat
freeSanchinho

Reagovat
JessePinkman

Reagovat
Manik...

Reagovat
Salfovic

No, neblázni, svaz udělal něco smysluplného

Tak to musím hned zajet s autem do garáže, protože každou chvíli začnou padat trakaře.

Reagovat
10adam

Máš garáž, jo?

Reagovat
Salfovic

Promiň, autobrloch.

Reagovat
10adam

Simpsonovi?

Reagovat
Salfovic

Vočko.

Reagovat
Witcher

Jak se chtěl pochlubit že má auto

Reagovat
Grupma

Třeba dělá někomu šoféra.

Reagovat
inferno08

Tak se chtěl pochlubit, že má práci.

Reagovat
Csaplárova past

Svaz to udělal jenom kvůli reakci veřejnosti aby měli klid a nesoustředili na sebe ještě větší pozornost. Tak jako vyhazov Haška.

Reagovat
Dufan

To je dobrej důvod

Reagovat
Lemond Laws

Tak snad pásku dostane Coufal...

Reagovat
fantomas10

ale na hubu

Reagovat
Moshe Dajan

Reagovat
thewall

Reagovat
Vsadim gule

Reagovat
icemike

Reagovat
Pony Slaystation

Reagovat
Lojd

jojo, takhle se nejlip uklidnuje situace

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
$dolar$

Ocekavam ted sprajc hracu a bojkot repre. Pristi sraz budou ignorovat. Tohle je valka a tu musi vyhrat!

Reagovat
kilobyte

Není příště baráž?

Reagovat
wyqinac

Reagovat
arvncrtx

O to silnější budou jejich argumenty.

Reagovat
kilobyte

Ne. O to menší bude chuť k bojkotu. Pro spoustu z nich to bude poslední šance na MS. I když bude dost malá.

Reagovat
Transfermarkt

Všichni věříme, že diky odebrání pásky Sukovi budou reprezentaci bojkotovat hráči Chorý, Coufal, Douděra

Reagovat
JessePinkman

Nene... buď rozumnej. Kapitánskou pásku dát Krejčímu a ten to tam dá do latě. Pak může reprezentovat Chorý i Douděra.

Coufal už opravdu ne, jakýkoliv to je fotbalista, tak poznamenal repre už hodně.

Reagovat
nerikamnic
Reagovat
Luka3enko

Reagovat
$dolar$

Reagovat
kasparko

Takze uz konecne konci ten medialni obraz hodny kluka Tomika?

Reagovat
Godwinson

Hezucky umre, fotbalova repre v rozkladu. To je den

Reagovat
$dolar$

Ten umrel po Ozempicu, ne?

Reagovat
r.mrazik

Reagovat
$dolar$

?

Reagovat
Godwinson

Je pry v terminalni fazi nejakyho hnusu, takze blby

Reagovat
Boris Ščerbina

řekl kdo? Mareš?

Reagovat
Wednesdayite

Nechal si nakecat, že hubnutí pomocí injekcí určených k léčbě něčeho úplně jiného (a s negativními vedlejšími účinky, které jsou dlouhodobě známé) je lepší než zdravá životospráva a pohyb. Nejsem jeho bůhvíjaký fanoušek, ale lidsky je mi ho moc líto a přeji mu uzdravení.

Reagovat
DonAndres

tf

já to tipoval na ALS no

Reagovat
r.mrazik

dalsi internetovy doktor?

Reagovat
Wednesdayite

Ne, jen jsem si přečetl pár článků na webu, ve kterých se k tomu sám Patrik vyjadřoval.

Reagovat
r.mrazik

nikde nemluvil o tom,ze by bral injekce na hubnuti a ty ze by mu to zpusobily

Reagovat
Wednesdayite

To je pravda.

Reagovat
Nihilister

Repre je v prdeli dlouhodobě.

Reagovat
mupi23

Huzuckého je mi líto, snad ještě existuje nějaká naděje, ale podle těch všech komentářů..

Reagovat
10adam

Jak příště? To slovo je tam navíc, ne?

Reagovat
Seydou Doumbia

dostal stopku na jeden zápas, něco jak vyfasuješ červenou kartu

Reagovat
10adam

Ale za likvidační faul

Reagovat
patas92

To jako jenom na ten jeden zápas, nebo jak to mám chápat?

Reagovat
Lemond Laws

ano příští zápas je opravdu jenom příští zápas

Reagovat
Salfovic

Určitě se urazí a zpátky už ji chtít nebude

Reagovat
patas92

Jestli má aspoň torchu sebereflexe, tak už ji sám chtít vrátit nebude, ale to se asi nestane.

Reagovat
Y.Cabaye

Těžko, spíš řekne nějakou sračku ve stylu "Uvědomil sem si že chci lidi spojovat, bla bla bla.."

Reagovat
ACSeRw!n

pockat.. to je na JEDEN zapas ? tak to je vrchol vseho.. cistej cirkus

Reagovat
Lemond Laws

Pro všechny normální fanoušky, pojďme Tomáše ještě dnes rychle podpořit.. chudák podepisuje a ani neví, že už nemá pásku

https://www.slavia.cz/article/23655-Autogramiada-Tomase-Soucka-v-SKS-fanshopu

Reagovat
wwwx

Maj tam chybu. Před označením kapitán české reprezentace chybí slůvko bývalý.

Reagovat
fantomas10

Takze prvni zapas kapitan Krejci, vyhraje se 3:0, dalsi zapas to Souckovi vrati a prohra 0:2

Reagovat
Wednesdayite

Repre potřebuje v baráži fanoušky a Suk se rozhodne je ignorovat? Hm, zajímavá strategie.

Reagovat
Sandstorm

Asi čekal že budou hrát venku

Reagovat
Grupma

Ty blázni by jeli i na venkovní zápas. Vždyť byli i na Faerech.

Reagovat
Sosi

Reagovat
wyqinac

a jak vime, ze to rozhodnul Suk? Samozrejme za to jako kapitan musi nest zodpovednost

Reagovat
Wednesdayite

Tak nemusel rozhodnout, ale ten krok nejít pod kotel prostě udělal.

Reagovat
kilobyte

Tak je kapitán a šel to tam vyřizovat. Pokud to nerozhodnul on, tak je hrozný kapitán a hlupák, že se do toho nechal navést.

Reagovat
Zásadní Otázka

Chudák Souček, ten hon na něj je zbytečný a docela už i nechutný. Jako kdysi na Baroše a další.

Reagovat
jenage

Cože?

Reagovat
Pablos

Hon

Reagovat
fantomas10

chudak Soucek zacals dobre, ale pak to slo nazorove dopice

Reagovat
Sosi

Reagovat
Pepe1911

Reagovat
Boris Ščerbina

Však Souček je dement, leze do prdele trenérům a fanoušky má u prdele..

Reagovat
Salfovic

Kdyby neměl auru Oty Rákosníka, tak je ten hon daleko větší.

Reagovat
Hany45

Tak to sem ????????????????????????

Reagovat
Mass

Souček 3: Divoký hon

Reagovat
lofin9

Jmenoval se Tomáš z Brodu

Reagovat
arvncrtx

Dementi si holt museli najít nový terč, když už svoje posraný životy nemůžou svádět na Fialu a Pekarovou.

Reagovat
icka

Reagovat
ratusek

Reagovat
soukup

jako já mám Součka rád, přijde mi jako takovej hodnej trouba, ale lidsky fajn a ten hejt tady na něj je často úplně mimo, ale teď to každopádně podělal a ty reakce si zaslouží. A teda zrovna Baroš si za spoustu hejtu, co v kariéře schytal může sám. Však udělal tolik kokotin... To už mi bylo víc líto třeba Plašila, kterej byl v diskuzích takovým obětním beránkem té jedné repre generace, co měla blbý výsledky.

Reagovat
Pablos

Za co si Baroš jako jedinej snad hráč co pamatuji vysloužil pískot před zápasem, ke všemu na Euru ? Že ho stavěl Bílek navzdory tomu že nehrál dobře ? To je průser jako kráva no

Reagovat
soukup

Však hned několikrát za jeho kariéru lítaly bulvárem fotky, jak se někde ve tři ráno ožralej potácí po centru, chčije na chodník a podobně. Pokud jako profi sportovec jedeš první ligu i v kalení, tak zkrátka jdeš některým hejtům naproti.

Reagovat
Pablos

A to je na pískot na Euru ? Vypískal se Coufal ? Vypískal se někdy Ujfaluši, Limberský ? Nejspis ani v pratelaku.

Reagovat
soukup

a já někde tvrdím, že měl být Baroš vypískaný před zápasem na Euru?

Reagovat
Pablos

Nemluvim ted o tom, že byly hejty… ale o vypiskani …vsak to uz je vysokej level, strašně jsem se za ně v tu chvíli styděl, šílený A Suk s Coufalem v prdeli z bojujte za Česko

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
nerikamnic

Reagovat
Ragnar Lothbrok

Krejda jasná volba i nehledě na tohle.

Reagovat
Sandstorm

Tvrdou reakci si představuji jinak, ale je dobře že se za ně svaz nepostavil a jejich chování odsoudil. Před tak důležitou baráží fakt skvělá atmosféra kolem repre. Nevěřím že postoupí.

Reagovat
Wednesdayite

Souhlas se vším, co jsi napsal. Až na poslední větu - já pořád věřím, že postoupí.

Reagovat
Sandstorm

To jsi optimista. I kdyby byla nálada kolem repre nejvíc růžová a boží, tak by bylo těžký postoupit. A to ještě není vyřešena otázka trenéra.

Reagovat
Salfovic

Ale je.

Reagovat
Wednesdayite

Jo, jsem. Vzhledem k tomu, jakým fandím klubům, mi nic jiného nezbývá.

Reagovat
Freedo

Jak jsi se dostal k Wednesday? Zajímavá volba a hodně tradiční klub

Reagovat
Wednesdayite

Fandím jim od začátku 90. let, asi to hodně souvisí s jejich výhrou v Ligovém poháru 1991 proti ManU. Pamatuju, jak hráli o evropské poháry v rámci Premier League. V 90. letech mi dělali radost - taky za ně hrály takové hvězdy jako Chris Waddle, Des Walker, John Sheridan, Paolo Di Canio, Benito Carbone a další. Pro mě je ten tým živoucí historická kronika fotbalu. Vezmi si, že podle tzv. "sheffieldských pravidel" se fotbal vlastně dodnes hraje. Ale hlavně, mají jednu z nejzdravějších a nejzábavnějších fanouškovských základen na světě, což se potvrzuje i teď v těžkých časech. Příští rok chystáme s kamarádem výjezd na Hillsborough a chtěl bych moc potřást rukou Tangovi, jejich největšímu skalnímu fandovi. Čas od času si nechám od nich z fan storu poslat nějaký ten merch. Jo, je to láska, která trvá už přes třicet let. A neměnil bych. Ještě bych po Danu Pudilovi a Pavlu Srníčkovi opět uvítal nějakou tu českou stopu. No a samozřejmě stále doufám, že dopadne dobře převzetí klubu novým majitelem a Sovy se časem vrátí do Premier League. WAWAW!

Reagovat
Freedo

Díky, hezky napsáno. To finále poháru se tehdy u nás dalo někde sledovat? Z hvězd znám jen Waddle a Di Cania. Existuje nějaký český fanklub a kolikrát už jsi na nich byl? Ani jsem nevěděl, že Hillsborough je váš stadión, mám to spojené s Liverpoolem kvůli té tragédii. Držím palce, ať vám výjezd vyjde, spojení je dobré, dá se letět i na East Midlands, lístky předpokládám sehnat půjdou. No a snad se vrátíte časem do ligy, tyhle tradiční kluby mám rád, třeba i Forest. Ještě mě napadá poslední dotaz, sorry, že jich je tolik, je tam velká rivalita se Sheffield United? Ti teď hráli poslední dobou výš, tak jste se moc nepotkávali.

Reagovat
Wednesdayite

Ne ne, devadesátky byly hlavně výsledky a sestřihy. To finále, co se pamatuji, dávali jako sestřih v Brankách, bodech... O českém fanklubu nevím, ale dva z mých kamarádů jim (možná tak trochu i díky mně a tomu, jak o Sovách furt básním) taky fandí. Teď už je sledování zápasů jednodušší, posledních tak deset, dvanáct sezon se snažím koukat na každý zápas na internetu nebo placených kanálech. Klub taky dává po každém zápase dva sestřihy - jeden krátký s klíčovými situacemi a druhý delší, se souhrnem celého zápasu. Hillsborough je ikona - bohužel pro mnohé hlavně díky té tragédii. Zatím jsem tam na fotbale nebyl a mrzí mě to, proto příští rok určitě chci letět. Dokonce to máme už i naplánováno - přílet o den dřív, ubytování v Manchesteru přímo v letištním hotelu, vlakem do Sheffieldu na zápas a večer návrat do Manchesteru a odlet domů. Letů z Prahy tam lítá fakt docela hodně, překvapilo mě to. No a rivalita s "Pigs"? Jako, viděl jsem video na YT a dá se to shrnout asi takhle - představ si dvě skupiny fanoušků, které jsou spolu 360 dní v roce naprosto v pohodě (a to i v rámci blízkých rodin) a klidně spolu chodí na pivo, aby se z nich den před derby staly dva naprosto nesmiřitelné tábory, které se mají chuť (obrazně) pozabíjet. Den po derby je pak zase vše ok. Jo, Steel City Derby je velká věc - shodou okolností se nejbližší hraje tuto neděli na Hillsborough. Kdybys měl zájem, dává to Nova Sport.

Reagovat
JessePinkman

A proto je tu Leeds United. Proti United a Wednesday jedno z těch lepších derby v Anglii.

Reagovat
Wednesdayite

Yep, regionální derby SWFC s Leedsem má taky koule. A upřímně, Leeds mi není nijak nesympatický.

Reagovat
JessePinkman

Jako, že nevíš, že stadion Hillsborough patří Wednesday, tak se na ten anglickej fotbal radši vyser a soustřeď se na českou žumpa ligu.

Reagovat
Wednesdayite

Tak byl to tehdy pohárový zápas mezi dvěma Reds. Já bych hned kvůli tomu na někoho asi nevyjížděl, víš jak.

Reagovat
Aldeano

Reagovat
Csaplárova past

Věřit můžeš, ale všechno kromě víry je proti nám. Kámo zahráli jen včera a v posledních 3 zápasech to nebyli vůbec soupeři, ale amatéři a stejně výkony nepřesvědčili. To by mě fakt zajímalo, na základě čeho věříš ...

Reagovat
Wednesdayite

Jo, nepopírám, že jde hodně věcí proti nároďáku. Trenér, nějaké ruchy v kabině, spor s fanoušky. Ale pořád si myslím, že klukům jde o postup a porvou se o něj, i když současná soupiska je prostě taková, jaká je.

Reagovat
Csaplárova past

Slováky bysme sundali

Reagovat
poz3n

Tak v to, že by se postoupilo na MS, nemůže věřit snad nikdo ne

Reagovat
Nihilister

Dobrá atmosféra kolem repre byla naposledy na Euru 2020.

Reagovat
Pablos

Jinak tam asi budou nějaký přáteláky ne ? Nebo další zápas je rovnou ta baráž doma ?

Reagovat
Sandstorm

Rovnou ta baráž. Před tím už není repre pauza.

Reagovat
Pablos

Tak to je adekvátní trest, ten aspoň zacejtí. Akorát bych mu jí už nevracel

Reagovat
kilobyte

Takže s novým kapitánem projedeme baráž a páska se vrátí Součkovi.

Reagovat
arvncrtx

Souček podle mě po baráži v repre skončí.

Reagovat
BaggioRoberto

Abysme se nedivili. Nedvěd už volá do San Marina, jestli by nedali odvetu.

Reagovat
Pepesma

Reagovat
fantomas10

to byl hlavni bod jednani vykonneho vyboru, odlozen na neurcito

Reagovat
Y.N.W.A

bohužel se vlétne na ostro do baráže třeba s Albánií nebo s Bosnou... to bude teprve diskuze, až vypadneme... troufám si říct, že ti starší u repre prakticky skončí...

Reagovat
soukup

Diskuze právě bude v radostným duchu, ne? Mi přijde, že většina lidí chce, abychom vypadli a budou spíš tiše fandit soupeři a až se na to Souček, Schick a spol vyserou, tak budou slavit.

Reagovat
Pablos

Tak to fakt není, to i tak bude naprostá menšina, většina bude chtít postup né vypadnutí… to jsou jen řeči, který dost ochladnou za tu dobu navíc. Něco jako až bude nové EF tak všichni odejdou a nepřežije to dokud se nevrátí starej… jo pár lidí odešlo, ale většina lidí si prostě jen zapíčovala (včetně mě)

Reagovat
Salfovic

Zas tak màlo jich neodešlo.

Reagovat
Nuno čomes

Co to je jako za řešení na ten jeden zápas? Jenom bububu??

Reagovat
fantomas10

Jeste by se mohli ozvat Turci, ze to bububu je rasismus

Reagovat
Witcher

Přitom elegantní řešení ho prostě nepovolat

Reagovat
Csaplárova past

to je mazec. Týden se nepíše tady o ničem jiném než o repre a s každým článkem jde ten tým fakt dolů

Reagovat
h8_sfatto

a zase jen další populismus, páska mu měla být odebrána za výkony a slabý výkon funkce kapitána, ne za roztržku s fanoušky

Reagovat
Lemond Laws

tak slabý výkon kapitána asi odpovídá té situaci s fanouškama ne?

Reagovat
h8_sfatto

myslím na hřišti. do médií dělal užitečného idiota dost dlouho, tohle možná poprvé mělo koule,ikdyž to postrádalo logiku

Reagovat
kovi610

"Nikdo z hráčů nestojí nad zemí, kterou má tu čest reprezentovat, a nikdo z hráčů není víc než fanoušek, který věnuje své prostředky, čas i energii, aby podpořil český národní tým,"

Reagovat
cr7sux

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
ACSeRw!n

tyhle vyjdareni jsou v dobe AI mnohem jednodussi

Reagovat
Pablos

Jo vypadá to divně ten můj palec. Ale nechápu proč by měl být fanoušek víc než hráč, který taky věnuje čas a energii (jen né ty prostředky) … tohle mi příjde moc na sílu na udobření.

Reagovat
inferno08

mám úplně stejný názor.

Reagovat
Grupma

Možná jsi to jen špatně přečetl, ale tam není napsáno, že fanoušek je víc.

Reagovat
Pablos

Jo a jo, tam je není víc.

Reagovat
Y.N.W.A

Já bych dal pásku Patru Pálovi. Za těch 17 let u ženských tenistek ukázal, že je to pan kapitán. Normálně ho posadíme na židličku k lajně, občas zatleská a když k němu občas hráči přiběhnou, uvede je do psychické pohody a klidu pro další útočnou akci. Díky, kapitáne!

Reagovat
Wednesdayite

Já doufám, že Pála bude příští šéf českého tenisu. Je to inteligentní člověk a skvělý motivátor. Sorry za OT mimo fotbal...

Reagovat
thewall

Chtěl jsem napsat, že to je nesmysl. Že je Pála fachman na ty estrogeny, ale pak mi došlo, že řešíme kopačky.

Reagovat
Y.N.W.A

jo, souhlas, Pála byl neuvěřitelnej v tom, že to s těma ženskýma sportovníma hlavama prostě uměl, říkám, klobouk dolů, je to borec

Reagovat
thewall

Jj, taky má můj velký respekt. Vedl jsem ženské kolektivy

Reagovat
ACSeRw!n

Pala byl skvelej v tom, ze to byl prave klidas a primej kontrast k tem horkejm zenskejm hlavam.. repre naopak potrebuje nekoho, kdo to tam serve

Reagovat
Y.N.W.A

Reagovat
Salfovic

Že by si hysterka Strýcová na vedlejšák střihla baráž na MS ?

Reagovat
jv14

Takže Souček nebude kapitán pouze v příštím utkání, nebo už vůbec?

Reagovat
Salfovic

Nech se překvapit.

Reagovat
jv14

Když oni to na FAČRu dělají jak ten Schrödinger - ať udělají cokoli, člověk neví, zda je překvapený, nebo to vlastně čekal. Až po přečtení místní diskuse se stav vyjasní.

Reagovat
cactusjack

tak tohle byla vyzivna repre pauza. Skoda ze dalsi az v breznu

Reagovat
fantomas10

cely rok nadavame, ze zase pauza a kdyz by bylo potreba dalsi, tak za pul roku az

Reagovat
Grupma

Média hýkají blahem. Příjmy za zobrazení reklam skokově vyskočily.

Reagovat
fantomas10

Coufal se Souckem premie ani nepoznaji, ale treba z ceske ligy uz to muze stipnout no, tak snad jim daji v satne deku

Reagovat
Blasphemer

Z ligy tam byli akorát hráči Sparty, Slavie a Plzně, takže ty to asi úplně trápit nemusí. A ještě Beran, kterej v Olomouci dostal asi taky slušně nasypáno.

Reagovat
BaggioRoberto

Ještě že nebyl Cedidla, ten by to pocejtil.

Reagovat
Pepesma

Reagovat
srandamač

Tomu by to podlomilo kolena

Reagovat
Kokesh

Reagovat
romeo351

Konečně se aspoň někdo začal chovat jako autorita

Reagovat
Grupma

Čemu se divíte, že mu pásku sebrali jen na jeden zápas? Po tom jednom zápase už nic nebude.

Reagovat
h8_sfatto

takže bude z obliga...aby se vlk nažral a koza...

Reagovat
h8_sfatto

jeden zápas bude dělat řízky pro zástupce z Belmonda, aby chlapci na odvetu vystřízlivěli

Reagovat
Kincl

Jako mě by vážně zajímalo, jak moc hráči řeši, zda jim někdo fandí na stadionu nebo ne, jako zda je to fakt nakopne k lepším výsledkům. Jako fanoušci taky nejsou svatí a nechápu, jestli na ně řvou nějaké urážky při zápase, že se to v nich pak taky vaří.

Reagovat
Blasphemer

Bojujte za Česko je strašná urážka, no. Rozdal bych takovým fanouškům doživotní zákazy, ať se můžou kluci soustředit na fotbal proti nějakým vidlákům zkurveným ze státu co ani neexistuje.

Reagovat
KingMaster13

Tak okopírovanej chorál z Letný, to by mě taky urazilo

Reagovat
Moshe Dajan

Reagovat
VersaceChain

Reagovat
j_mrazik

“Bojujte za Česko” je stejná kokotina jako, když na tebe řvou na vesnici “Hrajte fotbal!”

Reagovat
kilobyte

Možná, ale jen kokota by tohle urazilo.

Reagovat
j_mrazik

Docela bych si i vsadil, že tam byly nějaké ty pohlavní opisy.

Reagovat
kilobyte

Určitě. Jeden stál vedle Součka.

Reagovat
icemike

Vsak se taky urazili jen kokoti. Bohužel většina měla kopačky

Reagovat
JessePinkman

No vidíš to a na tý vesnici "hrajte fotbal" vždy zafunguje. Nikdo totiž nechce být za čuráka. Až na naší repre a především Součka a Coufala.

Reagovat
Selänne

Reagovat
kilobyte

V tichý atmosféře hráči hrajou, jak na tréninku. Když se na někoho píská, tak ho to často znejistí. Ale jinak moc nevnímají, co se skanduje a nebo kdo to skanduje.

Reagovat
Kiss Me Polka!

jak to víš?

Reagovat
kilobyte

Slyšel a četl jsem pár rozhovorů s hráči.

Reagovat
Kiss Me Polka!

já jsem zas četl, že za covidu bez atmosféry to bylo o ničem

Reagovat
ACSeRw!n

mimo jako vzdy

Reagovat
Nihilister

Tak to občas přestaň brát nebo pít, záleží na čem jedeš.

Reagovat
Grupma

Tak vzhledem k tomu, že Timi zaregistroval, že po jeho gólu fanoušci nezbořili stadion, tak to asi řeší.

A jinak vždycky říkají, jak jim ta fanouškovská kulisa pomáhá.

Reagovat
Mrcix

Pěkná motivace pro nováčky v repre. Jedou poprvé reprezentovat a ty jim vezmeš love. Jak kdyby za situaci kolem repre mohli. Příště bych se na repre vysral.

Reagovat
Kokesh

Musí cítit jednotu, to přeci Suk chtěl...

Reagovat
Lemond Laws

tak těch pár tisíc je asi nezabije....

Reagovat
jsemdement

Prémie pro ně asi není to prvotní motivací.. .

Reagovat
PL28

Musíš zachovat kontinuitu, přes tenhle diskomfort se hold budou muset přenést

Reagovat
monty25

Hlavně si říkám, co si o tomhle sporu s Fanatismem Česko asi myslí kluci z bývalé U21. V létě na Slovensku jim fanoušci udělali parádní atmosféru a byl to i přes nepostup ze skupiny super zážitek. Teď přijdou do áčka a "rada starších" to takhle dojebe.

Reagovat
ACSeRw!n

jak na vojne, posere to jeden, trest pro vsechny

Reagovat
salami

No ale podekovat kotli nesel nikdo.

Reagovat
Rohlik se šunkou

Kdo odmítne reprezentovat zadarmo, tam nemá co dělat. To má být taková čest a zodpovědnost, že má přijet, poděkovat trenérovi, beze slova splnit každý pokyn a honit se aby třeba chytil základ. O nějakém honoráři nemůže být řeč, možná po vítězství a záslužném výkonu.

Reagovat
icemike

Reagovat
vestinustarychdubu

Ideální prostor ji dát Krejčímu, a už mu ji taky nechat.

Reagovat
Wednesdayite

Mimochodem, uvažoval někdo z vás o tom, že by to Sukovi vlastně mohlo prospět, kdyby se té pásky natrvalo zbavil?

Reagovat
Lemond Laws

myslím, že úplně každej... a všem je jasný, že se uvolní a i na hřišti bude vypadat lépe

Reagovat
Wednesdayite

Vidím to stejně.

Reagovat
pobody's nerfect

A pak dostane pásku za zlepšené výkony

Reagovat
Grupma

Reagovat
Pepesma

Reagovat
Keeper117

Kto bol najlepší kapitán vašej repre za posledné obdobie? Dočky? Ten bol osobnosť a vedel si to aj okričať. Alebo kto?

Reagovat
Lemond Laws

Darida

Reagovat
Salfovic

Definuj poslední období.

Reagovat
Keeper117

Dobre, dajme 10 rokov +-

Reagovat
Greny

Darida a od te doby co Darida skoncil repre karieru to jde s nasi repre dolu i herne

Reagovat
Ross Geller

Nedvěd

Reagovat
arvncrtx

Němec

Reagovat
j_mrazik

Dočkal si to akorát odplival.

Reagovat
bourbon

přesně

Reagovat
SaianSupaCrew

Galásek.

Reagovat
ACSeRw!n

Rosa

Reagovat
Fakt

Hušbauer

Reagovat
lampas

Dočkal byl osobnost, pod kterou to šlapalo a udělalo se EURO 2020. Jak ho Šilhavý odstřihl, tak to šlo postupně do háje.

Reagovat
romeo351

Reagovat
kattos

Rosický

Reagovat
Ross Geller

Konečně bude Sparťan kapitán repre.

Reagovat
Grupma

Já myslel, že na tohle v repre nehrajeme Kapitánem bude hráč české reprezentace.

Reagovat
PL28

To je fakt zmar..když už si člověk myslí že to víc klesnout nemůže.

Začalo to Haškem, borcem co trénoval na úrovni prdelí světa, aby to po dvou sračkojidnich letech pokračovalo jeho asistentem, který je taky zodpovědný za poslední dva roky, a který nikdy nic netrénoval a u kterého se zvažuje, a asi to tak dopadne že by mohl pokračovat jako hlavní kouč kvůli výhrám proti amatérům na chvostu fotbalového žebříku (já vím, není malých soupeřů) ...a úplným vrcholem je tohle co se stalo včera a ještě zrovna v Olomouci, kde před dvěma lety průser jak mraky s chlastanim v klubu tpč takovej Coufal nemá v repre co dělat, i kdyby tam měl hrát Mejdr. A hodnej, a omezenej Timmy se kámoše vždy zastane, lídr a kapitán nejlepší

Dokud budou mít předsedové klubů takovou moc na svazu tak se nic nezmění a ano, narážím tady na tu alianci Tvrdíka a Šádka

Reagovat
!!!OCIP_KINAB

Za to co repre předvádí v roce 2025 bych ho klidně úplně odstavil a nepozval ani baráž. Horší fotbal bez něj stejně nepředvedem.... To samé Coufal jestli si po tom co předvádí ještě otevře hubu na fanoušky, tak ať už do repre neleze! Krejčího moc nemusím, ale v Anglii mě překvapil a i přesto, že hraje v týmu co už v podstatě sestoupil, tak nikdo lepší teď není! Možná bych ještě uvažoval o Šulcovi, který vypadá, že by mohl být za chvíli lídr Lyonu snad.

Reagovat
j_mrazik

Souček asi nebyl spokojen s prodejem knížky, tak to zkusil trochu jinak. Nasrat lidi, aby si tu knížkou koupili a pak to spálili?

Reagovat
thewall

Dobrá konspirace

Reagovat
j_mrazik

Za mě jediné logické vysvětlení… nikdo nemůže být tak blbej

Reagovat
Kiss Me Polka!

Suk ve své rebelské éře? možná si tu knihu koupím, geniální promo

Reagovat
Kincl

Jasně odstřelte Suka z repre, my si můžeme vybírat koho povolat. Kdyby ten ovar na lavičce ho lépe zapracoval tak, by to taky vypadalo jinak.

Reagovat
!!!OCIP_KINAB

Zrovna Souček s Coufalem když budou chybět tak si myslím, že teď to repre jenom pomůže! Ať tomu velí jiní, mladší a perspektivnější, než tidleti dva nekopove na kterých vitezna hra nikdy nestála!

Reagovat
Hugo the Viking

a ještě Schick! Včera tam byl jen kvůli prémiím, které stejně nedostane tak už nemusí jezdit vůbec! Jedno jestli tam chodí pseudohvězda Schick nebo kamarád Chytil

Reagovat
Grupma

Já si říkám, jak moc je ten Schick nenáviděnej, a pak si vždycky všimnu, že to sem píšeš do kolečka pořád jenom ty.

Reagovat
BaggioRoberto

Tady to vidíte bez trenéra, bez Krejčího a Coufal se svojí loutkou Součkem z toho dělají cirkus.

Reagovat
rozdrápaná pleška

Všimli jste si že o tom zaslepeným kreténovi, stříkajícím ze Zmrdíka Coutinhovi a o rusákovi Massovi není dneska v diskuzích kritizující chování těch dvou inteligentů ani vidu ani slechu pokrytci slávističtí

Reagovat
Chittak_LFC

Do baráže s jiným kapitánem, rozhodl svaz. Souček reagoval: Mrzí mě to, chci spojovat.

TIMMY

Connecting People

Reagovat
cactusjack

Reagovat
Salfovic

A já myslel, že si děláš prdel

Reagovat
Nihilister

Ty kopačky si myslí, že průměrný fanda je stejně zabržděný mental jak oni? To není možný prostě

Reagovat
Grupma

Má rodinu ne? Na to měl čas za svobodna.

Reagovat
Sigma Olomouc

Reagovat
FC Porto FC

Konečně nějakéj trochu normlaní krok kapitán Krejči nebo Schick

Reagovat
Wednesdayite

Schicka ne. To je zrovna jeden z těch lidí, který dělá v nároďáku partičky.

Reagovat
Chittak_LFC

Tak zas vzhledem k tomu ze je na 1 srazu rocne, tak to zadny particky ani nestihne

Reagovat
Wednesdayite

Schick je podle mě level Tonda Barák nebo Černý. Ego more than the team.

Reagovat
doshcz

on snad hlavne odmitl pasku i v Leverkusenu, je to introvert, tohle neni pro nej

Reagovat
Hugo the Viking

Schick ta hvězdu kterou smazal lodní agent jo?

Reagovat
luismiksak

Souček je hodnej kluk, ale tady se nechal vmanipulovat do nesmyslu (asi od Coufala, který pojal povědomí o sobě samém jako soudci, že nad něj není), že jsou proti kotli repre a novinářům a ten trouba Suk tomu uvěřil. Škoda, tohle nikomu nepomůže. A pokud postoupíme, šanci máme, tak očekávám, že Coufal bude zase sypat další sůl do repre vředu.

Reagovat
jenage

Vrtulník asi potřebuje content do druhé knížky. Doufám, že tu pásku už nikdy nenavlíkne, jako kapitán je úplně na hovno.

Reagovat
RickNash

Kdo máte odkazy na nějaký videa, co přesně se tam dělo? Já koukal, že nějaký už jsou smazaný, docela rád bych se na to podíval.

Jako těším se, že to tak třeba někdy nebude, ale zatím platí, že tyhle bizáry jsou to nejzábavnější na celý teprve, takových rád byl v obraze.

Reagovat
Hugo the Viking

pár vožralejch dementů dělalo machry na dva reprezentanty a nadávali jim do ču*áků, kr*plů a zm*dů ale když je "urazil" Coufal, tak je to špatně klasický dvojí metr jako ve vládě

Reagovat
Wednesdayite

Bylo to celé takové nešťastné.

Reagovat
Mönchengladbach
Reagovat
oli9

hele omluva od vedeni, nejska reakce.. suk bez pasky , hracum se sahlo na penize.. za me cekal jsem zw to vyšumí

Reagovat
Hugo the Viking

a co ti "fanoušci"? Za pyro, nadávání do ču*áků, zm*dů, kr*plů ... Klasickej kotel, samej dezolát a dno společnosti

Reagovat
icemike

Chceš trestat za pravdu, soudruhu?

Reagovat
kilobyte

S pochvalami bych počkal, až jestli přijdou nějaké nápravy. Komunikace, přístup, nový trenér. Aby to nakonec nedopadlo tak, že Součkovi pásku po jednom zápase vrátí, příští zápas dostanou hráči dvojité odměny a trénovat je bude Köstl a nebo vylosují někoho z ligy.

Reagovat
oli9

Ja to vidim na toho Krejciho a ze uz to tak zůstane

Reagovat
kilobyte

To skoro všichni, takže se to nestane.

Reagovat
Rich

Adekvátní potrestání s tím, že já bych úplně vyřadil z kádru Součka a Zoufala, však proti silnějším týmům jsou úplně marní... Speciálně Souček, pomalý, nepřesné přihrávky... Technika penalty se nemusí zmiňovat, že? Úplné vyřazení... Pásku Krejčí, Schick, Chorý, nebo Bořil...

Reagovat
Langi

Hraje se twl baraz, ktera haluzem, pri stastnem losu, nemusi byt bez sance …vyradime z kadru Soucka, jak kdybychom byli Francie

Reagovat
Hugo the Viking

Souček nepřesný přihrávky, pomalý - vadí... ale línej Schick ne co? Vždyť z něho bolej oči co předvádí v repre ta pseudohvězda

Reagovat
inferno08

Ti hráči mají uzavřenou nějakou smlouvu, že po zápase musí jít děkovat tribunám? Jestli ne, tak bych s facrem hezký vyjebal...

Reagovat
Grupma

Spoustu společenských zvyklostí dodržujeme bez toho, že by byly uzákoněny či v nějaké smlouvě. Je to hezký zvyk poděkovat za podporu. Navíc ten rituál je obvykle zábava pro obě strany.

Reagovat
inferno08

Takže hezký zvyk. Nevím, jestli by kvůli hezkému zvyku měl FAČR sahat na peníze...

Reagovat
Feind

jako ok, ale svaz by mel zacilt hlavne u sebe, coz se tezko stane

Reagovat
oli9

Jinak na Suka je ten hejt posledni dobou velky, nekdy i oprávněne po tomhle urcite. Ovsem on neni spatny hrac, jen na nem nemuzes stavět hru, jako defenzivní stit, do standartek a hlaviček je ok

Preju mu a verim, ze tahle role mu pomuze i fotbalove.. kdyz nebude kapitan, nebude mit potrebu vsechno resit… a bude si hledet jen sve hry

Reagovat
Fakt

Reagovat
kattos

Tak spíše jde o to že on a Coufal mají obrovské slovo v kabině která prostě už nefunguje roky

Reagovat
Konspirator

Svaz jsou mrdky.. úplný zmrdi.. prej exeplarni příklad.. ať jdou do píče.. qtypek jim to tam vedl x let.. musel hrát spolu s úplnýma kokotama, teď to odsere jsou to lamy.. frajer co dál nejvíc gólů v PL a ještě je kapitán, tak ho potrestaji? Vysral bych se jim na to a ať sebou vezme ostatní reprezentanty, kteří jsou loajální.. seru na reprezentaci kurva.. ať tam hrajou šmatlaci z druhý ligy.. nic proti nim.. ale má jít do píči Fačr a celej Strahov

Reagovat
noustres

Taky názor

Reagovat
Konspirator

Kurzy jste

Reagovat
Wednesdayite

Sázkové?

Reagovat
milan78

kluci z hřiště by neměli povětšinou moc myslet a mluvit..., brát pásku je alibismus a zamyslet by se měl svaz a ideál vrátit výplaty za několik let zpět

Reagovat
Langi

Za me v pohode…akorat me teda skoro desi, ze ten Soucek to fakt nevidi…ja ho mel fakt za chytryho a pracovityho hrace, at se dari vic nebo min…a jeste v kontextu toho, co tam blil Chory…ta prumernost a to, ze to staci, je v soucasne repre uplne zazrany.

Reagovat
deiw

Souček se trochu dostal do situace, ve které prostě být neměl. Jednak to není úplně vhodný kapitán do nepohody, to už vidí asi každej. Ale zase v době, kdy se jím stal, v podstatě nikdo jiný moc na výběr nebyl, respektive ani nikdo, u koho by se dalo čekat, že bude dlouhodobě nominován na každý sraz. A těžko se ta páska bere jen tak, když pořádně není nikdo jiný a i když se teď nějakou dobu sice nabízí krejčí, tak bych ještě před rokem třeba neřekl, že opravdu bude stálicí v sestavě. Každopádně teď s tou situací si Suk poradil nejhůř jak mohl. A taky ho v tom realizák neměl takto nechat. Nicméně jako kapitána sice ne, ale nemám nic proti jeho dalším nominacím.

Problém mám už s Coufalem, bohužel je to ale taky náš dlouhodobě nejlepší obránce a na jeho post ani není žádná náhrada. Ale už po Belmondu sem to psal, že bych ho i přesto na repre už nebral. Raději ať místo něj hraje pravidelné třeba doudera, občas třeba cedidla, pak zase někdo jinej. Jenže mělo se to udělat hned, euro by bez něj hůř stejně nedopadlo. Teď, v barazi, to bude mít jeho náhrada dost těžký.

Reagovat
Salfovic

Jaká náhrada ?

Coufal bude normálně hrát.

Reagovat
Pony Slaystation

Přesně tak, ten hate na Součka je přehnanej, jako kapitán to samozřejmě odsere, ale on v první řadě kapitán bejt nemá. To, že máme realizák k hovnu a všichni se tam bojej říct vlastní názor a udělat jakoukoliv změnu, to jen podtrhuje. Oni musí vidět, kdo má na to dělat kapitána a né jen to, kdo hraje v nejlepší lize...

Předpokládám, že se Suk zvedne. Coufala vyfakovat!

Kapitán někdo krom Krejčího mě také nenapadá. Schick jako kapitán s jeho přístupem je ještě daleko horší než Suk

Reagovat
oli9

OT: San Marino ve druhe minite dalo v Rumunsku gol a vede tam 0:1 radost neuveritelna

Reagovat
Hlahart

Tomáši, výkonný výbor svazu vám vzal na příští zápas kapitánskou pásku a mužstvu prémie za zápas s Gibraltarem. Co vy na to?

„Pro mě je to nová informace od vás. Jsem tady na podpisové akci, jsem rád, že mě lidi vidí. Jestli oni to rozhodli během mé autogramiády, tak k tomu nemám co říct. Nechci se k tomu vyjadřovat, protože tam bylo něco mezi námi a fanoušky. Má to zůstat v kabině a tohle zůstane mezi mnou výborem a kabinou. Nechci s tím jít prvně do médií.“

to jsou dementi

Reagovat
Pablos

Pocity ?

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele