Payet: Pokaždé hrajeme na vítězství, do Rakouska pojedeme vyhrát

27.04.2018, 21:11
Aktuality
Olympique Marseille včera nakročil do finále letošního ročníku Evropské ligy. Francouzský celek doma porazil Salzburg 2:0 a před odvetou v Rakousku si vytvořil velmi dobrou výchozí pozici, vyhráno ovšem stále nemá a moc dobře to ví jeho kapitán Dimitri Payet...

Payet je jedním z klíčových hráčů svého týmu a ve čtvrtek večer se podílel na obou brankách. V patnácté minutě přetavil jeho centr v první trefu Florian Thauvin, po změně stran pak Payetovu zpětnou přihrávku zužitkoval střídající Clinton N'Jie.

Salzburg ovšem není radno podceňovat a své o tom ví Lazio, které v Rakousku nedávno promarnilo domácí výhru 4:2 a vedení 1:0 v odvetě. Red Bull navíc včera nehrál druhé housle a ve druhém poločase trefil tyč, vedle toho si mohl stěžovat na rozhodčího Williama Colluma, ten hostům upřel pokutový kop a sporná byla situace u prvního gólu, kdy si Thauvin pomohl rukou.

"Dokonalý zápas neexistuje, ale neinkasovat je vždycky pozitivní a když k tomu přidáte dvě vstřelené branky, je to ještě lepší," hodnotil někdejší hráč West Hamu.

"Vždycky představujeme psance a na tom se nic nemění. Pokaždé hrajeme na vítězství, do Rakouska pojedeme vyhrát," slíbil.

Autor: Tomáš Pavlík / soccerway.com