O ženské kopané s fotbalistkou Sparty: Kdo se přijde podívat, negativní názor změní

31.01.2020 21:31 - Rozhovory
 
Fotbal nehrají jen muži. Obliba ženské verze tohoto sportu poslední dobou roste a české kluby na sebe upozorňují třeba dobrými výkony v Lize mistryň. O současné ženské kopané jsme si v rozhovoru povídali s fotbalistkou Sparty Natálií Kavalovou.

Od sedmi let je kmenovou hráčkou pražské Sparty, za jejíž áčko v současné době nastupuje. Zahrála si i v juniorských reprezentacích a nyní se snaží fotbalovou kariéru skloubit se studiem na vysoké škole. S obránkyní Natálií Kavalovou jsme si v rozhovoru pro Eurofotbal.cz povídali o americkém přístupu k fotbalu, nabídkách, které nejdou odmítnout i atmosféře v ženské kabině.

Ženský fotbal ušel za poslední dobu pořádný kus cesty. Stane se vám ale ještě někdy, že ve společnosti nových lidí řeknete, čemu se věnujete, a oni nevěřícně koukají?

Občas se ještě setkám s překvapenými pohledy. "Ty hraješ fotbal? Jako fakt?" Jo, hraju fotbal. "A to tě vaši nechtěli dát na něco jinýho?" No, brácha hrál fotbal, tak jsem ho začala hrát taky, pokrčím rameny.

Podvědomí o ženském fotbale ale roste. Velkou zásluhu na tom má propagace na sociálních sítích, ať už ze strany klubů nebo reprezentace. Každý tým má své facebookové či instagramové stránky, na kterých fanoušci najdou sestavy, střelkyně gólů, jak to probíhalo.

Myslíte, že je to v jiných evropských zemích podobné? Nebo ještě jako Česko zaostáváme? Jak je to třeba u týmů Španělska nebo Itálie, se kterými jste se potkala na Euru devatenáctek?

Myslím, že mediální zájem je v těchto zemích docela srovnatelný. Markantní je ale rozdíl v návštěvnosti - Andy Stašková přestoupila do Juventusu a na každý zápas tam přijdou dva tisíce lidí, někdy i pět tisíc, ať je to třeba jen přátelák nebo pohár. U nás přijde sto padesát lidí a jsme rádi.

Přitom propagace funguje, lidi o nás ví - na zápasy ale moc chodit nechtějí. Já ale myslím, že naše utkání mohou být stejně atraktivní jako ty chlapské. Jasně, z fyziologického hlediska je samozřejmě náš fotbal odlišný, ale i tak může být pohledný. Jsme více na balonu, není to tak soubojové, hodně hrajeme po zemi. Většinou ten, kdo se přijde podívat, pak negativní názor změní. Kdo ale zůstane u toho svého, že "Holky by přece neměly hrát fotbal", tomu jeho pohled nevymluvíte.

V Americe to vypadá asi jinak.

Amerika, to je v tomhle ohledu úplně jiná liga. Ženský fotbal je tam sledovaný, fanoušci hltají novinky z klubů i z národního týmů, některé hráčky jako Hope Solo platí vyloženě za celebrity. Ženský fotbal tam má úplně jiné zázemí, zejména díky univerzitám - tam se sportem zkrátka žije a proto i zápasy méně kvalitních univerzitních týmů doprovází neskutečná divácká kulisa.

Tady taková návštěvnost ani zdaleka není. Možná i proto, že se někdy hraje v deset dopoledne, což není úplně příznivý čas. Těžko říct, čím bychom lidi nalákaly, aby jich začalo chodit víc. Možná kdybychom postoupily daleko v Lize mistryň. Ale i tak mi přijde, že zápasy, které jsme v Champions League odehrály, mohlo navštívit daleko více lidí.

Něco přes tisíc diváků není zrovna důstojná návštěva na takový zápas, obzvlášť když se hraje na Letné nebo v Edenu. Na takových stadionech je to jako nic. Jinak si ale myslím, že se ženskému fotbalu daří dostávat se více do povědomí. Jsme za to rády, i když samozřejmě do určité míry. Určitě bychom nechtěly, abychom byly známé, aby na nás na ulici volaly "Jé, to jsou ty holky, co hrajou za Spartu". To už se taky stalo a není to nic pro mě. Posunout to ale trochu výš bychom určitě chtěly, zejména co se týče fanouškovské základny.

Focení pro časopis Esquire, které jste absolvovala na podzim, má na propagaci ženského fotbalu v Česku nepochybně také pozitivní vliv...

To bylo hodně zajímavé. Ozvala se mi holka z našeho PR týmu, že by prý se mnou a s Luckou Martínkovou chtěli udělat rozhovor do časopisu Esquire a že k tomu budou i nějaké fotky. Řekla jsem si Jasně, proč ne. Nakonec ale Lucka měla nějakou virózu a proto jsem tam šla sama. Přišla jsem a řekli mi, že to budou takové odvážnější fotky, stylistka mi dala na výběr ze dvou outfitů, jeden spořejší než druhý. Ve finále jsem tam šaškovala v kraťáskách a tričku, zatímco všichni na Strahově koukali, co se to sakra děje. (usmívá se)

Skloubit sport na této úrovni s dalšími aktivitami je složité. Zažila jste někdy období, kdy jste se chtěla na fotbal vykašlat?

Tohle jsem mívala hlavně na střední. Tam je to s docházkou samozřejmě složitější než na vysoké, navíc jsem v té době ještě reprezentovala v mládeži, takže jsem de facto každý měsíc jezdila na týden pryč. Pak jsem musela všechno dohnat na konci pololetí, testy, zkoušení. Kolikrát jsem si říkala, jestli to mám zapotřebí. Ale neumím si představit být bez fotbalu, přijít a ze dne na den najednou skončit.

Půl roku jste strávila na hostování v Dukle. Zatímco Sparta soupeří v lize jen se Slavií a ostatním uštědřuje debakly, tady jste najednou hrála v týmu, který je rád, když od Sparty nedostane debakl.

Bylo to zvláštní. Najednou jsme hrály s Brnem, což byla vždycky povinnost vyhrát. A najednou se vyhrát chtělo, protože kvalitativní rozdíl mezi týmy nebyl zdaleka takový. Hrálo se o každý gól, nebyly ty exhibice jako na Spartě. Na druhou stranu jsem hrála každý zápas, takže mi to určitě pomohlo v rozvoji. Celkově bylo zajímavé zažít si to ze druhé strany. Když jsem hrály proti Spartě, držely jsme o poločase remízu a nikdy jsem nás neviděla tak makat, jako v tomhle zápase. Ve druhé půli jsme samozřejmě fyzicky odešly, protože jsme běhaly naprosto všude.

Naše liga je o dvou týmech. Je naděje, že by se to v nejbližší době změnilo?

V juniorských kategorií to není v takové míře, v té době na naší úrovni byla i Plzeň, dlouhodobě kvalitní mládež mají i na Slovácku. Pak se to ale s přechodem do dospělého fotbalu láme tím, kolik jsou jednotlivé týmy schopné a ochotné dát do ženského týmu peněz. A tady Sparta i Slavia pořád hrají úplně jinou ligu.

Existuje i v ženském fotbalu jakási sparťanská mentalita? Pěstovaný pocit výjimečnosti, nadřazenosti, možná taková zdravá namyšlenost? My jsme Sparta, kdo je víc?

Do mladších žákyň to tak není, to si jdeme v první řadě zahrát pro radost a určitě to není tak, že by na nás trenér řval, že určitě musíme vyhrát. Pak se to samozřejmě mění - chcete vyhrát titul, chápete rivalitu se Slavií, už si nejdete užít zápas, ale vyhrát.

A na hřišti vládnou emoce.

I atmosféra je najednou jiná. Dřív na nás řvali hlavně rodiče, třeba do Hradce jsem nikdy nechtěla jezdit, co všechno jsme si tam museli vyslechnout. Teď už po sobě řveme my. (usmívá se) Možná proto nikdo nechce chodit na naše zápasy, jestli to slyší, co tam po sobě pořváváme. (usmívá se)

Panuje takový předsudek, že zatímco kluci si raději "dají do držky", holky se za zády pomlouvají a intrikují. Platí tohle i v kabině v ženské kopané?

Do jisté míry ano. Stejně nakonec vždycky přijde fáze, kdy si to musíme vyříkat z očí do očí. Holky se ale zkrátka nejdřív pomlouvají, tak už to je. (usmívá se)

Netajíte se obdivem k obránci Bayernu Mnichov a rakouské repre Davidu Alabovi. Kde se vzala tahle láska?

Baví mě, že hraje dobře kdekoliv, kam ho postaví. Na levém beku, na stoperu, ve středu pole. Sama to mám podobně, nejradši hraju krajního beka, ale dřív jsem hodně hrála ve středu obrany. Několik zápasů jsem hrála ve středu zálohy. A do dvanácti jsem hrál na křídle nebo v útoku, až mě pak ve Spartě postavili do obrany a tam jsem už zůstala.

Nějakou dobu jste hrála i s kluky. Berou na holky kluci ohled, nebo jste dostávala stejné "saně", jako klučičí spoluhráči a protihráči?

Do mladších žáků docela jo. To si všichni říkali Tyjo, holka. I trenéři kladli klukům na srdce, hlavně nezajíždějte do té holky. A naopak - v našem týmu se říkalo Kdo zajede do holky, zajeďte do něj pak taky. Tohle ale ve starších žácích už úplně zmizelo. Pak už do mě chodili jako bych byla kluk.

V USA je ženský fotbal velmi oblíbený a řada hráček míří i na štace do Evropy. Jak se americké dívky adaptují na české prostředí?

Trvá jim v první řadě, než se adaptují na zimu - hodně děvčat sem totiž chodí z Kalifornie a podobných krajin. Další věc je samozřejmě jídlo, když dostanou na stůl knedlíky, asi na to ze začátku docela koukají. A pak to jsou další věci vyplývající z odlišného životného stylu - jedna spoluhráčka byla neuvěřitelně překvapená z toho, že tady nikdo nemá sušičku, protože v Americe je to naprosto běžná součást výbavy domácnosti. První čtyři týdny chodila ve zmačkaném oblečení, protože nikdy nežehlila a nechápala, jak jde žít bez sušičky.

Je rozdíl i v přístupu ke hře?

Určitě. V Americe je to nastavené jinak. Na prvním místě je vždycky ten konkrétní hráč - já, já, já. Jsou k tomu vedené odmala, je to jiná mentalita. Tady je to víc o týmu, všechno se podřizuje kolektivu. Tam to berou holky tak, že musí ukázat, proč jsou ony ty nejlepší, že na nich to stojí. Já jsem ta, která potřebuje dát gól.

Jak si vlastně sportovkyně, která musí být večer v půl šesté na tréninku, hledá práci? S tím, že v případě nominace do reprezentace jednou za čas na týden zmizí.

Je to různé a asi se to nedá úplně zobecnit. V první řadě to musí být samozřejmě práce, kde vám vyjdou vstříc, takže ne úplně něco, kde se pracuje na odpolední směny. Některé holky pracují v kanceláři, v pojištovně, jedna dělá třeba grafický design. Další spoluhráčka pracuje na FAČR, takže to samozřejmě chápou.

Zatímco vy musíte chodit do školy nebo do práce, Američanky mají plně profesionální režim. Je na ně proto o to větší tlak? Čeká se, že budou těmi nejlepšími?

Samozřejmě se to od nich očekává. Kdyby ne, tak tu nemusejí být, měly by zvyšovat konkurenci, být tahounkami týmu. Mají tomu koneckonců uzpůsobený i režim - chodí na ranní i odpolední tréninky, mají dostatečnou regeneraci, mají vlastně jen tréninky a pak volno. Nemusejí nikam na osm hodin do školy nebo do práce.

Přestup z české ligy třeba do Bundesligy tím pádem pro hráčku znamená, že se fotbalem konečně může začít živit. Dá se vlastně z tohohle pohledu zahraniční nabídka odmítnout?

Když přijde nabídka z dobrého týmu, která je lákavá i finančně, tak asi odmítnout nejde. Na druhou stranu, osobně jsem zatím spokojená. Fotbal je něco, co mě baví a je nedílnou součástí mého života, navíc nemusím chodit nikam na brigádu. Na druhou stranu je to pořád odreagování, něco, co dělám, protože chci. Ne protože musím.
Autor: Jan Pikous
Počet zobrazení: 11893
Komentáře (348 / 0 nových)
icka
31.01.2020 21:33
#
Na Natálku se podívat klidně přijdu, ale s fotbalem to nebude mít nic společného.
REPLIKATOR
31.01.2020 22:32
#
D!rty
31.01.2020 23:07
#
Pride
31.01.2020 23:55
#
ratusek
01.02.2020 06:55
#
SK1894
01.02.2020 10:50
#
El-Pistolero-68
01.02.2020 14:01
#
TheAdy
01.02.2020 14:13
#
Ragnar Lothbrok
01.02.2020 14:32
#
Pinturicchio
01.02.2020 14:36
#
Zeptáš se kam na pedikůru a jaký používá pleťový krém?
TheTopFootbaler
01.02.2020 17:21
#
sima.vok
01.02.2020 19:18
#
Hany45
03.02.2020 10:08
#
https://sparta.cz/cs/clen/adela-radova-751

ovšem na tohle bych nešel
Whitemedia
03.02.2020 13:34
#
Narozen: 16.02.1999
ACSeRw!n
03.02.2020 16:26
#
REPLIKATOR
03.02.2020 20:36
#
jk
04.02.2020 07:22
#
Y.N.W.A
03.02.2020 13:34
#
ale no tak, jedna fotka není vše... spíš mě zaráží, že tam maj uvedeno "narozen"
jenage
03.02.2020 15:16
#
ratusek
03.02.2020 19:25
#
toho jsem se taky lekl
REPLIKATOR
03.02.2020 20:37
#
asistent
ratusek
04.02.2020 06:19
#
Přesně. Sepíšeme petici
Gazdo
31.01.2020 21:33
#
Ale hej zmenil som. Doteraz som totiz bol v tomze 90% futbalistiek su skarede. A to je tak vsetko
Müllered
31.01.2020 21:55
#
Díky za tip. Jdu googlit.
♥LIVERPOOL - FC♥
31.01.2020 23:09
#
Gristo
31.01.2020 21:55
#
Luc-Luc
31.01.2020 22:05
#
wow moc pekna
Mates28
31.01.2020 22:08
#
Link?
El-Pistolero-68
01.02.2020 14:02
#
No ty kráso, moc pěkná slečna.
mayday
02.02.2020 10:01
#
Ale celkem hezká, ale co to obočí? Jak Brežněv...
El-Pistolero-68
02.02.2020 11:47
#
Za me je to jeste jakz takz v norme, hlavne ze ho ma upravene.
Michal13
31.01.2020 22:11
#
Monty? Kde jsi?
monty25
31.01.2020 23:56
#
♥LIVERPOOL - FC♥
31.01.2020 23:59
#
Michale?
ladyboy arsenal
31.01.2020 22:13
#
I trenéři kladli klukům na srdce, hlavně nezajíždějte do té holky. A naopak - v našem týmu se říkalo Kdo zajede do holky, zajeďte do něj pak taky. Tohle ale ve starších žácích už úplně zmizelo. Pak už do mě chodili jako bych byla kluk.

jinak pěkný stojáčky
Mass
31.01.2020 22:23
#
Ta poslední věta je jak ze slávistický vířivky
SK1894
01.02.2020 11:01
#
Mumloch
31.01.2020 22:27
#
Čekal někdo nějakou jinou diskuzi?
Mass
31.01.2020 22:37
#
Ta pasáž o zajíždění by se určitě dala rozvést..
REPLIKATOR
31.01.2020 22:33
#
"... české kluby na sebe upozorňují třeba dobrými výkony v Lize mistryň."

Jako třeba Sparťanky proti Breidablíku?
Mass
31.01.2020 22:36
#
české kluby = Slavia
martakubis
31.01.2020 23:11
#
jojo to jak dostala slavia ženy na prdel od Arsenalu?
Mass
01.02.2020 00:00
#
Tak jasný že ty předchozí zápasy. Btw do Edenu na ženy přišlo 5280 diváků, na Arsenal W.F.C jen 670.
Mass
31.01.2020 22:34
#
Sparťanská mentalita je dobře vidět na Frýdkovi s Haškem. Hložek má štěstí, že je z Brna (kde to je?) a ještě se od nich nestačil nakazit.
Roteiro
31.01.2020 22:38
#
nikoho to stejně nezajímá
Losinho
31.01.2020 22:43
#
Rozhovor s myčkou
Mass
31.01.2020 22:44
#
Pablos
31.01.2020 22:48
#
Roteiro
31.01.2020 22:54
#
Rust Cohle
31.01.2020 23:06
#
Rarášek
01.02.2020 00:40
#
Mrvinho
01.02.2020 01:05
#
8lampard8
01.02.2020 06:56
#
ratusek
01.02.2020 06:56
#
pingla
01.02.2020 07:45
#
Vsadim gule
01.02.2020 08:46
#
Dpč
JeséRodriguez
01.02.2020 08:54
#
Medico
01.02.2020 10:39
#
Han střelil první
01.02.2020 10:53
#
Mervin
01.02.2020 11:03
#
mistr129
01.02.2020 11:17
#
naheCZ
01.02.2020 12:10
#
Gazdo
01.02.2020 12:15
#
HalaMadrid_Flx
01.02.2020 13:50
#
TheAdy
01.02.2020 14:15
#
TheTopFootbaler
01.02.2020 17:23
#
Olen, Tomi Hohuluk
01.02.2020 18:03
#
a navic o susicce
Bohemak12
01.02.2020 18:14
#
sima.vok
01.02.2020 19:19
#
Euphael
02.02.2020 00:53
#
TheMally11
02.02.2020 09:52
#
asi špatné forum
Josifek
31.01.2020 22:47
#
Už podle fotky mi bylo jasný, o čem bude diskuze. A joo, přišel jsem taky pro to, abych napsal, že je pěkná
Mumloch
31.01.2020 23:08
#
REPLIKATOR
31.01.2020 23:17
#
Rudnevs
01.02.2020 09:39
#


(Tak napísať, že je pekná je ešte jeden z tých najnormalnejších komentárov, pri tom všetkom, čo sa tu pri článkoch o ženskom futbale objavuje. )
ratusek
01.02.2020 09:50
#
Kucka
01.02.2020 14:10
#
Josifek
01.02.2020 17:57
#
Tak jasný. Jinak dle rozhovoru i docela fajn normální holčina. Zajímalo by mě průměrné IQ fotbalistů mužů a žen z top úrovně, myslím, že by chlapům daly pěkně na prdel
TheTopFootbaler
01.02.2020 17:23
#
smazaný uživatel
31.01.2020 22:52
#
Odpovida rozumne. Dobrej rozhovor. Skoda ale, ze hraje za spatnej tym.
Mumloch
31.01.2020 23:09
#
martakubis
31.01.2020 23:10
#
jsi buzna že to četls nebo co?
smazaný uživatel
31.01.2020 23:13
#
Radeji budu, nez tebe, Marto!
ratusek
01.02.2020 06:57
#
TheMally11
02.02.2020 09:52
#
jestl hraje fotbal tak je
Y.N.W.A
01.02.2020 07:23
#
jako, ze hraje za ženský?
drussbarb
31.01.2020 23:01
#
Je mi líto,že holky nesleduje víc lidí,ale krásná je,to zase jo
Azazelo RD
01.02.2020 09:40
#
Není stalking trošku moc?
Vsadim gule
01.02.2020 10:50
#
Pokud má člověk nejlepší úmysly, tak ne
monty25
31.01.2020 23:55
#
Natálka je mi sympatická a jenom škoda, že ve Spartě nehraje víc. Ten Esquire s ní mám samozřejmě doma. Kdyby to někoho zajímalo, tak tady je aspoň jedna fotka...
https://twitter.com/zenyfotbal/status/1177918845580914688

BTW: Pikous dřív ženským fotbalem opovrhoval a najednou je mu dobrej.
Mass
01.02.2020 00:02
#
Tak tahle fotka u mě vyvolá víc než sympatie.
♥LIVERPOOL - FC♥
01.02.2020 00:03
#
Prostopášnost v plném proudu.
Müllered
01.02.2020 00:31
#
Prý je nemá. Které je to číslo mimochodem?
monty25
01.02.2020 00:34
#
Říjen 2019
Müllered
01.02.2020 00:38
#
Tak ti pěkně děkuji, takovej bajt, zbytek fotek má na instagramu...
Gazdo
01.02.2020 00:35
#
Prave ma dost zacal zaujimat zensky futbal. Konkretne tym sparty
monty25
01.02.2020 00:43
#
Můžou tě zajímat i jiné týmy. Tady je moje Top 10 z 1. ligy žen.
http://abload.de/img/fotbalistkythjc1.jpg
Müllered
01.02.2020 00:50
#
Ta slávistka má čelist jako Arnie.
Kaspar
01.02.2020 01:29
#
horejsi prostredek pekna vana
Riviera Kid
01.02.2020 04:55
#
Ta druhá je pěkná.
Riviera Kid
01.02.2020 09:06
#
Vždyť to říkám. Pěkná.
wjillm
01.02.2020 06:49
#
Břeclav má talentovanej tým!
FUnk
03.02.2020 10:07
#
didosh
03.02.2020 20:40
#
Co?Pocházím z okresu BV
8lampard8
01.02.2020 06:58
#
Slovacko jede
monty25
01.02.2020 08:56
#
duchnik
01.02.2020 10:35
#
REPLIKATOR
03.02.2020 20:41
#
Baronne
01.02.2020 08:35
#
Baronne
01.02.2020 08:35
#
Ta vprostřed dole je dobrá obluda
Melda
01.02.2020 12:00
#
I ta Duklanda je půvabná.
db18
01.02.2020 16:18
#
Ta Duklanda podle mne bylo v top7 od nějakýho bulváru. Byla tam teda i Kavalová, tak mi ten žebříček přišel trochu divný, když jí bylo asi 16.
monty25
01.02.2020 18:20
#
Fakt že jo, ještě když byla ve Slavii...
https://www.expres.cz/viral/fotbal-viral-sexy-fotky-zeny-cesky-krasa-reprezentace.A171025_184024_dx-viral_lare

Ale ten autor asi znal jenom Spartu, Slavii a nároďák...
Gazdo
01.02.2020 19:02
#
Monty ty si inde
Rarášek
01.02.2020 13:31
#
Bez Báry.
monty25
01.02.2020 13:35
#
Nevešla se.
Rarášek
01.02.2020 13:37
#
Jak se ti tam nemůže vejít první místo .
monty25
01.02.2020 13:49
#
Tak 1. místo je u mě jasný.
https://www.instagram.com/gabcaslajsova/
Rarášek
01.02.2020 14:16
#
db18
01.02.2020 16:17
#
Luke123
02.02.2020 08:06
#
FUnk
03.02.2020 10:08
#
ACSeRw!n
03.02.2020 16:27
#
od pohledu krava na pest
monty25
03.02.2020 20:34
#
Obehrála by tě jako nic, ty sráči.
REPLIKATOR
03.02.2020 20:42
#
Pinturicchio
01.02.2020 14:38
#
Páč teď už ví, že mu nedá.
monty25
01.02.2020 14:52
#
Prosím tebe, já jsem ji akorát jednou náhodně potkal na zastávce.
Pinturicchio
01.02.2020 15:05
#
Monty, tomu se říká osudové setkání.

https://youtu.be/G76ep4IDNKg?t=145
monty25
01.02.2020 15:13
#
To mi nedělej.

BTW: Nebyla to tramvaj, ale autobus.
Pinturicchio
01.02.2020 15:18
#
Bára by mohla dělat, co já.

Tipoval jsem autobus a původně si myslel, že i v téhle písničce je autobusová zastávka.
Pinturicchio
01.02.2020 14:37
#
imp
01.02.2020 15:15
#
Jako me desi, ze si investoval cas nejen do toho si rozmyslet ne top 3, ne top 5, ale rovnou top 10 fotbalistek z prvni ligy, ale i nasledne hledanim jejich fotek a vytvarenim tyhle creepy kolaze. Wtf the fuck.
monty25
01.02.2020 15:29
#
Zabralo mi to max. 15 minut a vymyslel jsem to jako dárek pro kámoše, co taky sleduje ženský fotbal a dokonce o něm i píše.
monty25
01.02.2020 15:50
#
"Pánové, připadám si tady fakt jako v mateřský školce."
REPLIKATOR
03.02.2020 20:44
#
Manny
03.02.2020 20:59
#
v inbetweeners i s ukazkou
https://youtu.be/NvWlOsuvKBs?t=57
Spejbl
04.02.2020 13:10
#
Oh friend, friend! Fucking football friend!
https://youtu.be/nNPUbLHk9oE
GabrielBatistuta
03.02.2020 22:37
#
ACSeRw!n
03.02.2020 16:30
#
fantomas
01.02.2020 16:00
#
A jak má ještě po ruce připravený všechny ty instagramy.
monty25
01.02.2020 16:11
#
Kdybys radši na @czechfooty sdílel moje tweety o Češkách v Serii A.
andrew96
01.02.2020 23:01
#
Nemoc
Alan_Shearer
02.02.2020 01:24
#
mistr129
02.02.2020 20:51
#
ACSeRw!n
03.02.2020 16:29
#
snad nemuzes rict, ze te to nejak extra prekvapilo.. pamatuj na to, ze tohle je "kolaz", kterou dokonce ukazal verejne.. jinak ma urcite spousty pikantnejsich zalezitosti..
anonym
01.02.2020 15:39
#
Ta zrzka z Plzně se jmenuje jak? Ale nutno říct, že je to vážně individuální záležitost, co jsem tak koukal narychlo, tak by ta moje top 10 vypadala úplně jinak
monty25
01.02.2020 15:52
#
Adéla Holíková
sima.vok
01.02.2020 19:21
#
Vážně něco takovýho máš?
Ale dobrej výběr
LeonardoUžoa
02.02.2020 02:57
#
Co ty jsi za magora.
Geralt z Rivie
02.02.2020 03:03
#
Rovnou si začni říkat Pierre Woodman a rozjeď football casting!
mayday
02.02.2020 10:03
#
EF casting
Tywin Lannister
02.02.2020 18:14
#
1. 8/10
2. 8/10
3. 7/10
4. 5/10..ta tam jako dela co, myslim ze by se nasly hezci
5. 6,5/10
6. 9/10
7. 6,5/10
8. 8,5/10
9. 4,5/10...wth, vzdyt vypada trochu jak Pennywise
10. 8/10
ACSeRw!n
03.02.2020 16:27
#
jdi se lecit..
Melda
01.02.2020 00:47
#
Pěkný.
Hokaido
01.02.2020 04:13
#
Imo třeba tohle samotné degraduje ženský fotbal. Proč sem dáváš fotku, kde skoro ukazuje kozy, místo nějaké fotbalové akce? Tohle je ještě horší sexismus, než ten výše v diskuzi.
wjillm
01.02.2020 06:48
#
Proč to teda fotila, když to tak degraduje? Udělala to záměrně a to i za cílem, aby nalákala na fotbal (a na sebe) víc lidí. Tohle nemá se sexismem nic společnýho.
Cukroušek
01.02.2020 08:23
#
monty25
01.02.2020 08:57
#
KingMaster13
01.02.2020 12:59
#
sima.vok
01.02.2020 19:23
#
Kovi81
03.02.2020 15:30
#
REPLIKATOR
03.02.2020 20:45
#
Bonetti
01.02.2020 08:10
#
Ono delat si KOLÁŽ "mých top 10 nejhezčich fotbalistek" taky nebude uplne normalni, že jo
Gazdo
01.02.2020 08:40
#
To je len vyber z ceskej ligy tak mu nekrivdi
monty25
01.02.2020 08:58
#
A krom toho jsem to dělal jako dárek pro kámoše.
Frantszek
02.02.2020 13:49
#
myslíš pro zdřevěnělou ruku? Ok.

Jinak taky ženský fotbal sleduju, ale každý máme jiný vkus teda
Duff
01.02.2020 19:11
#
monty je ztracenej případ
andrew96
01.02.2020 13:20
#
Manny
03.02.2020 21:01
#
no horsi.. to si nemysim, ale jinak souhlas
smazaný uživatel
01.02.2020 06:53
#
Hm, v Baňkách máme hezčí
Btw., Grindery mi říkal, že když letos udělají holky postup a nedej bože, příští rok budou v laufu a skončí třetí, tak jdou do LM.
Nase holky mohou být v Evropě dříve než "A" Baníku. A teď si vem, že by dostaly nějaké Faery a Islandy, to by byla jazda!
monty25
01.02.2020 09:04
#
No, pokud se nám nepodělá koeficient. Já bych to přál Plzni nebo Slovácku, ale jestli Baňky dobře posílí, tak mají šanci. Od 3. místa dál je to otevřené, třeba Liberec byl loni třetí a letos hraje o záchranu... Doufám, že Baňky postoupí a budou hrát ligu na Bazalech, to bych se jel poprvé v životě podívat do Ostravy.
smazaný uživatel
01.02.2020 10:18
#
Je to dost možné, že by tam mohly hrát
dantetomas
01.02.2020 08:32
#
Ony budu nariekat, ako ich muzi beru len ako sexualny objekt, ze ich ako futbalistky nerespektuju a potom sa mnohe z nich nechaju fotiti v podobnych pozach. WTF?
Josifek
01.02.2020 09:41
#
Godbless
01.02.2020 09:51
#
Tý je škoda pro fotbal
FUnk
03.02.2020 10:06
#
ratusek
01.02.2020 06:58
#
škoda, že je lesba
Gazdo
01.02.2020 08:42
#
Wtf???? Hadam nie
r.mrazik
01.02.2020 08:47
#
ratusek
01.02.2020 09:49
#
ženská a hraje fotbal. tak co jinýho asi je
pistacik11
01.02.2020 11:45
#
Kamarátka hrala tiež, a není lesba
Frantszek
02.02.2020 13:51
#
Přítelkyně hraje fotbal a já nejsem holka. Snad to teda ví
Pinturicchio
01.02.2020 09:04
#
Bodejť by ne, když přestane myslet mozkem.
doshcz
01.02.2020 09:05
#
Ženskej fotbal by potřeboval trochu poupravit pravidla a možná by to bylo koukatelnější. I když třeba MS po základních skupinách mě i docela bavilo, ale dost možná to bylo kvůli tomu, že sleduješ sport kterej znáš horem dolem a najednou je úplně jinej + kozy.
ttopi
03.02.2020 13:49
#
To by sis dost naběhl. Jakmile jim zkrátíš čas, nebo změnou pravidel naznačíš, že na něco ženy nejsou stavěné, vrátí se ti to jako bumerang od Rapinoeové a podobných.
doshcz
03.02.2020 16:51
#
to je jasný no
Gazdo
03.02.2020 23:25
#
Cyklistika to zvlada celkom v pohode lebo tam su si zeny jednoducho vedome ze 250 nedaju
Rudnevs
01.02.2020 09:38
#
Celkom pekný rozhovor
Diskusia Ale čo iné sa dalo čakať...
ratusek
01.02.2020 09:52
#
Gazdo
01.02.2020 10:04
#
Ale no taak trosku radosti nam nedoprajes
Kixi Syhimour
01.02.2020 10:46
#
Kixi Syhimour
01.02.2020 10:47
#
*
monty25
01.02.2020 10:17
#
No jo, ty radši dětské porno...
Pinturicchio
01.02.2020 10:28
#
Miloš? Takže to celou dobu čtu špatně, žádný Rudnevs, ale Red news.
Nebelung
01.02.2020 10:30
#
Mumloch
01.02.2020 10:34
#
Kixi Syhimour
01.02.2020 10:46
#
REPLIKATOR
01.02.2020 10:49
#
Rudnevs
01.02.2020 11:26
#
db18
01.02.2020 11:46
#
KingMaster13
01.02.2020 12:57
#
Coutinho10
01.02.2020 13:34
#
HalaMadrid_Flx
01.02.2020 13:58
#
TheAdy
01.02.2020 14:22
#
sima.vok
01.02.2020 19:24
#
8lampard8
02.02.2020 13:20
#
TopinB
02.02.2020 17:02
#
Mumloch
01.02.2020 10:35
#
Sosi
01.02.2020 10:41
#
Třeba bude článek i o ovčím fotbale
SK1894
01.02.2020 10:56
#
Aby ses nepos.al z "politický korektnosti"
andrew96
01.02.2020 13:22
#
To vážně nemá s politickou korektností nic společného.
SK1894
01.02.2020 13:32
#
To jsem rád.
Han střelil první
01.02.2020 10:58
#
andrew96
01.02.2020 13:21
#
imp
01.02.2020 13:40
#
Majk91
01.02.2020 14:12
#
Kucka
01.02.2020 14:12
#
anonym
01.02.2020 15:32
#
nojo monty
fantomas
01.02.2020 15:57
#
Manny
01.02.2020 22:30
#
ACSeRw!n
02.02.2020 17:32
#
Medico
01.02.2020 10:43
#
O domacnosti s muzem z prazskem ctrvrti : Kdo se prijde podivat, negativni nazor zmeni.
SK1894
01.02.2020 10:54
#
Dřív byla výjimkou fotbalistka s dlouhejma vlasama...
La Vecchia Signora
01.02.2020 11:30
#
Mění se po zápase dresy
Piky
01.02.2020 11:52
#
Nemění, mají jeden na sezonu
Medico
01.02.2020 12:13
#
Kalhotky
Recoba Inter
01.02.2020 14:22
#
Stejně by ji chtěl každej jen na jedno.
Pinturicchio
01.02.2020 14:38
#
Nebelung
01.02.2020 16:08
#
Aj na dvě.
Recoba Inter
01.02.2020 16:58
#
proč ne
Ol!ver
01.02.2020 16:30
#
Elliasson
01.02.2020 17:02
#
Jako sparing partnerku do posilovny?
Recoba Inter
01.02.2020 17:54
#
Nejen do posilovny nebo myslíš, že umí navařit svíčkovou? pipinka
Elliasson
01.02.2020 18:57
#
Třeba jo nebo když ne svíčkovou tak něco jiného. Nikdy nepodceňuj nikoho
wjillm
03.02.2020 05:51
#
Chleba ve vajíčku
GabrielBatistuta
03.02.2020 22:46
#
Swarley
01.02.2020 22:18
#
na nahrávky před prázdnou bránu, hovada
REPLIKATOR
02.02.2020 11:06
#
wjillm
03.02.2020 05:50
#
Každej ne. Mě si na fb přidávat nemusí.
anonym
01.02.2020 15:37
#
OT: Je nějaká hra na pc z poslední doby, kterou člověk nesmí vynechat?
Metros Exodus? Red Ded Redemption? Star Wars Jedi: Fallen Order?

drussbarb
01.02.2020 16:17
#
Civilizace 6
anonym
01.02.2020 20:33
#
Koukal jsem se na to na utube a připomíná mi to Age of Empires, což mě kdysi celkem bavilo
Fesak
01.02.2020 21:18
#
ale Civilizace je tahovka, aspon myslim
drussbarb
01.02.2020 23:14
#
Zkus, ale je to tahovka, bere to HODNĚ času.
TheTopFootbaler
01.02.2020 17:27
#
Minecraft, kámo, to ti je pecka.
anonym
01.02.2020 17:40
#
Ty, kámo, jednu pecku akorát tak dostaneš
TheTopFootbaler
01.02.2020 18:57
#
REPLIKATOR
02.02.2020 11:06
#
FiX
01.02.2020 17:53
#
Fallen Order mě hodně mile překvapil. RDR je podle mě přeceněný, ten gameplay a jak moc je to roztahaný nic moc. Metro jsem ještě nehrál, ale prej je o dost jiný než ty starý. Každopádně co můžu doporučit. Witcher 3 + DLC, Doom, Wolfenstein (kromě toho novýho), Devil May Cry 5.
ratusek
01.02.2020 18:32
#
RDR2 je naprosto perfektně udělaná hra a něco propracovanějšího a lepšího tu už dlouho nebude, max opět něco do R*, takže GTA6.
Star Wars je dobrý? Musím znát universum nebo je to klasická střílečka/řežba?

U zbytku s tebou souhlasím
patas92
01.02.2020 18:34
#
Remt
01.02.2020 19:15
#
Nejsem žádnej pařmen, ale po dlouhé době jsem si něco zahrál a RDR2 mě fakt chytlo. Ano, je to celé tak trochu roztahané, na druhou stranu příběh mi přijde dost dlouhej, pořád je tam co dělat, skvělý detaily..
20DollarsInMyPocket
01.02.2020 19:37
#
Fallen Order je v pohodě, jestli si fanoušek SW, tak si to užiješ o to víc. Ale příběh je sračka.
anonym
01.02.2020 20:44
#
Já třeba hrával GTA hodiny na playstation, takže je to něco, co už mě vůbec neláká, ale ve formě RDR2 bych tomu mohl dát šanci.
FiX
02.02.2020 01:15
#
Já v tom RDR prostě nemůžu ty pomalý jízdy na tom koni, je to tak roztahaný na konci, že jsem se fakt musel nutit to hrát. Ty samotný mise a tak dobrý, ale to okolo mě hrozně sralo. To v GTA bylo mnohem lepší.
patas92
02.02.2020 09:21
#
Mě ty "dlouhé" přesuny teda vůbec nenudily, jelikož jsi tam vždycky někoho potkal/něco objevil, takže byl spíš problém vůbec se k tomu původnímu cíli dostat. Ani konec mi nepřišel moc roztahaný, spíš naopak bych ještě pár desítek hodin uvítal
mickey mouse
02.02.2020 08:07
#
RDR je dokonalá. Ta hra má absolutně všechno
TheTopFootbaler
01.02.2020 18:58
#
Jooo, o Witcher trojce taky přemýšlím. Čichnul jsem k tomu u kámoše a od té doby nad tím přemýšlím, strašně dobře udělaná hra, akorát jsem ještě neměl tu čest s PC portem. Je to v pohodě?
Gazdo
01.02.2020 19:04
#
Na PC je to myslim lepsie ako na PS4
TheTopFootbaler
01.02.2020 19:28
#
Okej, tak jdu číhat slevy.
TopinB
02.02.2020 17:05
#
na GOG maj na to slevy každou chvíli
fenixLFC
02.02.2020 20:44
#
By si musel mat strasnu smolu aby si to nekupil v akcii...
TheTopFootbaler
03.02.2020 13:37
#
Steam má ty slevy tak často?
Joe.Cole
04.02.2020 08:32
#
Nainstaluj si aplikaci Steam do telefonu a dej si ty hry do wishlistu. Jakmile se tam objeví sleva, tak tě na to upozorní.
TheTopFootbaler
05.02.2020 16:43
#
Aaaa, okej, díky.
db18
02.02.2020 19:43
#
Hrál jsem na pc i na PSku a na PSku mi to přišlo o něco lepší - po tom, co jsem se naučil orientovat se v prostoru na ovladači. (snadnější vyvolání znamení a ovládání v submenu), bossfighty ale lepší na PCčku, ale to je možná o zvyku (oproti tomu Fallen Order pro mne bylo větší oříšek na zvládnutí ovládání )
PBLead
01.02.2020 19:08
#
No negooglil jsem to, ale nemyslím si, ze witcher 3 je port z konzolí. Na to zas tak CD projekt líný není.
TheTopFootbaler
01.02.2020 19:27
#
Jo máš pravdu, vydali to naráz, takže asi fajn.
FiX
02.02.2020 01:16
#
Běhá to na PC famozně, teď jsou už i grafický mody kdyby sis chtěl tu grafiku ještě vylepšit. Jak základní tak obě DLC jsou super.
Sheldon
02.02.2020 09:01
#
Nejlepší na x-box one x ve 4K.Na TV 55" úžasný
smazaný uživatel
01.02.2020 20:28
#
Tak jestli se sem muzou psat i stary hry jako Witcher 3, tak se musi zminit Kingdom Come.
Sheldon
02.02.2020 09:02
#
Špatně udělaný souboje, grafika skvělá, ale když se to odehrává ve středních Čechách, v Posázaví a není to česky, tak je to na hovno
smazaný uživatel
02.02.2020 09:09
#
V cem jsou udelany spatne? Naopak mi to prijde hodne komplexni. Uprimne, taky v tom nejsem vubec dobrej, ale bavi me to. Nestaci jen mackat jedno tlacitko, ale je treba u toho premyslet.
TopinB
02.02.2020 17:05
#
naheCZ
02.02.2020 22:30
#
TopinB
02.02.2020 17:06
#
Jako té hře jde vytknout ledacos, ale souboje to fakt nejsou
r.mrazik
03.02.2020 07:10
#
No...souboje jsou skvělý, když je to 1 na 1....když je protivníků víc,tak je to takový neohrabany
TopinB
03.02.2020 14:49
#
To mi neprislo, byly podstatne tezsi, coz dava smysl, ze to neni jak AC serie, kde nepratele slusne cekaji v rade aby mohli zautocit Jako chapu, jak to myslis a co myslis, ale tady se asi neshodnem
r.mrazik
03.02.2020 15:10
#
ze jsou tezsi mi vubec nevadi...vadi mi ta neohrabanost,ktera v souboji s 1 protivnikem neni
plus taky comba se delaji divne,ale to je to nejmensi

a taky...i tady protivnici cekaji,jinak bys nemel vubec sanci
TopinB
04.02.2020 08:43
#
To mi neprislo, ze by cekali, proto jsem se soubojum proti vice protivnikum vyhybal, dokud jsem si nesehnal platove brneni, to uz pak nebylo ani citit ty udery, to uz slo lehce i kdyz necekali
r.mrazik
04.02.2020 08:48
#
cekat musi,jinak bys nemel nikdy sanci tu hru dohrat
mne treba obtiznost nevadi celkove u her...ale u KCD ty souboje s vice protivniky byly trosku neohrabany,kdy mnohem lepe funguvali 1na1...jinak hra je to velmi povedena
didosh
07.02.2020 23:56
#
taky sem měl ten pocit...hra též
anonym
01.02.2020 20:43
#
Díky za reakci. Fallen Order asi rozhodně vyzkouším, já jsem hrával Jedi Academy, takže to mě bude bavit určitě. Posledních 10 let jsem na pc nic nehrál, tak se jen potřebuju trochu zorientovat.
Asi vyzkouším i Spidermana nebo něco na tohle téma. Witcher by asi taky šel.
FiX
02.02.2020 01:17
#
Spiderman neni na PC, ale jestli máš PS4 tak určitě God of War. A pokud je to 10 let, tak to by se určitě našlo dost her.
anonym
02.02.2020 14:59
#
PSko už právě nemám, ale určitě se něco najde :)
wjillm
03.02.2020 05:53
#
Co z toho spustím na svém Pentium III?
ACSeRw!n
03.02.2020 16:31
#
sima.vok
01.02.2020 19:25
#
Red Dead určitě
20DollarsInMyPocket
01.02.2020 19:39
#
Možná Sekiro, ale to není pro každého a s ovladačem se to rozhodně hraje líp.
anonym
01.02.2020 20:46
#
Ovladač nemám, ale vypadá to zajímavě
ratusek
01.02.2020 19:51
#
jestli máš PS4 tak Spiderman, Days Gone. na PC Detroit, A Plague tale
anonym
01.02.2020 20:46
#
PS4 nemám, právě už jen novější pc. Jinak bych do Days Gone šel taky
C-M@ster
01.02.2020 21:11
#
Warcraft Reforged zatim jede celkem.
The Krupy
01.02.2020 16:28
#
Keby chce tak ma má
grumpa
01.02.2020 19:40
#
A pak z nás ty ženský nemaj mít prdel (narážka na diskuzi)
Fesak
01.02.2020 21:19
#
CHONG
01.02.2020 23:16
#
Monty je teda hodně creepy cápek, až bude Řezník točit videoklip k Ta holka v mým sklepě 2, tak si může dát nohy na stůl, protože hlavního protagonistu už má...
monty25
01.02.2020 23:32
#
Věděl jsem, že španělská sekce je tady divná, ale že až takhle?
CHONG
01.02.2020 23:34
#
Ty po večerech děláš koláže fotbalistek, ale my jsme divní
monty25
01.02.2020 23:46
#
Tak jsem se podíval a tu koláž jsem dělal dopoledne.
CHONG
01.02.2020 23:47
#
To je možná ještě horší
monty25
01.02.2020 23:50
#
Náhodou, dobrej dárek to byl.
CHONG
01.02.2020 23:52
#
Jj, dárek
unoboss
02.02.2020 11:16
#
Ty jsi někomu dal jako dárek koláž fotbalistek?
Radin
02.02.2020 15:29
#
Ahoj, ty někde píšeš o holkach v Italii a jejich lize? Rád bych na to mrkl.
monty25
02.02.2020 15:57
#
Radin
03.02.2020 20:03
#
Díky, jsem si myslel, ze Míša je lepší, ale ze záběrů vypadala herně lépe Kamila :) Si to možná pletu, ale většinou v základu a repre hrála Míša ne? Nebo naopak? Každopádně je fajn, že se jim daří
monty25
03.02.2020 20:30
#
Hele, já jsem si je dřív strašně pletl, přitom holky v jednom rozhovoru říkaly, že jsou dvojvaječný. Teď už je teda rozeznám. Když jsem je viděl poprvé za repre WU19, tak se mi víc líbila Kamila, pak ale byla nějakou dobu zraněná a jako lepší se mi jevila Míša. Teď v Sassuolu jsou na tom zhruba stejně, víc minut má odehráno Kamila, ale Míša teď dva zápasy pauzírovala asi kvůli nějakým zdravotním problémům. Na góly v lize to mají 1:1 a tak nějak pravidelně hrajou obě základ. Sassuolo je na 5. místě, podle mě holky udělaly parádní přestup do kvalitní ligy a solidního týmu.
andrew96
02.02.2020 10:09
#
Kixi Syhimour
02.02.2020 11:07
#
REPLIKATOR
02.02.2020 11:13
#
db18
02.02.2020 12:02
#
Mimalu
02.02.2020 12:05
#
anonym
02.02.2020 14:58
#
sima.vok
02.02.2020 17:46
#
v práci, co?
monty25
02.02.2020 18:40
#
Ne, to byla sobota.
HalaMadrid_Flx
03.02.2020 11:48
#
Salfovic
02.02.2020 16:03
#
Kdo si hraje, nezlobí
Mumloch
02.02.2020 17:21
#
smazaný uživatel
02.02.2020 19:27
#
az bude tocit klip k songu o sukani mrtvol, tak si pozve zas tebe
CHONG
02.02.2020 20:40
#
A já to to s radostí přijmu
Rarášek
02.02.2020 23:39
#
Radin
02.02.2020 15:33
#
No Sparťanky nedávno v přípravě prohrály s Duklou - starší žáci, 1:5..Jinak na MS jsou kvalitní hráčky, tam je to jiné. Mně vůbec neva na to kouknout. Je to dostupnější a bez dementů, co po tobě hází kelímky a horší věci, tak proč ne
Agent z Melmacu
02.02.2020 16:13
#
hrdinka do piče, daj gól a pri oslave vyzleč dres, chceme vidieť žltú kartu
hromdopolice
02.02.2020 20:59
#
Tohle sem stejně dali jenom aby měli na silvestra z čeho vybírat
Chazy
02.02.2020 21:53
#
NFL - SUPER BOWL od 00:30

https://www.eurofotbal.cz/clanky/vamos-mroz-66873/?nocount=1#post11701277

Odkaz na naši diskuzi + je ten odkaz přímo na příspěvek, kde vysvětluju pravda. Jakože chápu, že je to v noci před pracovním dnem, ale zas není moc lepších argumentů pro sick day, homeoffice a nebo nafejkovanou omluvenku

Mělo by to být zajímavé. Na jedné straně Kansas City vedený mrožem, který je jedním z nejlepších koučů historie toho sportu, ale díky jeho tendenci všechno posrat v nejkritičtějších chvílích je zároveń koučem, co má historicky nejvíc vyhraných zápasů bez vyhraného Super Bowlu.

Na druhé straně San Francisco vedené o 21 let mladším trenérským miminem, co aktuálně platí za největší trenérský talent. Zároveň se jedná o dvě z nejstarších a nejvýznamnějších franchise v NFL.

Kansas je o útoku, vede je tento magor: https://youtu.be/W4fTSnAfKO8 Prakticky nemá fyzický limity, k tomu je chytřejší jak všichni ostatní. Výsledek hodně ovlivní to, jak moc se zblázní.

San Francisco zas má nejlepší obranu: https://youtu.be/xWK54tYbA9Q

PS pro místní debilní sexisty - jsou tam roztleskávačky
db18
03.02.2020 06:43
#
ad PS: a halftime show.
Ol!ver
03.02.2020 10:31
#
Jiřino, ty psisko....

Škoda, že my (Patriots) sme nedali finále.

Takto som nemal motiváciu to pozerať.
ttopi
03.02.2020 13:47
#
Autor článku bude určitě fantomas, ale vydal to Piky.
raduinho
03.02.2020 13:49
#
Mám rád bitcheeees a to je moj problem. Ano lubim jebat a to je moj problem.
Rarášek
03.02.2020 16:30
#
didosh
03.02.2020 22:01
#
Catenaccio
03.02.2020 13:57
#
krásna holka <3
didosh
03.02.2020 14:43
#
Ženský fotbal Článek jsem samozřejmě nečetl, holka je sukatelna...radši bych ji viděl v posteli než na hřišti...
ratusek
03.02.2020 19:26
#
Robik83
03.02.2020 14:59
#
Strasne keci
Mumloch
03.02.2020 17:51
#
Autor by pořádně potřeboval nějakého korektora přes uvozovky.
Mumloch
03.02.2020 19:46
#
O to nejde, žejo, ale ty uvozovky na konci vypadají takhle: “
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.