Mladá Boleslav prodloužila s Ladrou. Naším cílem je Evropa, vyhlásil záložník

25.04., 16:56
Aktuality
Tomáš Ladra (© Mladá Boleslav)

Tomáš Ladra prodloužil smlouvu v Mladé Boleslavi a se stávajícím zaměstnavatelem podepsal nový tříletý kontrakt do 30. června 2027. Ofenzivní univerzál, který ve středu oslavil 27. narozeniny, měl nabídky z jiných prvoligových klubů, i z rodinných důvodů se ale rozhodl zůstat. Mladoboleslavští o tom informovali v tiskové zprávě.

Ladra prožívá povedené období. V jarní části sezony se zabydlel v základní sestavě Mladé Boleslavi a připsal si čtyři góly a tři asistence. Celkem má v tomto ligovém ročníku na kontě pět branek a stejný počet nahrávek.

Podle středočeského klubu se o něj zajímaly Plzeň, Liberec a Ostrava. Ladra se však rozhodl i pro další sezony pokračovat v aktuálně pátém týmu prvoligové tabulky, s nímž bojuje o účast v evropských pohárech.

"Jedním z faktorů při mém rozhodování bylo, že jsem v mladoboleslavském klubu prošel od mládeže až do prvoligového áčka. Jsem rád, že mně klub věří. Velký vliv na rozhodování měla i současná atmosféra v kabině, kterou máme fantastickou. Všichni si skvěle rozumíme a jdeme za společným cílem, kterým je Evropa," uvedl Ladra.

"Rodiče i přítelkyně jezdí na každý domácí zápas a stěhování do jiného klubu by pro rodinu bylo náročné. Proto jsme se doma domluvili, že změnu nechceme a budu pokračovat v Mladé Boleslavi," doplnil ofenzivní univerzál.

Ladra skoro celou kariéru působí v Mladé Boleslavi, odešel pouze na dvě hostování do Pardubic a Jablonce. V nejvyšší soutěži má 198 startů, ve kterých si připsal 30 branek.

"Hodně si dohody s Tomášem vážím, byla mojí momentální osobní prioritou. Je mladoboleslavským odchovancem, osobně jej znám bezmála 20 let. Nikdy nepatřil k problémovým a často zraněným fotbalistům. Vážím si toho, že v současné nelehké situaci, kdy čelil nátlaku silnějších a movitějších klubů, dal přednost nám," uvedl prezident klubu Josef Dufek.

Autor: ČTK

Komentáře (11)

Přidat komentář
Imos

Podpis aby z toho něco vyrejžovali

Reagovat
Bex5

Tohle minulej rok vyhlasilo asi 1,3 milionu lidi

Reagovat
Witcher

Jo žit a hrát v Boleslavi je sen

Reagovat
kecipep

většina z nich tam jen hraje

Reagovat
Uwe háže buly

Reagovat
kecipep

Náš cíl je to taky, jen spolumajitel nám to neodmávnul

Reagovat
Pablos

Takovýhle hráči přesně musí zůstávat v takových týmech jako je Bolka... jestli chceme, aby o tu Evropu někdo reálně fakt mohl usilovat, tak tam nemůže každej lepší průměrák s formou přestupovat někam do TOP3.

Reagovat
Imos

však do Slovanu by byl dobrej a lepší jak hrát za Bolku

Reagovat
Pablos

Ale pro celkovou ligovou konkurenci dobře, aby i tyhle týmy dýchali na záda.

Reagovat
Imos

letos to dokazujeme žejo zrovna Bolka posílila celkem zajímavě a dýchají jenom na pátý místo

Reagovat
Pablos

To teď není myšleno ode mě konkrétně na tuhle sezónu. Tak obecně, že ať i tyhle kluby jako je Bolka mají nějaké hráče, které je aspoň i teoreticky můžou trošku potahat, než vše prodat a pak zase 4 roky hledat.

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele