Proti Celticu jsme ukázali charakter, pochvaluje si Zabaleta

29.09.2016, 15:56
Aktuality
Manchester City ve včerejším utkání Ligy mistrů na hřišti Celticu hned třikrát prohrával, pokaždé však dokázal srovnat stav, výsledkem pak byla remíza 3:3. Obránce Pablo Zabaleta si pochvaluje charakter týmu...

Domácí se již po dvou minutách ujali vedení zásluhou Moussy Dembélého, zanedlouho srovnal Fernandinho, ale vlastní trefa Davida Silvy znovu poslala do vedení Skoty.

Ještě do přestávky srovnal Sterling a zajímavá podívaná pokračovala i po změně stran. Střelec první branky opětovně poslal Celtic do vedení, Nolito ale za pár minut vyrovnal.

Citizens tak po dvou utkáních mají na kontě čtyři body, na vedoucí Barcelonu ve skupině C ztrácí dva body, i přes ztrátu si obránce Pablo Zabaleta pochvaluje charakter svého týmu. "Pokud třikrát dokážete srovnat, ukazuje to na skvělý charakter týmu," nepochybuje Zabaleta. "Měli jsme potom trochu smůlu, hlavně ve druhé půli jsme měli hru pod kontrolou. Není to výsledek, který bychom chtěli, ale nemůžeme pokaždé vyhrávat, důležité je neztratit," dodal. "V Champions League je každé utkání obtížné," uzavřel Zabaleta.

Autor: Jiří Vojík / soccerway.com