Tupta se vrací do Liberce, tentokrát přichází hostovat z Pescary

03.02., 23:12
Aktuality
Ľubomír Tupta (© fcslovanliberec.cz)

Do Liberce se po půlroce vrací slovenský hráč Ľubomír Tupta. Severočeský prvoligový klub získal čtyřiadvacetiletého ofenzivního univerzála na hostování do konce sezony z italské Pescary a součástí dohody je i případná opce na přestup. Slovan o tom informoval na svém webu.

Tupta strávil v Liberci minulou sezonu a za 24 ligových startů zaznamenal čtyři branky. Podzimní část tohoto ročníku strávil v Pescaře a v 15 zápasech třetí italské ligy neskóroval. Předtím působil také ve Veroně, Wisle Krakov, Ascoli a Sionu. Prošel slovenskými mládežnickými reprezentacemi, za národní A-tým zatím nehrál.

"Zpátky do Liberce jsem se velmi těšil a jsem moc rád, že se to podařilo. Je příjemné vracet se do známého prostředí a beru to jako velké plus. Chci pomoct týmu, klubu, ale i sám sobě. Věřím, že máme na to být v první šestici," uvedl Tupta.

Autor: ČTK

Komentáře (6)

Přidat komentář
luismiksak

Pan fotbalista! Snad si nakopne i hlavu správnou cestou

Reagovat
Imos

Super posila ale asi to bude znamenat, že Kozák si moc nezahraje

Reagovat
skat

Což nás až tak trápit nemusí, ne? Stejně je tu jen na hostovačku. Pokud bude dobrý a bude dávat góly, hrát bude. Na nególového útočníka nepotřebujeme hostovačku. Tam máme dost vlastních adeptů. Nehledě na to, že bychom spíš potřebovali minimálně dva stopery.

Reagovat
Imos

Vůbec nemusí trápit, na základ nemá a z lavičky taky není moc zajímavej, jen jsem to tak zmínil

Stopery potřebujeme rozhodně

Reagovat
FCSL

Tomu by mohlo to 3-5-2 sedět. Na levém křídle musel bránit a proto občas nehrál. Snad se ukáže a tu opci využijem

Reagovat
MarNovy

S Olatunjim a případně Ghalim by to mohla bejt zajímavá kombinace

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele