Stadion v Nijmegenu zůstane po pádu části tribuny zavřený

19.10.2021 16:36 - Aktuality
 
Stadion prvoligového nizozemského klubu v Nijmegenu zůstane po zřícení části tribuny zavřený. Vlastník ve spolupráci se stavebním úřadem a odborníky bude mezitím vyšetřovat příčiny nedělního incidentu, kdy spodní část tribuny spadla pod zhruba 35 slavícími fanoušky Arnhemu. Svědkem události byl i český obránce Tomáš Hájek.

Se spoluhráči z Arnhemu přiběhl Hájek oslavit vítězství v derby 1:0 k části stadionu, kde byli hostující fanoušci. Ti jásali tak bouřlivě, že část tribuny nápor neunesla a zřítila se. Zastavila se o kontejner.

Klub dnes oznámil, že do odvolání zůstane stadion zavřený, a snaží se pro nejbližší domácí zápasy najít jiné dějiště. "Nejdůležitější pro nás je, aby proběhlo důkladné vyšetřování a do budoucna byla zaručena bezpečnost všech na stadionu," uvedl mluvčí Nijmegenu Nick van der Cammen.
Autor: ČTK
Počet zobrazení: 497
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.