Norové se utkají s Turky v kvalifikaci v Málaze

23.02.2021 12:48 - Aktuality
La Rosaleda, Málaga (© malagacf.com)
 
Norští fotbalisté nebudou mít kvůli situaci s covidem-19 v březnovém kvalifikačním zápase o postup na mistrovství světa proti Turecku výhodu domácího prostředí. Místo v Oslu se týmy utkají 27. března ve Španělsku v Málaze. Náhradní dějiště dnes oznámil svaz.

Po zpřísnění opatření proti šíření koronaviru se většina přijíždějících přes norské hranice nedostane. Norsko proto už dříve například přišlo o Světové poháry ve všech lyžařských disciplínách i finále biatlonového seriálu v Oslu.

Norští fotbalisté zahájí kvalifikaci MS 24. března v Gibraltaru. Tým se na zápas bude připravovat ve španělské Marbelle, o tři dny později pak nastoupí v nedaleké Málaze. Březnový blok svěřenci Staalea Solbakkena uzavřou v Černé Hoře.
Autor: ČTK
Počet zobrazení: 359
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.