Trenér Kalvoda se vrátil do druholigového Znojma jako manažer

29.01.2018 17:52 - Aktuality
 
Novým manažerem druholigového Znojma se stal zkušený ligový trenér Leoš Kalvoda, který v roce 2013 dovedl jihomoravský celek do nejvyšší soutěže. Ve funkci nahradil Michala Běláka, který zamířil do Baníku Ostrava. Po podzimu šestý tým tabulky vyměnil i představenstvo klubu, jehož předsedou se stal Jiří Tunka. Klub o tom informoval na svém webu.

"Zatím je všechno ve stadiu závěrečného jednání a otázky s chodem klubu se budou řešit v nejbližších dnech," řekl ČTK Kalvoda.

Devětapadesátiletý Kalvoda v roli hlavního trenéra přivedl Znojmo před pěti lety do první ligy, ale po sezoně klub, který neměl vlastní stadion a domácí prvoligová utkání odehrál v Brně, zase sestoupil. Kalvoda má za sebou trenérská angažmá i v Olomouci, Přerově, Karviné, Slovácku, Hradci Králové, Žilině, Frýdku-Místku, Mladé Boleslavi a naposledy v HFK Olomouc. Na kontě má jako trenér 114 zápasů v první lize.
Autor: ČTK
Počet zobrazení: 1039
Komentáře (2 / 0 nových)
tom-fcb
29.01.2018 18:48
#
FC Porto FC
29.01.2018 21:21
#
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.