Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (18)

Flamex

vysvětlil šestatřicetiletý gólman. A Datum narození ? 23.03.1978 ... Tady něco nehraje.

nemanja

Radek Sňozík (17.10.1975) ........ chyba bude ´asi´ tu na EF.....

Jestli je mi kvůli někomu líto sestupu Bohemky, tak kvůli fanouškům a právě Sňozíkovi... Jinak nemohli nic jinýho čekat, to jaro bylo naprosto katastrofální...

centos

Fanoušci budou v ďolíčku mnohem spokojenější. Pokud tam tedy budou moct hrát, ale snad jo.

nebudou, páč mají ještě na jeden rok smlouvu v edenu at u musí dodržet...

centos

Který blbec to podepsal?

ač fanda Baníku, tak zrovna Bohemce ten sestup nepřeju :/ Snad příští rok na postup spolu se Zbrojovkou

Rip

Aspoň bude v lize o 2 pražské kluby méně

RickNash

btw. dodávám i část rozhovoru, kterou autor neuznal za vhodné "otisknout" dost trefný.

Proti Teplicím jste ale měli šanci, půl hodiny jste hráli proti deseti. Jaké to pro vás bylo, sledovat spoluhráče, kterým se stále nedaří dotlačit míč do brány?

Je to těžké, protože Teplice mají výborný mančaft založený na defenzivě. My bohužel nemáme takovou kvalitu , abychom je přehrávali. Ale proti deseti jsme nehráli. Rozhodčí sice vyloučil jejich stopera, ale jeden stoper zůstal na lajně, takže se ten počet vlastně nezměnil.

Tím jedenáctým hráčem myslíte pomezního sudího. Jak tedy hodnotíte jeho výkon?

Každý nakopnutý balon skončil naším faulem. Já to z brány můžu hodnotit těžko, ale kluci se asi nevztekali jen tak.

Nevyčítáte Slavii, že v Ostravě trochu nezabojovala?

Ale vůbec ne, Slavie nehraje za nás, ta si hraje o svoje.

Mrzí vás, jak se Ostrava v závěru ročníku vzchopila?

Nehraju to první týden, takže člověk tak nějak počítá s tím, že tyhle týmy budou vyhrávat. Je to každého věc, jaký na to má žaludek. Všichni víme, jak to je.

centos

Ze 20 zápasů v řadě vyhráli jen ten, kdy přijel soupeř na výlet. Udav se, Sňozíku

Přesně tak. Baník porazil na jaře ty soupeře, na které fotbalově měl ikdyž třeba se štěstím. Bohemka na jaře vyhrála o jeden zápas více, než na co skutečně měla. Navíc po jejich holomajzně se nikomu kdo má rád fotbal a není zrovna jejich fanda stýskat nebude.

cubinho

Ještěže spadli.

sosna

Doufám, že tohodle trotla už v lize nikdy neuvidím.

Puskas

komediant

Hodně štěsti v Doličku

centos

Z idnesu:

"Boží mlýny.

Bohemáci si stěžují,že sestupují né vlstní vinou,ale zaslouží si to za rok 1976,kdy poprvé a naposled spadla Sparta,došlo k tomu takto o sestup hrála Sparta a Třinec a rozhodovalo skore,Třinec protáhl přestávku dvacet minut a po skončení zápasu na Spartě nasázel Bohemce za těch dvacet minut tři goly a dolu šla Sparta."

Bylo to tak?

rufus

Jj, bylo to podobně, Bohemka Spartu v posledním kole potopila a nechala spadnout. Byla to sezona 1974/75.

Sparta doma porazila Teplice 4:0. A Třinec, který se Spartou bojoval o udržení, doma porazil právě Bohemku 5:0. Oba zápasy začínaly ve stejný čas a když se dohrálo na Spartě, v Třinci byla teprve 80. minuta, protože se "nečekaně" protáhla poločasová přestávka. V té době, kdy se na Spartě dohrálo, vedl Třinec 3:0 a aby se udržel, potřeboval vstřelit ještě 2 góly, které si Bohemka nakonec nechala dát.

Zajímavost je, že to bylo poprvé v sezoně co dal Třinec víc než 3 góly v jednom zápase, a zároveň poprvé v sezoně, co Bohemka víc než 3 inkasovala..