Manchester City koupil Cancela, do Juventusu jde Danilo

07.08.2019 21:51 - Aktuality
 
Druhou velkou letní posilu dnes večer ulovil Manchester City. Anglického mistra posílil portugalský reprezentační obránce João Cancelo, který přichází z Juventusu, Citizens zaplatili šedesát milionů liber...

25letý fotbalista prošel zdravotní prohlídkou a podepsal kontrakt platný do června 2025. Opačným směrem putuje brazilský obránce Danilo.

"City jsou fantastickým klubem, mají skvělého manažera a já mám radost, že za ně budu hrát. Dojem na mě udělalo vše spojené s klubem, od zázemí až po herní styl. Vždycky se těším, že budu zlepšovat svojí hru a vyhrávat trofeje a věřím, že v tom budu pokračovat i tady. Opravdu se těším na novou sezonu a zkoušku v podobě Premier League," prohlásil Cancelo po podpisu smlouvy.

Cancelo dříve hrával za Benficu a Valencii a na Apeninském poloostrově působil od srpna 2018. Tehdy si ho na hostování vypůjčil Inter Milán, který následně neuplatnil opci na trvalý přestup, čehož rychle využil Juventus.

Manchester City letos příliš nenakupoval a dnes získal teprve třetí letní posilu. Z PSV Eindhoven se na Ostrovy vrátil obránce Angeliño, velká očekávání provázejí příchod španělského záložníka Rodriho z Atlética Madrid.
Autor: Tomáš Pavlík / bbc.com
Počet zobrazení: 12530
Komentáře (482 / 0 nových)
Komentáře k článku naleznete zde
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.