Reinberk, Hofmann a Kalabiška prodloužili smlouvy ve Slovácku

15.02.2023, 13:14
Aktuality

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (11)

Přidat komentář
kecipep

Reagovat
$$CaptainKokotko

Reagovat
PISTOLERO

Reagovat
oli9

Reagovat
Slovácký trojboj

Reagovat
Spejbl

Reagovat
Losinho

Reagovat
AjaxFans

Reagovat
Salfovic

Reagovat
$$CaptainKokotko

Reagovat
Tobias

To je samo potřebné a jsou to hráči základního kádru. Ten ale stárne a už v létě klub čeká radikální generační řez. Základ je udržet co nejdéle Nguyena a posunout Borka. Kadlec by měl v červnu skončit. Je stále výborný, ale vedle Hofmanna už musí být Břečka s alternací Šuvalja/Srubek. Petržela asi zůstane, ale spíš na střídání. Klub musí udržet Vechetu (nebo přivést adekvátní náhradu) plus Mihálik. Kim byl výborný přestup a klub musí rozhýbat ještě někým podobným

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele