Monaco si předčasně pojistilo záložníka Golovina

14.03.2020, 20:40
Aktuality
Aleksandr Golovin s předstihem spojil i svoji další budoucnost s Monacem. Ruský reprezentant měl s knížecím celkem smlouvu do roku 2023, nyní prodloužil o další sezónu...

Rodák z Kaltanu je odchovancem moskevského CSKA, za které poprvé nastoupil během sezóny 2014/15, pravidelně však začal hrát až ve druhé části následujícího ročníku.

Nejvíce se Golovinovi v armádním klubu povedla předminulá sezóna, kdy pomohl ke třetímu místu v Lize mistrů a následnému postupu do čtvrtfinále Evropské ligy.

Talentovaný záložník na sebe upozornil evropské velkokluby, zájem o jeho služby měly zejména Chelsea a Juventus, nakonec však přestoupil do Monaca. První sezóna v knížectví se Golovinovi příliš nevydařila, letos už je to lepší a odměnou je mu prodloužení smlouvy.

Autor: Jiří Vojík / soccerway.com

Komentáře (3)

Přidat komentář
Seydou Doumbia

Kde ty komentáře mizí?

Reagovat
smazaný uživatel

Asi zapomněli zmínit, že na sebe nejvíc upozornil na domácím mundialu...

Reagovat
Irek

Do sks s nim

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele