Overmars přišel i o místo v Antverpách

09.01., 21:10
Aktuality

Bývalý nizozemský reprezentant Marc Overmars musí opustit pozici sportovního ředitele v Antverpách. Důvodem je roční trest za sexuální obtěžování. Zákaz působení ve fotbale byl původně platný jen pro Nizozemsko, ale FIFA nedávno jeho působnost rozšířila na celý svět. Informovala o tom agentura Reuters.

Padesátiletý Overmars byl loni v listopadu potrestán za to, že během působení ve vedení Ajaxu posílal kolegyním zprávy a fotografie sexuální povahy. Už v lednu 2022 kvůli tomu odstoupil z funkce, ale o měsíc později ho angažovaly Antverpy.

Trest pro bývalého záložníka Ajaxu, Arsenalu nebo Barcelony původně platil jen pro Nizozemsko, FIFA však nedávno na žádost nizozemského svazu rozšířila platnost na celý svět. Overmars, jenž má v Antverpách smlouvu do roku 2026, se proti tomu může odvolat.

Autor: ČTK

Komentáře (0)

Přidat komentář
zatím zde není žádný komentář

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele